Trojpodlažný rodinný dom Partizánska cesta, Banská Bystrica


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 149 900 €
Lokalita Partizánska Cesta, Banská Bystrica
Počet izieb5
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha249 m²
Plocha pozemku331 m²
Poschodí3
ID 1219
Balkónáno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v blízkosti centra mesta Banská Bystrica. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 249 m², pričom celková výmera pozemku je 331 m².

Jedná sa o trojpodlažný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť pozostáva z podkrovia, vyvýšeného prízemia a suterénu so samostatným vchodom. Vyvýšené prízemie tvorí veranda, priestranná vstupná hala, kuchyňa, obývacia izba, schodište do suterénu, samostatná miestnosť, samostatné WC, kúpeľňa, balkón s výhľadom do dvora a drevené schodište, ktoré vedie do podkrovného podlažia.

Súčasťou kuchyne je kuchynská linka so sporákom a chladničkou. Kúpeľňa na prízemí disponuje vaňou a umývadlom. V priestrannej obývacej miestnosti sa nachádza keramická kachľová pec na pevné palivo. Podlahy v miestnostiach na tomto podlaží sú korkové (hala), plávajúca podlaha v obytnej miestnosti, dláždené (kuchyňa, kúpeľňa a WC).

Podkrovné podlažie tvoria dve miestnosti, z ktorých jedna je obývateľná. Podlahy na tomto podlaží sú korkové a betónové. Miestnosti disponujú strešným oknom a vikierovými oknami.

Suterén nehnuteľnosti je tiež obývateľný. Nachádza sa tu samostatná miestnosť, chodba a kúpeľňa. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo, WC, bojler a plynový kotol.

Ponechanie zariadenia nehnuteľnosti, ktoré nie je pevne zabudované je na dohode s majiteľmi.

Z technického hľadiska je dom obývateľný avšak v niektorých častiach domu je nutná rekonštrukcia (bola vypracovaná architektonická štúdia).
Kúrenie je zabezpečované plynovým kotlom, ktorý je ústredným vykurovacím zariadením a slúži aj na ohrev teplej vody. Reguláciu tepla v dome zabezpečuje termostat. Okná v nehnuteľnosti boli všetky vymenené - euro okná, okrem jedného okna v kúpeľni, kde je pôvodné drevené dvojité okno.
Strechu tvorí valbový drevený krov s hydroizoláciou a strešná krytina zo škridle BRAMAC. Konštrukcia domu je z tehál.
Rodinný dom je zo severnej, východnej a južnej strany (okrem verandy) zateplený. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, a to vodovodná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka. Odpadové vody sú zabezpečované kanalizáciou.
Na pozemku sa tiež nachádza menší sklad s náradím, prístrešky na drevo a iné. Pozemok je zo všetkých strán oplotený. Orientácia domu je v rámci obývacej izby na sever, hala a obytné izby v suteréne a na podkroví sú do tichej a teplej časti na juh. Pozemok je slnečný.

Dva samostatné hlavné vchody do nehnuteľnosti umožňujú budúcemu majiteľovi využiť priestory domu okrem celoročného bývania aj na prenájom, na dvojgeneračné rodinné bývanie alebo na podnikateľské účely. Podľa existujúcej architektonickej štúdie má nehnuteľnosť potenciál pre vznik nebytového priestoru zo samostatným vchodom z ulice a 3 až 4 izbový byt s orientáciou do záhrady. Taktiež v suteréne možnosť 1 až 2 izbového bytu, či iný nebytový priestor (ďalšie iné dispozičné riešenia). Možnosť parkovania pred domom, taktiež vo dvore.

Rodinný dom sa nachádza v blízkosti centra mesta Banská Bystrica, kde je komplexná občianska vybavenosť a výborná dostupnosť do centra autom či MHD. Neďaleko domu sa nachádza základná škola, supermarket, pošta, nemocnica, zdravotné stredisko. Mesto Banská Bystrica tiež ponúka širokú škálu kultúrnych a športových možností, a to futbalový, zimný štadión, mestská plaváreň, opera a i.

Výhody:
- priestranný,
- potenciál nehnuteľnosti v rámci rekonštrukcie,
- v blízkosti centra mesta,
- slnečný dvor,
- rodinné bývanie spojené s priestormi na podnikateľské účely,
- dvojgeneračné rodinné bývanie,
- kompletná občianska vybavenosť,
- blízkosť MHD.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1219

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú:

Napísali sme pre vás: