REZERVOVANÉ - 3-izbový byt s lodžiou, Beskydská, Sásová, Banská Bystrica

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 85 800 €
Lokalita Beskydská, Banská Bystrica
Počet izieb3
StavPôvodný stav
Úžitková plocha73.19 m²
Poschodie4 / 4
Loggiaáno
ID 1282

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s. r. o. Vám ponúka na predaj slnečný trojizbový byt s lodžiou v pokojnom prostredí na ulici Beskydská, v mestskej časti Sásová v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 4 nadzemnom podlaží zatepleného bytového domu. Celková plocha bytu je 73,19 m². Patrí k nemu latková pivnica a lodžia v rozmere 4,4 m².

Súčasťou bytu sú 3 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, vstupná hala, chodba a lodžia. Byt je v pôvodnom stave. V byte sú položené pôvodné PVC podlahy. V celom byte sú pôvodné drevené okná, okrem kuchyne, ktorá disponuje plastovým oknom. Z obývacej miestnosti je vstup na uzavretú lodžiu.

Príslušenstvo kuchyne zahŕňa kuchynskú linku elektrickú rúru a plynový sporák. V kúpeľni sa nachádza vaňa a keramické umývadlo. Súčasťou predsiene je šatníková skriňa s úložným priestorom.

Výhodou nehnuteľnosti je rekonštrukcia podľa vlastných predstáv.

Konštrukcia bytového domu je panelová. Bytový dom bol zateplený a čiastočne zrekonštruovaný, pričom súčasťou rekonštrukcie bola výmena okien a vchodových dverí v spoločných priestoroch, elektrický vrátnik a poštové schránky. Kúrenie je ústredné.
Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete t.j. rozvody NN, plynovod, verejný vodovod a kanalizáciu. Byt je slnečný, teplý, pričom kuchyňa a obytná miestnosť sú orientované na západ, obytná izba s obývacou izbou na východ.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská a základná škola, klinika, reštaurácie, kaviarne, detské ihrisko a iné služby v blízkom okolí. Parkovanie je bezproblémové. V blízkosti domu sa nachádza MHD, pričom cesta do centra mesta je autom cca desať minút. V meste Banská Bystrica je výborná občianska vybavenosť.

Vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Odtiene použitých materiálov v interiéri si nový majiteľ môže zvoliť sám. V prípade záujmu možná obhliadka ukážkových zrekonštruovaných bytov.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný,
- lodžia,
- rekonštrukcia podľa vlastných predstáv,
- zateplený bytový dom,
- dobrá občianska vybavenosť,
- tiché prostredie.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1282

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás