Ponúkame Vám na predaj pozemok so základovou doskou - Brezno

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 54 900 €
Lokalita Podkoreňová, Brezno
Plocha pozemku1346 m²
ID 1375

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok so základovou doskou v pokojnej časti a v blízkosti mesta Brezno. Plánovaná podlahová plocha nehnuteľnosti je 182 m², s celkovou výmerou pozemku 1346 m². Cena za základovú dosku je + 15.000,- EUR, za siete: prípojka na elektrickú energiu, vodu a kanalizáciu je + 5.000,- EUR a za projektovú dokumentáciu a právoplatné stavebné povolenie je + 3.000,- EUR.

Nehnuteľnosť je momentálne vo výstavbe, v štádiu zhotovenej základovej dosky a upraveného terénu.

Vlastník nehnuteľnosti vie stavbu dokončiť ako holodom, prípadne ako stavbu na kľúč v cene podľa individuálnej dohody. Konštrukcia stavby bude murovaná z pórobetónového muriva PORFIX, zatepleného 8 cm polystyrénom. V nehnuteľnosti budú osadené plastové okná IGLO Energy s trojsklom. Strecha bude pultová, pričom krov je väzníkový drevený. Strešná krytina je škridlplech Maslen. Jedná sa o jednopodlažnú nehnuteľnosť bez podpivničenia v tvare L (viď pôdorys v galérii). Vstup do rodinného domu bude riešený z čelnej strany. Súčasťou prízemia nehnuteľnosti budú 3 obytné izby, dva šatníky, kúpeľňa s WC, samostatná kúpeľňa a samostatné WC, obývacia miestnosť, kuchyňa a kuchynský kút. K nehnuteľnosti je plánovaná aj výstavba garáže, technickej miestnosti a terasy. Obývacia izba bude voľne prepojená s kuchyňou a kuchynským kútom. Z obývacej izby bude tiež výstup na vonkajšiu terasu. K domu bude prislúchať komín s prípravou na krb. Orientácia rodinného domu vstup – severovýchod, obývacia izba, terasa a obytné miestnosti – juhozápad. Rodinný dom bude napojený na rozvody inžinierskych sietí, a to elektriku, vodovod a kanalizáciu.

Prístupová cesta je spevnená, kamenitá.

Pozemok, na ktorom sa rodinný dom nachádza má mierne svahovitý charakter.

V blízkosti sa nachádzajú potraviny. Mesto Brezno sa nachádza 5 min. motorovým vozidlom a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou, ktorej súčasťou sú školy, škôlky, poliklinika, obchody, reštaurácie, kaviarne a iné. V okolí sú možnosti rekreácie, turistiky, cykloturistiky a pod.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0905 680 221
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1375

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0905 680 221

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás