Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

PREDANÉ - Na predaj kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt na Kukučínovej ulici, Banská Bystrica


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 65 000 €
Lokalita Kukučínova, Banská Bystrica
Počet izieb1
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha37.6 m²
Poschodie5 / 8
ID 997
Loggiaáno
Garážáno
Výťaháno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj lukratívny jednoizbový byt v centre mesta, na Kukučínovej ulici v Banskej Bystrici. Celková výmera bytu je 37,6 m². Byt sa nachádza na 5. poschodí, v čiastočne zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom. K bytu patrí spoločná loggia pre byty na danom poschodí. Poloha bytu je orientovaná na severozápad.

Byt disponuje jednou samostatnou izbou, priestrannou kuchyňou, vstupnou chodbou, kúpeľnou s WC a vstavaným šatníkom. Byt prešiel kompletnou modernou rekonštrukciu v nadštandardnej kvalite.

V celom byte sú vymenené plastové okná s izolačným trojsklom, interiérové dvere, nová dlažba, plávajúca podlaha v izbe a v kuchyni, nové stierky, nové bezpečnostné dvere značky ADLO. Súčasťou rekonštrukcie je tiež nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, tepelná a akustická izolácia, vďaka ktorej vzniká v byte komfort ticha a zároveň sú tu nízke náklady na energie. Jadro bytu je murované a v celom byte sú nové maľovky. Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne.

Kuchyňa pozostáva z kuchynskej linky, ktorá je vybavená vstavanými elektrospotrebičmi, a to sklokeramickou varnou doskou, digestorom, chladničkou a práčkou. V kúpeľni s WC sa nachádza umývadlo a sprchový kút, na stenách sú keramické obklady.

Bytový dom prešiel v roku 2005 čiastočnou rekonštrukciou. Predmetom rekonštrukcie bola výmena strešnej krytiny, zateplenie bytového domu na štítových stenách, ďalej boli zrekonštruované spoločné priestory, vymenené okná v spoločných priestoroch, vstupné vchodové dvere, s funkčným elektrickým vrátnikom. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom, ktorý je umiestnený v rámci vstupu do bytového domu a chodby, čo zaisťuje bezpečnosť areálu. Bytový dom má vlastnú kotolňu. Pred dvomi rokmi boli menené všetky stupačky, a to teplá a studená voda, cirkulácia, kanalizácia a plyn.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, dostupné široké služby, blízko je autobus, MHD a železnica, mestský úrad, pošta, školy, poliklinika, reštaurácie, obchody. V dosahu 1000 m sa nachádza pásmo lesov a mestský park. V bezprostrednej blízkosti bytového domu je tiché prostredie.

K bytu je možné dokúpiť garáž, ktorá sa nachádza priamo v dome s rolovacími dverami, pred ktorou je možné parkovať a tak vzniká priestor na ďalšie parkovacie státie.

Výhody nehnuteľnosti:
- nadštandardne zrekonštruovaný,
- nízke náklady na bývanie,
- v centra mesta,
- tiché prostredie,
- výborná občianska vybavenosť.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 997

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: