CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ +421 915 870 556

Stačí zmeniť uhol pohľadu a hneď veci vyzerajú inak

Využite našu ponuku

Legislatíva

Naše služby

Výhody pri predaji

S čím lietame

Cenník

Ukážky

Dron je ideálny pomocník pri predaji realít

Pre zákazníka má letecká fotografia neporovnateľne vyššiu výpovednú hodnotu, ako snímka zo "zeme". Ponúka realistický pohľad na danú oblasť. Snímkovanie nachádza využitie práve v oblasti predaja/kúpy nehnuteľností ako sú pozemky, domy, chaty, komerčné priestory, atď...

Záznam z dronu, spája záujem predávajúceho ale aj kupujúceho.

Predávajúci chce predať za čo najvyššiu cenu a kupujúci chce vedieť, čo kupuje.

Predávajúci má záujem predať bez toho, aby musel absolvovať veľmi veľa obhliadok a byť tak obťažovaný a kupujúci nemá v dnešnej dobe čas na to, aby chodil po obhliadkach nehnuteľností, ktoré si z fotiek nevie predstaviť a tak míňa čas sebe ale aj predávajúcemu.

Predávajúci bez dobrej prezentácie nehnuteľnosti sa vystavuje riziku, že potenciálni kupujúci si na nehnuteľnosť ani nedohodnú obhliadku.

Čo teda riešia fotky z dronu, video a 360° virtuálna prehliadka z dronu?

Zábery vykonané pri lete podstatne zvyšujú potenciál predaja nehnuteľnosti (domu, pozemku, chaty atď).

Zabezpečujú prvotnú selekciu zákazníkov - je časovo menej náročne ukázať video, prípadne 360° virtuálnu prehliadku, ako zabezpečiť obhliadku.

Reálne odprezentujú exteriér nehnuteľnosti - dávajú kupujúcemu okamžitý a ucelený pohľad na nehnuteľnosť.

Klient presne si vie predstaviť pozitíva a aj negatíva pozemku.

Výhody pre kupujúceho a predávajúceho


LEPŠIA REPREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Dodajte tretí rozmer vašemu predaju nehnuteľnosti.

LEPŠIA PREDSTAVA

Pri pozemkoch to platí dvojnásobne, klient si vie pozemok predstaviť z pohodlia domova.

SME POKROKOVÍ

Sme jediná realitná kancelária, ktorá vám vie poskytnúť takéto služby.

Legislatíva

REGISTRÁCIA DRONA

Lietame s overeným a moderným bezpilotným lietadlom (dronom - PHANTOM 4), ktorý je schválený EÚ a zaevidovaný na Dopravnom úrade v registri lietadiel.

LICENCIA PILOTA

Pre 4 pilotov máme úspešne absolvované teoretické a praktické skúšky na leteckom úrade, vlastníme pilotný preukaz a sme držitelia povolenia na lietanie lietadla spôsobilého lietať bez pilota (drony) podľa § 7, ods. 2 zákona č. 143/1998 Z. z. o civilnom letectve (letecký zákon).

OPRÁVNENIE

Máme vypracovanú a schválenú letovú prevádzkovú príručku k legálnemu vykonávaniu leteckých prác (§ 44 leteckého zákona) na území Slovenskej Republiky a zaplatený poplatok.

POISTENIE

Dron má uzatvorené povinné poistenie zodpovednosti (nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 785/2004), za škodu spôsobenú prevádzkou lietadla do výšky 950 000€.

Ako jedna z mála firiem na Slovensku vykonávame letecké práce LEGÁLNE a máme všetky povolenia k prevádzke bezpilotných lietadiel - dronu.

Služby

PANORAMATICKÉ FOTOGRAFIE Z DRONU

Panorámy z dronu sú unikátne a jedinečné širokouhlé fotografie poskladané z viacerých fotografií v jednom rade.

Každá panoráma je nenapodobiteľná a má individuálnu konštrukciu fotografií. Sú vo formáte JPGa na šírku cez 14 000px. Panoramatické fotografie sú vhodné do tlače, na bilboardy, prípadne na plátno. Využitie našli aj v realitách ako výhľady budúcich bytov, fotenie okresov alebo pozemkov.

360˚ VIRTUÁLNE PREHLIADKY Z DRONU

Ponukáme nadčasové 360˚ sférické fotografie z dronu, vhodné pre realitné kancelárie, nehnuteľnosti, pozemky, stavebníctvo a lokality s možnosťou zoomovania, otáčania a nahrania na web alebo facebook.

VIDEO Z DRONU

Je to videozáznam, ktorý vytvárame pomocou HD kamery uchytenej na UAV (drone). Letecký záznam je vyhotovený vo vysokej kvalite bez nežiadúcich vibrácií a otrasov, pretože upevnenie na UAV je zabezpečené pomocou 3-osového závesného stabilizačného systému vyvinutého k tomuto účelu. Záznam vieme vyhotoviť v MP4 formáte.

VIZUALIZÁCIE VSADENÉ DO FOTIEK ALEBO VIRTUÁLNYCH PREHLIADOK A GRAFICKÁ ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

Graficky vieme:

- zvýrazniť hranice pozemku,

- vsadiť do 360° virtuálnej prehliadky prípadne do fotiek vizualizácie nehnuteľností na dosiahnutie zvýšenia predajnej ceny,

- vieme naaranžovať možné úpravy nehnuteľnosti. Keď si vie potenciálny kupujúci predstaviť kupovanú nehnuteľnosť, tak má predávajúci väčšiu šancu nehnuteľnosť lepšie a rýchlejšie predať.