Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

REZERVOVANÉ - Zrekonštruovaný 3 izbový byt v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, Prievidza


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 52 000 €
Lokalita Š. Králika, Prievidza
Počet izieb3
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha54.94 m²
Poschodie4 / 4
ID 1033

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný trojizbový byt v pokojnej lokalite a s výbornou občianskou vybavenosťou v mestskej časti Píly, Prievidza. Celková plocha bytu je 54, 94 m². Byt sa nachádza na 4/4 nadzemnom podlaží v krajnej časti bytového domu čoho výhodou je presvetlenie bytu z troch strán. K bytu tiež patrí latková pivnica, ktorá sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží bytového domu.

Byt je po generálnej rekonštrukcii zrealizovanej v roku 2008. V rámci modernizácie boli v byte osadené plastové okná s izolačným dvojsklom s hliníkovými žalúziami, interiérové dvere so zárubňami z masívneho dreva a podlahy v izbách a na chodbe sú drevené vlysy + veľkoplošné laminátové parkety. V kuchyni a kúpeľni bola položená keramická dlažba. Bytové jadro je murované, na stenách sú omietky a na stropoch polystyrénové kazety.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s novými batériami a nerezovým drezom. Súčasťou jej vybavenia sú aj elektrospotrebiče, a to práčka, elektrická rúra, plynový sporák, digestor a chladnička s mrazničkou. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, zrkadlo s umývadlom a klasická vaňa, kde boli v rámci rekonštrukcie menené batérie a WC.

Súčasťou predajnej ceny je tiež zariadenie v izbách a v obývačke vrátane sedacej súpravy, skríň, políc, TV a pod. Na chodbe je vstavaná skriňa.

Vykurovanie a zdroj teplej vody sú centrálne. Byt sa predáva kompletne zariadený. Byt je slnečný, pričom obývacia izba je orientovaná na severovýchod a ďalšie obytné izby na juhozápad.

Bytový dom je tehlový a prešiel čiastočnou rekonštrukciou kedy boli vymenené okná v spoločných priestoroch, vchodové vstupné dvere s funkčným elektrickým vrátnikom. Bytový dom je napojený na kompletnú infraštruktúru t.j. verejný vodovod, kanalizáciu, elektrické rozvody, plyn, rozvod tepla, telekomunikačná sieť. Parkovanie je verejné v bezprostrednej blízkosti bytového domu.

Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza patrí z hľadiska obytných častí mesta Prievidza k najvyhľadávanejším v meste. Okolie bytového domu tvorí tichý park a zeleň. Občianska vybavenosť je výborná, do 5 minút dostupné široké služby, obchody, Kaufland, TESCO, stredná, základná a materská škola, zastávka MHD, kaviarne, OC Korzo a iné. Taktiež široké možnosti športových a kultúrnych aktivít – zimný štadión, športová hala, mestský park či plážové kúpalisko Bojnice. Vzdialenosť od historického centra mesta je približne 15 min. pešou chôdzou.

Výhody nehnuteľnosti:

- zrekonštruovaný,
- slnečný byt,
- kompletne zariadený,
- výborná občianska vybavenosť,
- široké možnosti športových a kultúrnych aktivít.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Mário Polóny
Kontakt: 0903 673 280
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
mario.polony@fispro.sk
dodomceka.sk
ID 1033

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Mário Polóny

Mário Polóny

0903 673 280

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: