Jeden partner mi stačí...


3. máj 2019

....alebo ako efektívne predať svoju nehnuteľnosť so spoľahlivým partnerom.

Každý z nás chce predať nehnuteľnosť čo najrýchlejšie, s minimálnym úsilím a maximálnou spokojnosťou. Pritom sa snažíme využiť všetky dostupné prostriedky a možnosti – či už predaj svojpomocný alebo s využitím realitnej kancelárie, resp. niekoľkých realitných kancelárií bez ohľadu na profesionalitu či efektivitu predaja.

Každý predávajúci sa sám seba spýta, čo je pre neho a pre predaj jeho nehnuteľnosti najlepšie.

Mojou odpoveďou je: „Mať pri sebe profesionála, ktorý vie ČO robí a PREČO to robí.“

Tak ako nechodím do 5 obchodov s potravinami a nekúpim v každom liter mlieka, tak isto nepôjdem do 5 realitných kancelárií, aby predávali moju jednu nehnuteľnosť. A prečo? No aby som ušetrila čas a peniaze...

Úspora času?

Áno, lebo mi volá jeden realitný maklér, vie kedy sa mi dovolá, kedy sú možné obhliadky, a to najdôležitejšie, neopakujem všetky informácie o nehnuteľnosti 5 krát.

Úspora peňazí?

Áno, všetky náklady sú započítané v kúpnej cene, viem aké služby mám poskytnuté, a to najdôležitejšie, mám postarané o všetky administratívne a právne podklady, ktoré by som inak musela riešiť a platiť samostatne.

A v neposlednom rade, objem služieb, ktorý získam v spolupráci s jedným konkrétnym maklérom, ktorému na jeho klientovi záleží (realitnou kanceláriou) je širší a na vyššej úrovni. Pretože poskytované služby majú pomôcť rýchlejšiemu, efektívnejšiemu a jednoduchšiemu predaju nehnuteľnosti. Každý z nás predsa chce, aby bola nehnuteľnosť viditeľná vždy a všade, informácie 100%-né a komunikácia transparentná.

Lebo majiteľ a dobrý realitný maklér chce nehnuteľnosť PREDAŤ, nie len predávať.

Zaujala vás táto téma a chcete vedieť viac o poskytovaní exkluzívnych služieb našej realitnej kancelárie pri predaji nehnuteľnosti?

Dohodnite si s nami stretnutie, kde vám poradíme ako na to.

Ing. Iveta Bereczová
Ing. Iveta Bereczová
realitný maklér / finančný sprostredkovateľ

Napísali sme pre vás: