Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | Atraktívny dvojpodlažný rodinný dom v blízkosti prírody, Ľubietová, Banská Bystrica

Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj atraktívny rodinný dom, ktorý už pri vstupe očarí svojou priestrannosťou. Novostavba bola postavená v roku 2022 v lokalite obklopenej prírodou v pokojnej časti obce Ľubietová. Nízkoenergetický rodinný dom je určený na komfortné rodinné bývanie pre tých, ktorí hľadajú nový domov v súkromí a zároveň s ľahkou dostupnosťou k občianskej vybavenosti. Podlahová plocha novostavby je 353 m², s celkovou výmerou pozemku 795 m².

Novostavba má dve podlažia. Nadzemné podlažie sa skladá z obývacej izby a kuchyne s jedálenským kútom, dvoch izieb, spálne, dvoch šatníkov, dvoch kúpeľní a predsiene. Rovnako veľký suterén sa skladá z troch multifunkčne využiteľných miestností, technickej miestnosti, schodiska, haly a samostatnej toalety. Súčasťou nehnuteľnosti je slnečná terasa s prístreškom zo zadnej strany domu s výhľadom do prírody a na potok.

Kuchyňa je kompletne vybavená jedálenským kútom, úložným priestorom so zabudovanými elektrospotrebičmi, a to umývačkou riadu, elektrickou rúrou a varnou doskou. Vedľa kuchyne sa nachádza špajza, ktorá poslúži ako odkladací priestor.
Kúpeľne sú vybavené sprchovým kútom, vaňou a umývadlami s odkladacím priestorom. Toaleta v suteréne je samostatná. V nehnuteľnosti sú osadené nové interiérové dvere, na prvom nadzmenom podlaží sú vinylové podlahy a dlažba, na stenách sú omietky. Okná v nehnuteľnosti sú plastové (trojsklá) s exteriérovými žalúziami na diaľkové ovládanie.

Viac informácií o zariadení nehnuteľnosti, ktoré je súčasťou predaja vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Dom je vykurovaný podlahovým kúrením na tepelné čerpadlo a interiérovým kozubom. Teplá voda je riešená prostredníctvom tepelného čerpadla. Konštrukcia dvojpodlažnej nehnuteľnosti je z pórobetónových tvárnic Ytong a strešná krytina je betónová škridla Bramac. Strecha je ihlanová.

Výhodou nehnuteľnosti je dostatočne veľký pozemok pred domom, určený na parkovanie. Terén pozemku je upravený na ďalšie zveľaďovanie podľa požiadaviek nových majiteľov (bazén, záhrada, posedenie, altánok, či garáž).

Nehnuteľnosť je pripojená na rozvody vody, elektriny a kanalizácia je riešená žumpou. Pozemok nehnuteľnosti je rovinatý. K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová cesta. Prevažná časť nehnuteľnosti je orientovaná južne, viď pôdorysy v galérii inzerátu. Ďalšie technické parametre k nehnuteľnosti a dokumentáciu vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Poloha rodinného domu patrí z hľadiska obce k veľmi pokojnej a prírodou obklopenej lokalite. V obci Ľubietová sa nachádzajú obchody, potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko, športové stredisko, jazdecká škola, multifunkčné ihrisko, pošta, reštaurácia a pohostinstvo, či kúpalisko v neďalekej obci Strelníky. Ďalšie široké služby v centre mesta Banská Bystrica vzdialenej 20 minút autom. V okolí nehnuteľnosti sú rôzne možnosti rekreácie – turistika, cykloturistika, hubárčenie.

Výhody nehnuteľnosti:

- novostavba z roku 2022,
- praktická a moderná dispozícia,
- slnečná terasa,
- krbová pec,
- podlahové kúrenie,
- vaňa aj sprchový kút,
- dve kúpeľne,
- dva šatníky,
- samostatná toaleta,
- nepriechodné izby a spálňa,
- kuchynská linka so zabudovanými elektrospotrebičmi,
- exteriérové žalúzie na elektrické ovládanie,
- multifunkčný suterén,
- stavba z kvalitných materiálov,
- nízke mesačné náklady,
- krásny výhľad na potok a okolitú prírodu,
- šum potoka,
- dobrá občianska vybavenosť,
- súkromie v pokojnej lokalite.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1781

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií