Home staging


2. marec 2018

Home staging znamená profesionálnu úpravu interiéru. Rozmiestnime nábytok a bytové doplnky, aby sme dosiahli čo najlepší estetický vzhľad a prvý dojem z Vašej nehnuteľnosti. Týka sa to úpravy ešte pred predajom. Môže sa jednať o nehnuteľnosť po rekonštrukcii alebo aj pred rekonštrukciou. Na jednej strane je tu výhoda pre predávajúceho, byt je uprataný a príjemne aranžovaný. Pripravený na predaj. Na strane druhej je tu veľká výhoda aj pre kupujúceho. Kupujúci si vie lepšie predstaviť, ako by mohla vyzerať príjemne zariadená nehnuteľnosť.

Čo pre Vás dokáže urobiť realitná kancelária DO DOMČEKA?

Celé inscenovanie nehnuteľnosti robíme s dôrazom na estetickú stránku a zvýraznenie predností bytu alebo domu. Naším cieľom je, že takýmito úpravami dosiahnete najlepšiu cenu pri predaji nehnuteľnosti alebo jej prenájme. A o to nám v realitnej kancelárii DO DOMČEKA ide. O spokojnosť Vás, našich klientov.

Tu sú niektoré výhody, ktoré Vám prinesie profesionálne aranžovanie:

+ Zvýrazníme pozitívne vlastnosti Vašej nehnuteľnosti
+ Zladíme interiér pre lepší prvý dojem, ktorý zanecháte na Vašich kupujúcich
+ Dosiahnete vyššiu cenu nehnuteľnosti
+ Vašu nehnuteľnosť predáte alebo prenajmete rýchlejšie

Dáme Vám ešte niekoľko tipov, prečo home staging funguje.
Prvý dojem je dôležitý, pretože väčšina kupujúcich si ujasní predstavu o nehnuteľnosti a vytvorí si vzťah k nej už počas prvých sekúnd obhliadky. Takmer 90% záujemcov o bývanie hľadá nehnuteľnosť na internete. A práve preto je dojem z interiéru dôležitý aj na fotografiách.

Možno Vás napadla otázka, či si viete aranžovať byt sami. Viete a dodám, že veľa ľudí má záujmy a prácu, ktorým venujú svoj čas. Preto je dobré osloviť profesionálnu realitnú agentúru, ktorá Vám s aranžovaním pomôže. Investícia do profesionálneho aranžovania bytu alebo domu pred predajom je výrazne nižšia ako je výsledná zľava z kúpnej ceny nehnuteľnosti.

Náš tím realitnej kancelárie Do Domčeka je Vám kedykoľvek k dispozícii.


Pripravili sme si pre Vás aj ukážku, ako to vyzerá pred a po homestagingu.
Pozrite si fotografie pred úpravou, ako sme dostali byt k dispozícii a následne fotografie po úprave našimi špecialistami na homestaging.

z mobilu

Pred

z fisheye

Po

z mobilu

Pred

z fisheye

Po