CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ +421 915 870 556

Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

POZEMKY na predaj v obci Kráľovičove Kračany už od 18 650 EUR


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 18 650 €
Lokalita Kráľovičove Kračany
Plocha pozemku500 m²
ID 855

Informácie o nehnuteľnosti:


VIRTUÁLNA PREHLIADKA V TEXTE

(link si skopírujte a otvorte v prehliadači)

virtualneprehliadky.dodomceka.sk/855

Realitná kancelária DO DOMČEKA s.r.o., Vám ponúka na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Kráľovičove Kračany. Pozemky sú v tichej časti obce a majú rovinatý charakter. Výhodou pre nového majiteľa je, že na začatie stavby postačí ohlásenie stavby. V prípade záujmu vám vieme sprostredkovať tiež výstavbu rodinných domov už od 66 160 Eur bez DPH.

Momentálne sa v území vybavuje územné rozhodnutie na predávané parcely. Príjazdová cesta k pozemkom je spevnená - vyštrkovaná. Aktuálne sa vybavuje stavebné povolenie na realizáciu inžinierskych sietí (výstavba novej trafostanice, elektrické prípojky, prístupová cesta). Na každý pozemok bude privedená prípojka elektrickej energie. Konečná realizácia prístupovej betónovej cesty do konca roku 2018 (po vystavaní rodinných domov, aby sa cesta neznehodnotila ťažkými mechanizmami). Štandard prístupovej cesty je projektovaný na úrovni mesta. Cesta bude dvojprúdová, lemovaná z jednej strany chodníkom a z druhej strany pásom zelene, ulica bude osvetlená verejných osvetlením. Prístupová cesta aj prípojky sú zahrnuté v cene pozemku. Na pozemkoch je projektované ku každému rodinnému domu umiestnenie žumpy a studni (nie je problém s vodou, oblasť celého Žitného ostrova je obrovskou zásobárňou podzemných vôd a jednou z naj úrodnejších poľnohospodárskych oblastí Slovenska). Obec v súčasnosti nemá vybudovanú kanalizačnú ani vodovodnú sieť. Chýbajúcou časťou infraštruktúry sa zaoberá platný Územný plán obce, pričom realizácia vodovodu a kanalizácie sa predpokladá v najbližšom výhľadovom období. V oblasti telekomunikácií má obec dobré GSM pokrytie od najväčších mobilných operátorov. V obci je dostupný širokopásmový internet.

Najvýznamnejší cestný ťah prechádzajúci v dotyku s obcou je cesta I/63 Bratislava – Dunajská Streda – Komárno – Štúrovo, ako cestný ťah medzinárodného významu (E 575). V strednodobom horizonte dopravnú polohu záujmového územia kladne ovplyvní aj výstavba schválenej rýchlostnej komunikácie R7 Bratislava – Dunajská Streda – Nové Zámky – Lučenec.

Obec Kráľovičove Kračany sa nachádza v juhozápadnej časti Slovenska, v regióne Podunajsko, v okrese Dunajská Streda. Obec leží 41 km od hlavného mesta SR Bratislavy a 6 km od okresného centra Dunajská Streda (zaujímavosti Thermal park Dunajská Streda, nový futbalový štadión slovenského futbalového klubu FC DAC 1904, a i.). V obci je materská škola a základná škola, v blízkosti plánovanej výstavby rodinných domov (viď. VIRTUÁLNA PREHLIAKA v texte). V blízkosti sú potraviny a autobusová zástavka (viď. VIRTUÁLNA PREHLIAKA v texte). Obec patrí k najteplejším klimatickým oblastiam na Slovensku, s kvalitnou úrodnou pôdou. Prevláda tradičná zástavba rodinných domov.

V ponuke na predaj sú: (viď virtuálna prehliadka)
POZEMOK č. 1 s výmerou 500m2 - 18 650 EUR
POZEMOK č. 2 s výmerou 500 m2 – 18 650 EUR
POZEMOK č. 3 s výmerou 711m2 - 26 510 EUR
POZEMOK č. 4 s výmerou 709 m2 – 26 440 EUR
POZEMOK č. 5 s výmerou 682 m2 - 25 430 EUR
POZEMOK č. 6 s výmerou 711 m2 – 26 510 EUR
POZEMOK č. 7 s výmerou 500m2 - 18 650 EUR - PREDANÉ
POZEMOK č. 8 s výmerou 501 m2 – 18 680 EUR
POZEMOK č. 9 s výmerou 501m2 - 18 680 EUR
POZEMOK č. 10 s výmerou 502 m2 – 18 720 EUR
POZEMOK č. 11 s výmerou 503 m2 - 18 760 EUR

Pozemok je možné kúpiť už dnes. Výhodou je začať stavať Váš rodinný dom iba ohlásením stavby na príslušnom stavebnom úrade (všetky ostatné podklady sme vybavili už za vás). K cene pozemku si nový majiteľ zakúpi kompletnú projektovú dokumentáciu v cene 1 590 EUR. Projekt sa dá v prípade potreby záujemcu po dohode upraviť. V galérii ponuky sa môžete inšpirovať budúcou vizualizáciu exteriéru a interiéru Vášho rodinného domu. Návrhy interiéru sú navrhnuté k rodinným domom na pozemkoch č. 1 – 5.

V prípade, že máte záujem o výstavbu rodinného domu, vieme vám výstavbu sprostredkovať (na obhliadke vzorového domu sa viete dohodnúť so stavebnou spoločnosťou):
4 izbový murovaný dom: pozemok 1-5:
Cena od 79 761 Eur bez DPH (cena holodomu)

3 izbový murovaný dom: pozemok 6-11
Cena od 66 160 Eur bez DPH (cena holodomu)

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte: Ing.Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Email: slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID: 855

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Slatinská

Ing. Lucia Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: