Ponúkame Vám na predaj viacúčelovú budovu vo vinárskej oblasti, obec Topoľčianky


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 199 000 €
ID 987
Lokalita Topoľčianky
Počet izieb7
StavVo výstavbe
Úžitková plocha565 m²
Plocha pozemku5049 m²
Poschodí3

Informácie o nehnuteľnosti:


VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte:

virtualneprehliadky.dodomceka.sk/987

(link skopírujte do príkazového okna na web adresu)

Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestrannú trojposchodovú nehnuteľnosť vo vinohradníckej oblasti malebnej obce Topoľčianky, okres Zlaté Moravce.
Nehnuteľnosť je z hľadiska využiteľnosti veľmi flexibilná, a to v rámci využitia na rekreačné účely, rodinné bývanie či v hotelierstve a iných službách. Úžitková plocha domu je 897m2, s celkovou výmerou pozemku 5049 m2.
Na mierne svahovitom rozľahlom pozemku sa okrem viníc nachádza aj sad ovocných stromov (mladej slivky). Po dohode so susedným majiteľom je možné odkúpenie ďalšej časti viníčných radov, ktoré sa nachádzajú vedľa pozemku. K nehnuteľnosti vedie cesta, ktorá je súčasťou pozemku.

Nehnuteľnosť je hrubej stavby, čo je výhodou v rámci dispozičného riešenia miestností v interiéri a zariaďovania nehnuteľnosti, či pri úprave vonkajšej časti domu pre budúcich majiteľov. Rozostavaná nehnuteľnosť pozostáva z troch podlaží, ktorú tvoria základy, obvodové a nosné múry nehnuteľnosti. Konštrukciu nehnuteľnosti tvoria železobetónové stropné a podlahové dosky, obvodové a nosné múry sú postavené z PROFIX tvárnic.
Strecha je postavená zo sendvičových pur panelov (hrúbka 10cm) na oceľovej konštrukcii. V celej nehnuteľnosti sú osadené kvalitné plastové okná s trojsklom a plastové dvere v imitácii dreva. Dom má vlastnú vŕtanú studňu a je napojený na elektrinu, ktorej rozvody sú umiestnené na prvom podlaží. Odpadové vody a kanalizácia sú riešené vlastnou čističkou odpadových vôd, plynová prípojka na pozemku nie je.

Prvé podlažie tvoria dve garáže nadštandardnej veľkosti, do ktorých sa vchádza automatickými elektrickými bránami na ovládanie. Toto podlažie ďalej tvorí miestnosť vhodná na uskladňovanie ovocia, a to z hľadiska jej vlastností. Keďže udržuje správnu teplotu a vlhkosť skladovania. Je umiestnená priamo v zemi a je uzavretá izolačnými plechovými dverami. Hneď vedľa skladu sa nachádza klenbová vínna pivnica postavená z kameňa. Tieto priestory sú využiteľné na výrobu a uchovávanie vína, či ovocia. Ďalej tu je vytvorená miestnosť pre sociálne zariadenie a kotolňu. Toto podlažie disponuje elektrickými rozvodmi, taktiež sú spravené omietky.

Ďalšie dve nadzemné podlažia, ktoré sú prepojené betónovým schodišťom sú s dispozičného hľadiska riešené minimalisticky, tým že je priestor zväčša otvorený je pre nového majiteľa dispozične ľahšie riešiteľný. Plánované sociálne zariadenia je možné zriadiť v miestnostiach, ktoré sú oddelené múrmi. Nehnuteľnosť disponuje dvoma murovanými dvojkomínmi, t. j. možné je aj vykurovanie tuhým palivom.

Nehnuteľnosť sa nachádza v oblasti, ktorá je známa viacerými významnými miestami ako Národný žrebčín Topoľčianky s dostihovou dráhou, vinárne Château Topoľčianky, Kaštieľ a zámok Topoľčianky s veľkým parkom, Hipologické múzeum Topoľčianky, taktiež je neďaleko obce situovaný Pstruhový raj a Zubria obora vhodné na relax.
Objekt sa nachádza v lone krásnej prírody s výhľadom na pohorie Tribeč. V obci sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, kaviarne a pod. Vo vzdialenosti 8 min. autom od mesta Zlaté Moravce s výbornou občianskou vybavenosťou.

Popis záujmových bodov a občianskej vybavenosti obce Topoľčianky je uvedený cez prehľadnú mapku pod virtuálnou prehliadkou po kliknutí na kolónku Prezentácia obce Topoľčianky, ktorú nájdete na domovskej stránke realitnej kancelárie dodomceka.sk.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný pozemok vo vinárskej oblasti,
- výborná na rekreačné a oddychové účely,
- dobrá občianska vybavenosť,
- tichá lokalita a krásny výhľad,
- hrubá stavba z kvalitných materiálov.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 987

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Slatinská

Ing. Lucia Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: