REZERVOVANÉ VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte - Na predaj čiastočne zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom s veľkou záhradou, obec Ľubietová


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 69 900 €
ID 1016
Lokalita J. J. Kmeťa, Ľubietová
Počet izieb3
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha208 m²
Plocha pozemku2122 m²
Poschodie0 / 3

Informácie o nehnuteľnosti:


VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte:

virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1016

(link skopírujte do príkazového okna na web adresu)

Realitná kancelária DO DOMČEKA, s. r. o. Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom, súčasťou ktorého je aj hospodárska budova a samostatný prístrešok na auto dobudovaný v roku 2011 v obci Ľubietová. Dom je celoročne využiteľný na bývanie, ale môže tiež slúžiť na rekreačné účely. Dom sa nachádza v blízkosti hlavnej ulice. Prístup k domu je po upravenej ceste. Pozemok, na ktorom sa dom nachádza je svahovitý so sklonom k ceste. Úžitková plocha obytnej časti domu je 208 m2 a celková výmera pozemku vrátane záhrady je 2122 m2.

Jedná sa o čiastočne podpivničený rodinný dom, ktorý tvorí tiež prízemie a podkrovné podlažie. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2011, kedy sa zrekonštruovala väčšia časť podkrovia. Vstup do domu je z bočnej strany samostatný pre suterén a prízemie. Suterén sa nachádza pod úrovňou okolitého terénu a sú tu osadené plastové okná. Prízemie je murované z tehál, po celej ploche odizolované izolačnou fóliou. Strecha na dome je sedlová, krytina je z pozinkovaného plechu – protikorózny náter bol obnovený v roku 2011.

Na prízemí rodinného domu sa nachádza špajza, kúpeľňa, schodište na povalu, chodba, veranda, kuchyňa a dve obytné izby, ktoré sú orientované na juh. V kúpeľni je keramická dlažba, keramický obklad stien, pôvodná pec na pevné palivo, záchod, vaňa.
V chodbe je položená keramická dlažba, obdobne aj vo verande. V kuchyni je PVC podlaha, kachľový sporák, kuchynská linka, na ohrev vody slúži elektrický ohrievač vody. Plyn zavedený nie je. V obytných izbách je drevená palubová podlaha. Okná sú pôvodné - drevené.
Vykurovanie je v jednej izbe riešené elektrickou akumulačnou pecou a v druhej izbe je kachľová pec. V dome sa nenachádza centrálny vykurovací systém.
Podkrovie rodinného domu je zrekonštruované a vhodné na obývanie. Nachádza sa tu samostatné WC s umývadlom, spálňa súčasťou ktorej je balkón. Okná v podkroví domu sú plastové s drevo dekorom. Podlaha v celom podkroví je laminátová plávajúca. Podkrovie tiež tvorí miestnosť pri spálni, ktorú je po rekonštrukcii možné obývať.

Parkovanie je možné na pozemku pri rodinnom dome – prístrešok na autá dobudovaný v roku 2011.
Súčasťou stavby je tiež letná kuchynka, v ktorej sú vybudované rozvody vody a rozvody odpadových vôd, taktiež elektrické rozvody.

Táto nehnuteľnosť má multifunkčné využitie, a to z hľadiska možnosti celoročného obývania alebo rekreačným využitím, či prenájom za účelom rekreácie. Dom sa nachádza vo veľmi pokojnej lokalite v lone prírody s pekným výhľadom. Okolie je vyhovujúce pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, rybolovu, ale aj pre hubárov či príležitostných rekreantov.

Obec Ľubietová sa nachádza v Nízkych Tatrách. V neďalekej obci Strelníky je kúpalisko, lyžiarsky vlek. Obec ponúka dobrú občiansku vybavenosť. V obci je kultúrny dom, knižnica i klub, zdravotné stredisko, základná škola a materská škola, potraviny.

Obec je vzdialená 20 km od Banskej Bystrice a 20 km od Brezna. Dopravne je obec napojená na cestu I. triedy spájajúcu Banskú Bystricu s Breznom.

Výhody nehnuteľnosti:

- čiastočná rekonštrukcia,
- slnečný a rozľahlý pozemok,
- možnosť pestovania a chovu,
- tiché prostredie,
- rekreačné účely,
- 20 min. autom od centra Banskej Bystrica.

BONUS PRE KLIENTOV:

Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 1016

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Slatinská

Ing. Lucia Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: