CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ +421 915 870 556

Sporíte na dôchodok?

19. október 2018

Množstvo mladých ľudí si dnes neuvedomuje a ani nepremýšľa o tom, čo bude robiť na dôchodku. Veď načo? Času ešte dosť!

Ale nie je to celkom tak, ak chceme mať na dôchodku dostatočný príjem aj bez toho, aby sme museli počas neho pracovať. Akú máte predstavu o tom, aký by mal byť v tomto období Váš príjem?


Čo očakávate od kvalitnej realitnej kancelárie?

10. september 2018

Čo očakávate od sprostredkovania predaja cez realitnú kanceláriu? Toto je jedna z otázok, ktorú som si kládol, keď som chcel predať svoju chatu. Tých otázok bolo viac.

Pomôžem Vám zorientovať sa a možno sa tak vyhnete zdĺhavému prieskumu, aký som sám robil, než som dospel k záveru, že je lepšie predávať a nakupovať cez realitnú kanceláriu. Samozrejme je veľmi dôležité vybrať si správne.


7 vecí, ktoré vás budú pri kúpe pozemku zaujímať

22. august 2018

Možno práve v tejto dobe riešite otázku kúpy pozemku. Máte svoju predstavu o dome, aký si chcete pre svoju rodinu postaviť a na stavbu Vám chýba už iba pozemok.

Máme pre Vás niekoľko informácií, čomu sa vyvarovať a na čo pri kúpe pozemku prihliadnuť viac...


Prečo si nehnuteľnosť nepredávať sám a využiť služby realitnej kancelárie?

22. marec 2018

Som dosť vyťažený človek a preto mám rád určité pohodlie. Napríklad v podobe kvalitných služieb. Poviem Vám to na príklade prezúvania pneumatík na aute.

Sú muži, ktorí si sami radi prezúvajú auto na letné a zimné pneumatiky. Aj ja to viem urobiť a aj tak to nerobím. A hneď Vám poviem prečo...


Ako si správne vybrať realitného makléra?

16. marec 2018

Hľadali ste už niekedy opravára. Ja nedávno. Pár týždňov dozadu sa nám rozladila čistička vody. Sadol som za počítač a zadal som hľadať opravára. Množstvo odkazov, aké sa mi objavili boli skoro nepreberné. Samozrejme som videl aj niekoľko katalógov s menami a názvami firiem. Ako sa v tej spleti firiem a mien orientovať?...


Projekt Zelená Domácnostiam

10. marec 2018

Možno ste už počuli o projekte Zelená Domácnostiam. Tento projekt predstavila Slovenská Inovačná a Energetická Agentúra (skratka SIEA) ešte v roku 2015. Jedná sa o projekt štátnej podpory pre kúpu zariadení obnoviteľných zdrojov. V projekte Zelená Domácnostiam ide o podporu inštalácií malých zariadení, ktoré využívajú obnoviteľné zdroje energie v rodinných a bytových domoch. Podpora sa realizuje prostredníctvom európskych fondov a štátneho rozpočtu...


Prečo je estetická úprava nehnuteľnosti pri predaji dôležitá?

2. marec 2018

Stretli ste sa už pri hľadaní nehnuteľnosti s neprehľadnými fotografiami, na ktorých bolo sotva niečo rozoznať? Neporiadok v kuchyni, izby zasypané súkromnými vecami, či garáž plná nepotrebného náradia? Príprava nehnuteľnosti pred fotením znamená profesionálnu úpravu interiéru na vytvorenie galérie k nehnuteľnosti. Predchádza tomu rozmiestnenie nábytku a bytových doplnkov tak, aby sa dosiahol pozitívny estetický vzhľad z Vašej nehnuteľnosti. Týka sa to úpravy interiéru nehnuteľnosti pred fotením, pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu pri predaji. Môže sa jednať o novostavbu, nehnuteľnosť po rekonštrukcii alebo aj pred rekonštrukciou.