Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Vzdušná nehnuteľnosť so slnečnou terasou a výhľadom na mesto v rezidencii na Graniari, Banská Bystrica

Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj atraktívnu nehnuteľnosť s podmanivým výhľadom na mesto. Slnečný 2-izbový byt s terasou v rozlohe takmer 32 m² sa nachádza vo vyhľadvánej lokalite na Graniari. Moderná a technicky premyslená novostavba je situovaná v pokojnej slnečnej štvrti, s veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Nehnuteľnosť sa nachádza na druhom podlaží rezidenčného domu s výťahom a disponuje tiež garážovým státím a pivnicou priamo pri ňom. Celková plocha bytu aj s terasou je 86,53 m². Doposiaľ neobývaný byt zariadený v štandarde sa nachádza len 3 minúty autom od centra mesta, kde nájdete pestrú škálu obchodov a služieb.

Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupu s dostatočným priestorom na šatník, obývacej izby s kuchyňou, terasy, spálne, chodby, kúpeľne a samostatnej toalety. Spálňa a obývacia izba disponujú samostatnými výstupmi na terasu.

Dominantou nehnuteľnosti sú francúzske okná (trojsklá) a terasa orientovaná na juhovýchod. Obytné miestnosti v byte disponujú výhľadom na mesto a hory. Kúpeľňa je zariadená v minimalistickom dizajne a nachádza sa tu vaňa, umývadlo a príprava na práčku. Toaleta disponuje umývadlom a zabudovaným WC mechanizmom. Podlahy v byte sú laminátové a dlažba.

V byte je podlahové kúrenie, v kúpeľni sa nachádza aj radiátor. Vykurovanie a ohrev vody v nehnuteľnosti sú zabezpečené centrálne. Je tu zriadená príprava na optický internet, taktiež príprava na klimatizáciu. Byt tiež disponuje videovrátnikom a prípravou na exteriérové elektrické žalúzie.

Interiér novej rezidencie dýcha čistotou a moderným dizajnom. Bezbariérový vstup do domu a bytu, či ničím nerušená obytná lokalita sú jedny z mnohých plusov rezidenčného bývania.

Bývanie na Graniari patrí v súčasnosti medzi najvyhľadávanejšie obytné lokality v meste Banská Bystrica. Je charakteristická pokojným slnečným prostredím obklopeným lúkami a panoramatickým výhľadom. Výhodou je dobrá dostupnosť do mesta a výborné napojene na diaľnicu.

Výhody nehnuteľnosti:

- novostavba v žiadanej lokalite,
- jedinečný dizajn budovy rezidencie,
- energetický certifikát budovy typu A1,
- byt vybavený v štandarde s možnosťou dotvorenia interiéru,
- panoramatický výhľad na mesto a hory,
- slnečná terasa,
- moderná dispozícia,
- orientácia na juhovýchod,
- príprava na klimatizáciu a exteriérové žalúzie na ovládanie,
- príprava na optický internet,
- podlahové vykurovanie,
- samostatná toaleta,
- parkovacie státie a pivnica,
- príjemná lokalita v pokojnej časti mesta,
- výpadová cesta na diaľnicu,
- výborná dostupnosť k občianskej vybavenosti v centre mesta.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre kúpu nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1788

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií