PREDANÉ - Kompletne zrekonštruovaný, priestranný 3 izbový byt v pokojnej časti Môťová, Zvolen


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 82 000 €
Lokalita J.Gagarina, Zvolen
Počet izieb3
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha84.22 m²
Poschodie1 / 6
ID 1049
Výťaháno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný krásne zrekonštruovaný trojizbový byt vo Zvolene na ulici J.Gagrina, v mestskej časti Môťová. Celková plocha bytu je 84,22 m². Byt sa nachádza na 1/6 nadzemnom podlaží, v stredovej časti zrekonštruovaného bytového domu. K bytu patrí murovaná pivnica umiestnená v suteréne bytového domu.

Byt je vo výbornom technickom stave, po generálnej rekonštrukcii zrealizovanej v roku 2012. V byte boli osadené plastové okná s izolačným dvojsklom. Ďalej boli menené interiérové dvere, nová dlažba, zrekonštruované laminátové podlahy na chodbe a izbách, nové stierky, rozvody médií, nová kuchynská linka vrátane elektrospotrebičov, nová kúpeľňa a WC.

V kuchyni sa nachádza rohová kuchynská linka na mieru so silgranitovým dresom a pákou. Jej súčasťou sú zabudované elektrospotrebiče, a to elektrická rúra, sklokeramická varná platňa, komínový digestor a umývačka riadu. V kúpeľni sa nachádza umývadlo a rohová vaňa, na stenách sú keramické obklady. WC je samostatné.

Interiérové dvere sú v rámci miestností čiastočne vymenené s obložkovými zárubňami. Jadro bytu je murované. Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne. Byt sa predáva čiastočne zariadený, a to konkrétne so vstavanými skriňami v spálni a na chodbe. Byt je slnečný, kuchyňa s obývacou izbou sú orientované na juh a obytné izby na sever.

Bytový dom má panelovú konštrukciu. Počas rekonštrukcie boli na dome vymenené okná v spoločných priestoroch, vchodové vstupné dvere, prešiel komplexným zateplením a má novú strešnú krytinu, funkčný elektrický vrátnik, boli vymenené stupačky. Dom je napojený na verejný rozvod NN, vody, kanalizácie, plynu a centrálny zdroj tepla na sídlisku. Pri bytovom dome sa nachádza verejné parkovanie.

Mestská časť Môťová patrí z hľadiska lokality k vyhľadávanejším obytným častiam v meste Zvolen. Občianska vybavenosť je výborná, do 5 minút široké služby v rámci centra mesta dostupné motorovým vozidlom. Pešou chôdzou dostupná základná a materská škola, park, zastávka MHD, detské ihrisko, lekár, pošta, TESCO, kaviarne, pneuservis. Neďaleko sa nachádza rekreačná časť mesta Zvolenská priehrada,

Výhody nehnuteľnosti:

- kompletne a moderne zrekonštruovaný,
- priestranný,
- pokojná lokalita,
- výborná občianska vybavenosť.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 1049

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú:

Napísali sme pre vás: