Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

PREDANÉ - VIRTUÁLNA PREHLIADKA V TEXTE - NOVOSTAVBA - predaj VEĽKÝ moderný 1 izbový byt v Slovenskej Ľupči


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 61 000 €
Lokalita Za Nožiarňou, Slovenská Ľupča
Počet izieb1
StavNovostavba
Úžitková plocha53 m²
Poschodie1 / 4
ID 948

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s. r. o. Vám ponúka na predaj priestranný, moderný, 1 izbový byt v Slovenskej Ľupči . Byt sa nachádza na prízemí novo postaveného tehlového domu. Celková plocha bytu je 53 m². Patrí k nemu pivnica umiestnená vedľa bytu. Bytový dom bol postavený v roku 2013.

Byt pozostáva z 1 obytnej miestnosti, priestrannej kuchyne, kúpeľne s WC a vstupnej chodby. V byte bola v roku 2017 robená kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi a položená nová plávajúca podlaha v izbe, kuchyni aj chodbe. V kúpeľni je dlažba a obklad, výhodou je okno a radiátor. V celom byte sú osadené plastové okná s izolačnými dvojsklami. Vchodová dvere sú bezpečnostné a protipožiarne. K bytu prislúcha aj časť pozemku za domom, kde sa nachádza ihrisko a spoločný altánok.

K vybaveniu kuchyne patrí kuchynská linka, nerezový drez, plynový sporák, elektrická rúra, chladnička, digestor. V kúpeľni sa nachádza vaňa a keramické umývadlo je spravená predpríprava na sprchový kút. V chodbe sa nachádza plynový kotol, ktorý zabezpečuje ohrev vody a kúrenie v byte, ku kotlu prislúcha termostat v izbe, ktorým sa dá nastavovať teplota a čas vykurovania.

Bytový dom bol postavený v roku 2013, vo verejných priestoroch sú osadené plastové okná a dvere. Vchod má bezbariérový vstup a kamerový systém. Disponuje všetkými inžinierskymi sieťami t. j. rozvod NN, plynovod, verejný vodovod a kanalizácia, káblová televízia. V dome je zavedený elektrický vrátnik.

Byt je priestranný, moderný, slnečný a teplý, pričom obytná miestnosť je orientovaná na juhozápad a kuchyňa je orientovaná na juhovýchod. Výhodou nižšieho nadzemného podlažia je lepší prístup k verejným priestorom a bezbariérový, jednoduchší vstup do bytového domu. Parkovanie je bezproblémové, na vyhradenom mieste

Slovenská Ľupča patrí k lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu materská a základná škola, pošta, obchody. V pešej vzdialenosti od domu sa nachádza MHD a vlaková stanica.

Výhody nehnuteľnosti:

- novostavba
- nízke mesačné náklady
- priestranný a moderný
- výborná občianska vybavenosť,
- teplý,
- tiché prostredie,
- bezproblémové parkovanie
- vlastný kotol,
- spoluvlastníctvo na pozemku za domom


BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Iveta Bereczová
Kontakt: 0904 112 775
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
bereczova.iveta@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 948

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Iveta Bereczová

Ing. Iveta Bereczová

0904 112 775

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: