Rodinný dom - Partizánska Cesta, Centrum, Banská Bystrica

Cena 233 000 €
Lokalita Partizánska Cesta, Banská Bystrica
Počet izieb5
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha353 m²
Plocha pozemku250 m²
Poschodí1
Balkónáno
Prístupová cestaasfaltová
ID 1179

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj moderne vybavený rodinný dom na ulici Partizánska, Banská Bystrica. Nehnuteľnosť je využiteľná na podnikanie, ktoré je možné zlúčiť s bývaním alebo na prenájom,
Celková výmera úžitkovej plochy rodinnej vily je 353 m², zastavaná plocha je 143 m², pričom výmera celého pozemku je 250 m2

Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku, z toho zastavaná plocha je 143 m² s parkovacím miestom pre dve autá.
Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2008, počas ktorej sa spravila nadstavba podkrovia, nová strecha, zateplenie obvodových múrov, dvere, vnútorne omietky, podlahy, kúrenie na plyn a solárne panely na ohrev vody.

Rodinný dom sa skladá z troch podlaží kde Vás hneď osloví otvorený priestor. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej samostatnej izby s krbom, kuchyne spojenej s izbou, samostatná kúpeľňa s WC + 1x samostatné WC. Vrchné poschodie pozostáva z dvoch spálni a jednej pracovnej izby + malá kuchynka a samostatná kúpeľňa s WC. Osvetlené podkrovie pozostáva z plochy s úložným priestorom, ku ktorému Vám zabezpečí prístup vysúvacie schody. Pivnica je v pôvodnom stave kde je možná rekonštrukcia. Dom má možnosť využitia ako na podnikanie, ktoré je možné zlúčiť s bývaním alebo na prenájom.

Tento jedinečný dom sa nachádza na ul. Partizánska čo je len 5min pešou chôdzou od centra mesta Banskej Bystrice. V okolí je kompletná občianska občianska vybavenosť ako MHD, Kaufland, železničná a autobusová stanica, OC Terminál, ZŠ a MŠ, lekáreň, reštaurácie, kaviarne a pod. MOŽNOSŤ AJ PRENÁJOM.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Beáta Kubišová
Kontakt: +421 915 855 684
kubisova.beata@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1179

Satelitné

Kontakt

Maklér: Beáta Kubišová

Beáta Kubišová

0915 855 684

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás