Rodinný dom v tichej lokalite, Banská Bystrica - Kremnička


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 189 000 €
Lokalita Čerešňová, Banská Bystrica
Počet izieb5
StavNovostavba
Úžitková plocha108.54 m²
Plocha pozemku1045 m²
Poschodí2
ID 1082

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v lone prírody v mestskej časti Kremnička, Banská Bystrica. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 108 m², pričom celková výmera pozemku je 1045 m².

Jedná sa o dvojpodlažnú novostavbu, postavenú v roku 2008. Nehnuteľnosť pozostáva z prízemia, na ktorom sa nachádza obývacia izba s kuchyňou s prístupom na terasu a k dvoru. Ďalej sa tu nachádza priestranná vstupná hala, šatníková miestnosť, kúpeľňa a špajza. K nadzemnému podlažiu vedú drevené bukové schody so zábradlím. Okrem kúpeľne sa tu nachádzajú tri obytné izby.

Súčasťou kuchyne je kuchynská linka s granitovým drezom a batériou, so vstavanými spotrebičmi. Taktiež kuchynský pult. Obývací kút je prepojený s kuchyňou, podlaha je plávajúca. Na tomto poschodí sa tiež nachádza špajza s regálmi, šatník zariadený poličkami a šatníkovou stenou (je možné využiť aj ako ďalšiu obytnú izbu). V kúpeľni s keramickým obkladom a dlažbou sa nachádza sprchový kút, umývadlo s WC, je tu umiestnený aj elektrický bojler, ktorý je ústredným vykurovacím zariadením.

Nadzemné podlažie tvoria 3 obytné izby a kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC.

Z technického hľadiska je dom vo výbornom stave. Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečované elektrickým kotlom. Na prízemí sa tiež nachádza vykurovacia pec na pevné palivo. Podlahy v dome sú dláždené, v obytných priestoroch plávajúca podlaha. V nehnuteľnosti sú osadené eurookná. Obývacia miestnosť na prízemí disponuje termostatom. Strechu tvorí sedlový drevený krov so škridlovou krytinou. Konštrukcia domu je drevená, montovaná. Dom je zateplený.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie, s výnimkou plynovej prípojky.

Na pozemku sa tiež nachádza menší sklad s náradím a vonkajšia terasa s prístupom do kuchyne. Na terase je položená exteriérová drevená podlaha. V prednej časti domu sa tiež nachádza samostatný prístrešok pred vstupom do domu. Orientácia domu je v rámci obývacej izby a kuchyne na juhovýchod.

Rodinný dom sa nachádza v mestskej časti Kremnička v tichej lokalite a v priamom lone prírody s maximálnym súkromím. Potraviny a MHD 5 min. pešou chôdzou od domu. Výhodou je blízkosť k občianskej vybavenosti v meste Banská Bystrica cca 5 min. motorovým vozidlom k obchodným sieťam a službám. Taktiež výborná dostupnosť do centra mesta. Mesto Banská Bystrica tiež ponúka širokú škálu kultúrnych a športových možností, a to futbalový, zimný štadión, mestská plaváreň, opera a i.

Výhody:

- novostavba,
- tiché prostredie,
- výborná lokalita,
- vonkajšia terasa,
- blízkosť MHD.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1082

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú:

Napísali sme pre vás: