Ako predávame

Úspora času a energie pre predávajúceho aj kupujúceho

V dobe kedy je pre človeka čas vzácnejší než čokoľvek iné a väčšiu časť dňa trávi prácou či plnením si súkromných povinností je transparentnosť a férovosť inzerátov ponúkaných na trhu s nehnuteľnosťami veľmi dôležitý.

Klient sa vzhľadom na kvalitnú inzerciu môže poradiť o kúpe nehnuteľnosti so svojimi blízkymi a rozhodnúť o ďalších krokoch v rámci kúpy nehnuteľnosti z pohodlia domova. Po celkovom uvážení, tak následne zrealizovať rozhodujúcu obhliadku. Pre majiteľa nehnuteľnosti to na druhej strane znamená elimináciu obhliadok, a tým šetrí svoj osobný čas a súkromie.

Transparentnosť a komplexnosť informácií

Kvalita našich inzerátov sa odráža od exkluzivity našich služieb a spôsobu inzerovania. V rámci štýlu a procesov našej práce sa odlišujeme od bežných realitných spoločností transparentnosťou, profesionalitou a čistotou prezentácie nehnuteľností. Na základe komplexnosti informácii v inzeráte si vie klient zvážiť všetky pre a proti danej nehnuteľnosti.

Jedinečnosť ponúkanej nehnuteľnosti

Vieme, že každá nehnuteľnosť je niečím výnimočná. My, v rámci našej inzercie, vieme (pre klienta, ktorý vie jedinečný charakter nehnuteľnosti oceniť) poskytnúť autentické nahliadnutie k nehnuteľnosti prostredníctvom virtuálnej prehliadky.

Kvalita prezentácie nehnuteľnosti

Naša spoločnosť pracuje na vysokej úrovni nielen v rámci využívania modernej techniky, kvality a rozlíšenia fotografií. Prostredníctvom úpravy a estetického dotvárania interiéru či exteriéru nehnuteľnosti zladíme všetky prvky tak, aby zanechali čo najlepší dojem.

Vizuál a obsah inzerátu

Naše inzeráty obsahujú okrem virtuálnej prehliadky a galérie s kvalitnými fotografiami aj pôdorysy, grafické vyznačenie ponúkanej nehnuteľnosti, presnú lokalizáciu na mape a fotografie exteriéru.

Sme všade

Naše inzeráty pravidelne aktualizujeme. Inzerujeme na viac než 100 portáloch. Ak sa má nehnuteľnosť predať, tak musí byť na prvých stránkach vo vyhľadávaní.

Informácie o počte zobrazení

K inzercii Vašej nehnuteľnosti poskytujeme pravidelné štatistiky zobrazení inzerátu danej nehnuteľnosti.

Ukážka z nášho portfólia

Prezrite si ako prezentujeme nehnuteľnosti našich klientov.

Rodinné domy

Byty

Pozemky

Komerčné objekty a iné