Trojizbový byt, Sitnianska ulica, Sásová, Banská Bystrica, TOP CENA!
Cena 82 000 €
ID 1009
Lokalita Sitnianska, Banská Bystrica
Počet izieb3
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha70 m²
Poschodie4 / 8

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s. r. o. Vám ponúka na predaj trojizbový byt na Sitnianskej ulici (sídlisko Sásová) v Banskej Bystrici, byt typu "VNKS". Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na štvrtom poschodí, osem poschodového zatepleného panelového obytného domu (kolaudácia cca v roku 1990). Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, pôvodné murované jadro je zvnútra vystierkované a obkladané, na podlahe je dlažba, v samostatnej kúpeľni je kratšia vaňa so skladacou sklennou zástenou, samostatné wc má rovnako na podlahe dlažbu a do cca 1m obklad na stenách. Sanita je novšia. Vstupné dvere a zárubňa sú bezpečnostné, chodba je vystierkovaná, na podlahe lakované dubové parkety, súčasťou chodby je dvojdverová roldor skriňa. Prechod do obývačky je riešený rozšírenpu klenbou bez dverí, na podlahe sú dubové parkety, steny vystierkované, okná plastové s interiérovými žalúziami. V kuchyni je na podlahe dlažba, steny vystierkované, linka je v tvare "L"dvierka fóliovaná mdf. Vstavané spotrebiče zostávajú. V izbách na východnej strane (detská a spálňa) sú na podlahách bukové parkety, steny stierkované, plastové okná s interiérovými žalúziami. Byt je po vyplatení voľný začiatkom augusta.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Kontakt: 0948171800
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
thomka.lukas@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 1009

Kontakt

Maklér: Mgr. Lukáš Thomka

Mgr. Lukáš Thomka

0948171800

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: