Exkluzívny rodinný dom, Dunajská Lužná, Bratislava

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 190 000 €
Lokalita Studená, Dunajská Lužná
Počet izieb3
StavNovostavba
Úžitková plocha95 m²
Plocha pozemku394 m²
Poschodí1
Prístupová cestabetónová
Vodovodna pozemku
Elektrinana pozemku
Plynnie je
Kanalizáciapri pozemku
ID 1378

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj exkluzívne RD v radovej zástavbe v obci Dunajská Lužná v blízkosti hlavného mesta Bratislava.
Moderná novostavba z r. 2016 je postavená podľa najnovších trendov. Francúzske okná v každej izbe, cez ktoré je možné vyjsť priamo na terasu. Priestranná obývačka disponuje zvýšeným stropom s podhľadmi a efektným osvetlením, ktoré jej dodáva na impozantnosti. Nábytok navrhnutý dizajnérskym štúdiom na mieru je vkusne doladený kombináciou podláh, obkladov a dverí na mieru.
K domu prislúcha okrasná záhrada, terasa a 2 parkovacie miesta priamo pred domom.
Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 95 m², výmera terasy 20 m² a celková výmera pozemku je 394 m².

Rodinný dom typu bungalov tvorí vstupná predsieň, kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa s WC, spálňa so šatníkom, technická miestnosť a detská izba.

Súčasťou príslušenstva je v rámci kuchyne – kuchynská linka, kuchynský ostrovček, jedálenská zostava, elektrické spotrebiče: chladnička s mrazničkou, sklo keramická varná doska, elektrická rúra, digestor, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, osvetlenie. V rámci kúpeľne sa nachádza vaňa, sprchový kút, 2 umývadlá so zabudovanými skrinkami, zrkadlo a WC.
V technickej miestnosti je ďalšie WC, umývadlo a možnosť umiestniť práčku so sušičkou.

Súčasťou predaja je v predsieni šatníková skriňa spojená s vešiakom, kompletne vybavený šatník v spálni. Ohľadom ďalších doplnkov a elektrospotrebičov v RD, viac informácií u makléra.

Podlahy v predsieni a v kúpeľniach sú dláždené a v obytných miestnostiach je plávajúca podlaha. Na stenách v nehnuteľnosti sú stierky a tapety.

Z technického hľadiska je dom v TOP stave. Elektrické podlahové kúrenie je v celom dome, pričom teplotu možno regulovať prostredníctvom termostatu v každej miestnosti. V celom dome a v prednej časti RD z vonku sú zabudované šerosnímače svetla. V RD je zabudovaná predpríprava na klimatizáciu. Okná na nehnuteľnosti sú plastové. Strechu tvorí drevený trámový krov uložený v železobetónovej konštrukcii. Konštrukcia rodinného domu je murovaná, sčasti sú použité preklady YTONG. Na pozemku sa nachádzajú vodovodná a elektrická prípojka. RD je napojený na verejnú kanalizáciu.

K nehnuteľnosti vedie betónová príjazdová cesta, pred nehnuteľnosťou je vydláždená parkovacia plocha pre 2 - 3 parkovacích miest.

Občianska vybavenosť obce je dobrá. Nachádzajú sa tu potraviny, obchody, pošta, reštaurácie, MŠ, ZŠ, Zdravotné stredisko, športové centrá a v blízkosti je AquaPark a Dostihová dráha X BIONIC. Výhodou je blízkosť k plnej občianskej vybavenosti v hlavnom meste Bratislava.

Výhody:

- luxusný,
- moderný dizajn,
- novostavba,
- tiché prostredie,
- čiastočne zariadený,
- terasa na záhrade,
- záhrada,
- príjemná lokalita v blízkosti Košarísk,
- neďaleko hlavného mesta Bratislava.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Hana Bezáková
Kontakt: + 421 902 89 66 50
bezakova@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1378

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Hana Bezáková

Ing. Hana Bezáková

0902 896 650

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás