CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ +421 915 870 556

Predaj dom Rudlová
Cena 249 990 €
Lokalita Strmá, Banská Bystrica
Počet izieb6
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha550 m²
Plocha pozemku336 m²
Poschodí3
ID 917
Balkón3-krát
Garáž2-krát

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v Rudlovej,dom je postavený z tehly, strecha je pokrytá škridlou. Kúrenie je ústredné - zabezpečené je plynovým kotlom na celý dom. Kúpeľne/dve +Wc 2x+bidet 1x/ sú vybavené aj podlahovým kúrením. Na všetkých troch podlažia sa nachádza drevené masívne schodisko so zábradlím.

Hlavný vstup do domu sa nachádza na prízemí, zo vstupnej chodby sa prechádza do suterénu a na poschodie. V suteréne je zriadená práčovňa s kotolňou. Je tam sauna, sprchovací kút a samostatné WC. Nachádza sa tu aj veľká miestnosť vhodná na telocvičňu, biliard alebo stolný tenis. Na vstupnej chodbe sú postavené šatníkové skrine.Dom má dva vchody,hlavný a bočný.

Prízemie má dve veľké izby, ktoré sú od chodby oddelené posuvnými presklenými stenami. V jednej izbe sa nachádza barový pult a krb. Na prízemí je aj zariadená priestranná kuchyňa s jedálňou a s veľkou špajzou. Nachádza sa tu tiež kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, dvomi umývadlami a bidetom. WC je samostatné.

Podkrovie slúži ako „nočná časť“ domu: Sú tu štyri spálne. Tri spálne majú vlastný balkón, v jednej izbe je vyvedený prieduch z krbu.na podkroví sa nachádza priestranná kúpeľňa,s hydromasážnou vaňou sprchovacím kútom a dve umývadlá, samostatné WC s bidetom a umývadlo.

V prednej časti domu sú dve priestranné garáže, ktoré sú čiastočne zapustené v zemi a sú vybavené automatickými dverami s diaľkovým ovládaním. Celý dom je napojený na zabezpečovací systém. Okolo domu sú vysadené vysoké tuje, ktoré zabezpečujú dostatok súkromia a dotvárajú príjemnú atmosféru domu.

Dom je priestranný, dostatočne slnečný a teplý. Nachádza sa v tichej lokalite, v okolí je kompletná občianska vybavenosť: Obchody, zastávka MHD, základná škola, materská škola, detské ihrisko, reštaurácia, kaviareň, lekári, lekáreň, fitness centrum, ... Do centra mesta sa dostanete pešou chôdzou do 20 minút, príroda je tiež na dosah.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Kontakt: 0915855684
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
kubisova.beata@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 917

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Beáta Kubišová

Beáta Kubišová

0915855684

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: