Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

REZERVOVANÉ VIRTUÁLNA PREHLIADKA V TEXTE - Na predaj 3 izbový byt s lodžiou na Javorníckej ulici, Banská Bystrica


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 77 000 €
Lokalita Javornícka, Banská Bystrica
Počet izieb3
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha71.06 m²
Poschodie1 / 7
ID 939
Loggiaáno
Výťaháno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s. r. o. Vám ponúka na predaj priestranný byt s lodžiou v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou na ulici Javornícka, v mestskej časti Sásová, Banská Bystrica. Byt sa nachádza na 1/ 7 nadzemnom podlaží čiastočne zrekonštruovaného panelového domu. Celková plocha bytu je 71,06 m². Patrí k nemu pivnica umiestnená v suteréne bytového domu.

Byt pozostáva z 3 obytných miestností, priestrannej kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, vstupnej haly, chodby a lodžie. V byte boli v roku 2001 zrealizované rekonštrukčné práce, v rámci ktorých boli v kúpeľni vymurované priečky a menené zariadenie kúpeľne. V byte sú urobené stierky. V rámci rekonštrukcie bola položená plávajúca podlaha v dvoch izbách. V obývacej izbe sú drevené parkety, v kuchyni, kúpeľni, na chodbe a v hale je dlažba. V celom byte sú osadené plastové okná s izolačnými dvojsklami.

K vybaveniu kuchyne patrí kuchynská linka, nerezový drez, plynový sporák, elektrická rúra, chladnička, umývačka riadu a mikrovlná rúra. V kúpeľni sa nachádza vaňa a keramické umývadlo. Výhodou tohto bytu je zväčšená podlahová plocha kuchyne, čím bol v miestnosti vytvorený väčší priestor na jedálenský kút.

Bytový dom prešiel v roku 2009 zateplením a vo verejných priestoroch boli osadené plastové okná a dvere. Disponuje všetkými inžinierskymi sieťami t.j. rozvod NN, plynovod, verejný vodovod a kanalizácia, káblová televízia. Byt je vykurovaný ústredným kúrením, ohrev vody je zabezpečovaný z plynovej kotolne. V dome je zavedený elektrický vrátnik.

Byt je priestranný, teplý, pričom obytné miestnosti sú orientované na západ, kuchyňa s obývacou izbou na východ. Výhodou nižšieho nadzemného podlažia je lepší prístup k verejným priestorom a jednoduchší vstup do bytového domu.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádza LIDL, materská a základná škola, poliklinika, reštaurácie, kaviarne, pošta, fitness a iné. Parkovanie je bezproblémové. V pešej vzdialenosti od domu sa nachádza MHD, pričom cesta do centra je autom cca desať minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- nízke mesačné náklady
- priestranný,
- s loggiou,
- výborná občianska vybavenosť,
- teplý,
- tiché prostredie,
- bezproblémové parkovanie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 939

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Slatinská

Ing. Lucia Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: