Rodinný dom Hrochoť okr. Banská Bystrica
Cena 69 000 €
Lokalita Hrochoť
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha150 m²
Plocha pozemku440 m²
Poschodí2
ID 999

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o., ponúka na predaj rodinný dom v obci Hrochoť, 17 min. autom od Banskej Bystrice. Rodinný dom je dvojpodlažný, tehlový, so škridlovou strechou. Dom je čiastočne zrekonštruovaný, má plastové okná, plávajúce podlahy a dlažbu, nové všetky rozvody, nové stierky, nové interiérové dvere so zárubňami, nové kúpeľne. Dom pozostáva z dvoch dispozične rovnakých dvojizbových bytov so samostatnými vstupmi. Byt na prízemí má veľkú chodbu, špajzu, kúpeľňu, dve izby a kuchyňu ( v súčasnosti využívanú ako izbu ) s výstupom na terasu vo dvore, byt na poschodí má kuchyňu s výstupom na loggiu, veľkú kúpeľňu, špajzu so schodami do podkrovia, veľkú chodbu a dve izby. Drevený krov je v dobrom stave. Dom je vykurovaný kotlom na pevné palivo, v izbách sú doskové radiátory, výroba TÚV je elektrickým bojlerom. Dom má elektrickú, vodovodnú prípojku a je napojený na kanalizáciu. Parkovanie je vo dvore domu. Pozemok o rozlohe 440 m2 je rovinatý a tvorí ho predzáhradka a dvor. Vo dvore je tehlová hospodárska budova. Do obce vedie dobrá prístupová cesta. Vyhovujúca infraštruktúra, blízkosť mesta a poloha v lone krásnej prírody sú predpokladom príjemného bývania. Cena 80 000 €

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Kontakt: 0948171800
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
thomka.lukas@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 999

Kontakt

Maklér: Mgr. Lukáš Thomka

Mgr. Lukáš Thomka

0948171800

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: