Stačí zmeniť uhol pohľadu a veci hneď vyzerajú inak

Dron je ideálny pomocník pri predaji realít

Letecké zábery dronom

Pre klienta má letecká fotografia neporovnateľne vyššiu výpovednú hodnotu, ako snímka zo zeme. Ponúka realistický pohľad na danú oblasť a prostredie nehnuteľnosti. Snímanie dronom nachádza využitie práve v oblasti predaja či kúpy nehnuteľností ako sú pozemky, domy, záhrady, objekty a mnohé iné. Záznam z dronu spája záujem predávajúceho aj kupujúceho. Predávajúci chce predať výhodne a kupujúci chce vidieť, čo kupuje. Predávajúci má záujem predať bez toho, aby musel absolvovať vysoký počet obhliadok a tak je to aj zo strany kupujúceho. Predávajúci sa tak často vystavuje situácii, že bez profesionálnej prezentácie nehnuteľnosti stratí potencionálny kupca už vopred záujem o nehnuteľnosť.

ŠETRIA ČAS
Zabezpečí sa prvotná selekcia zákazníkov - je časovo menej náročne ukázať letecké snímky ako zabezpečiť obhliadku.
LEPŠIA PREDSTAVA
Zábery vykonané pri lete podstatne zvyšujú potenciál predaja nehnuteľnosti.
UCELENÝ POHĽAD
Dávajú kupujúcemu okamžitý a ucelený pohľad na nehnuteľnosť. Klient presne si vie predstaviť pozitíva a aj negatíva nehnuteľnosti.

Služby

Fotografie z dronu
Nadčasové sférické fotografie z dronu sú vhodné pre realitné kancelárie, nehnuteľnosti, pozemky, stavebníctvo a rôzne lokality. Ponúkajú možnosť zoomovania a nahrávania na web či sociálne siete.
360˚ virtuálne prehliadky z dronu

Panorámy z dronu sú unikátne a jedinečné širokouhlé fotografie poskladané z viacerých fotografií v jednom rade.

Každá panoráma je nenapodobiteľná a má individuálnu konštrukciu fotografií. Sú vo formáte JPG a na šírku cez 14 000px. Panoramatické fotografie sú vhodné do tlače, na billboardy, prípadne na plátno.

Video z dronu
Video vytvárame pomocou 4k kamery uchytenej na UAV (drone). Letecký záznam je vyhotovený vo vysokej kvalite bez nežiadúcich vibrácií a otrasov. Záznam vieme vyhotoviť v MP4 formáte.
Vizualizácia a grafická úprava fotografií

- zvýrazníme hranice a rozlohu pozemku,

- vsadíme do 360° virtuálnej prehliadky prípadne do fotiek vizualizáciu nehnuteľností na dosiahnutie zvýšenia predajnej ceny

- vieme navrhnúť možné úpravy nehnuteľnosti. Keď si vie potenciálny kupujúci predstaviť kupovanú nehnuteľnosť, tak má predávajúci väčšiu šancu predať.

Registrácia a oprávnenie na lietanie

Lietame s overeným bezpilotným lietadlom DJI Phantom 4 Pro, ktorý je schválený EÚ a zaevidovaný na Dopravnom úrade v registri lietadiel. Náš pilot má úspešne absolvované teoretické a praktické skúšky na leteckom úrade, vlastníme pilotný preukaz a sme držitelia povolenia na lietanie lietadla spôsobilého lietať bez pilota (dronu) podľa § 7, ods. 2 zákona č. 143/1998 Z. z. o civilnom letectve (letecký zákon). Máme vypracovanú a schválenú letovú prevádzkovú príručku k legálnemu vykonávaniu leteckých prác (§ 44 leteckého zákona) na území Slovenskej Republiky.