PREDANÉ 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s lodžiou v mestskej časti Fončorda, Banská Bystrica


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 89 000 €
Lokalita Internátna, Banská Bystrica
Počet izieb3
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha65.27 m²
Poschodie4 / 8
ID 1071
Loggiaáno
Výťaháno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt na ulici Internátna v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda. Celková úžitková plocha bytu je 65,27 m². Byt sa nachádza na 4/8 nadzemnom podlaží, v stredovej časti zrekonštruovaného bytového domu. K bytu patrí murovaná pivnica umiestnená v suteréne bytového domu, taktiež skladový priestor na medziposchodí.

Byt je vo výbornom technickom stave, po generálnej rekonštrukcii zrealizovanej v roku 2012. V byte boli osadené plastové okná s izolačným dvojsklom. Ďalej boli menené bezpečnostné vchodové dvere a dvere v interiéri nehnuteľnosti s drevenými obložkovými zárubňami. Nová dlažba, drevená laminátová podlaha v izbe, nové stierky, rozvody médií, nová kuchynská linka vrátane elektrospotrebičov, nová kúpeľňa, WC a ostatné zariadenie, či interiérové doplnky.

V kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka na mieru, s nerezovým drezom a batériami. Jej súčasťou sú tiež elektrospotrebiče, a to elektrická rúra, plynový sporák, digestor, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a umývačka riadu. Súčasťou kuchyne je obývací kút so sedacou súpravou a TV stolíkom. Na podlahe sú drevené parkety vo výbornom stave, taktiež v spálni.
V kúpeľni sa nachádza rohová masážna vaňa, keramické umývadlo so skrinkou a zrkadlom s novými batériami, taktiež práčka. Na stenách sú keramické obklady. WC je samostatné. Na chodbe sa tiež nachádza šatník.

Byt sa predáva zariadený. Je slnečný, kuchyňa s obývacou izbou sú orientované na východ a spálňa s lodžiou na západ.

Bytový dom má panelovú konštrukciu. Počas rekonštrukcie boli na dome vymenené okná v spoločných priestoroch, vchodové vstupné dvere, prešiel kompletným zateplením, elektrický vrátnik, boli vymenené stupačky. Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne. Dom je napojený na verejný rozvod NN, vody, kanalizácie, plynu a médii.

Mestská časť Fončorda patrí z hľadiska lokality k vyhľadávanejším obytným častiam v meste Banská Bystrica. Občianska vybavenosť je výborná, do 10 minút široké služby v rámci centra mesta dostupné motorovým vozidlom. Pešou chôdzou dostupná základná škola, park, detské ihrisko, zastávka MHD, lekár, BILLA, kaviarne, centrum voľného času.

Výhody nehnuteľnosti:

- kompletne a moderne zrekonštruovaný,
- slnečný,
- zariadený,
- lodžia,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:

Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1071

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú:

Napísali sme pre vás: