PREDANÉ - 2-izbový byt s modernou rekonštrukciou v časti Môťová, Zvolen


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 59 800 €
Lokalita Ľ. Fullu, Zvolen
Počet izieb2
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha54 m²
Poschodie1 / 5
ID 1061
Výťaháno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt v pokojnej obytnej časti Môťová, mesto Zvolen. Byt sa nachádza na ulici Ľ. Fullu v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome.

Celková výmera bytu je 54,4 m². Byt sa nachádza na 1. vyvýšenom poschodí. K bytu tiež patrí murovaná pivnica vo veľkosti 4,24 m², ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Interiér bytu prešiel v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou. V rámci renovácie boli v byte vymenené rozvody vody a plynové rozvody, svetelná elektroinštalácia, PVC kanalizácia.

Jadro bytu je murované a na radiátoroch sú osadené merače tepla. Byt disponuje plastovými oknami so žalúziami, na stenách sú stierky. Podlahy sú v obytných miestnostiach a na chodbe laminátové, v kúpeľni a na WC je dlažba.

Kuchyňa je zariadená kuchynským kútom a kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi t.j. elektrická rúra, digestor, sklo keramická varná doska, nerezový kuchynský drez s batériou.

Obytné miestnosti sa ponúkajú bez zariadenia. Kúpeľňa disponuje masážnym sprchovacím kútom, zrkadlom a umývadlom, pričom WC je v byte oddelené.

Panelový bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane nových rozvodov, médií, výťahu. Bola uskutočnená rekonštrukcia verejných priestorov v dome, zateplenia fasád a strechy a inštalácia solárneho ohrevu vody na streche domu. Tento rok sa tiež plánuje výmena vstupných vchodových brán s inštaláciou vchodových schránok a renováciou elektrického vrátnika. Orientácia bytu je na juhozápad. Parkovanie je verejné pri dome.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým vyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, ZŠ a MŠ, potraviny, obchody, TESCO, pošta, kaviarne či reštaurácie, lekáreň v bezprostrednej blízkosti domu je MHD a ďalšie široké služby v centre mesta Zvolen. V blízkosti domu je viacero možností rekreácie ako Zvolenská priehrada, športové centrum Ekoma. Prostredie v okolí domu je tiché.

Výhody nehnuteľnosti:

- moderná rekonštrukcia,
- čiastočne zariadený,
- tiché prostredie,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:

Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:

1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1061

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú:

Napísali sme pre vás: