Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

PREDANÉ- Na predaj 3 izbový byt s lodžiou v Banskej Bystrici - Magurská ulica (Sásová)


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 79 500 €
Lokalita Magurská 6145, Banská Bystrica
Počet izieb3
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha74.6 m²
Poschodie4 / 7
ID 901
Loggiaáno
Výťaháno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s. r. o. Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt s lodžiou na ulici Magurská, v mestskej časti Sásová v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 4/ 7 nadzemnom podlaží kompletne zrekonštruovaného bytového domu. Celková plocha bytu je 74,6 m². Patrí k nemu pivnica umiestnená na prízemí bytového domu.

Súčasťou bytu sú 3 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, predsieň, chodba a lodžia. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pričom bola menená dlažba v predsieni, na chodbe a v kuchyni. Vo všetkých obytných miestnostiach je plávajúca podlaha. V celom byte boli v roku 2010 osadené plastové okná a lodžia bola uzavretá posuvnými panelmi. V tom istom roku bola na balkóne bola položená nová dlažba a v kuchyni vsadená kuchynská linka. Taktiež boli menené obklady a dlažba v kúpeľni, čiastočná výmena obkladov na WC.

Príslušenstvo kuchyne zahŕňa kuchynskú linku s nerezovým drezom, jedálenský stôl, plynový sporák, elektrickú rúru. V kúpeľni sa nachádza vaňa a keramické umývadlo. Súčasťou predsiene je šatníková skriňa s úložným priestorom.

Konštrukcia bytového domu je panelová. Bytový dom bol v roku 2010 kompletne zrekonštruovaný, pričom súčasťou rekonštrukcie bola výmena okien a vchodových dverí v spoločných priestoroch, nový výťah a dlažba. V tom istom roku bola vybudovaná nová plynová kotolňa, ktorá zabezpečuje vykurovanie bytu a ohrev vody. Objekt bol v rámci rekonštrukčných prác zateplený.

Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete t.j. rozvody NN, plynovod, verejný vodovod a kanalizácia, telekomunikačné siete. Byt je slnečný, teplý, pričom obytné miestnosti sú orientované na severozápad, kuchyňa s obývacou izbou na juhovýchod.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská a základná škola, poliklinika, reštaurácie, kaviarne, pošta, finess a iné služby v blízkom okolí. Parkovanie je bezproblémové. V blízkosti domu sa nachádza MHD, pričom cesta do centra je autom cca desať minút.

Výhody nehnuteľnosti:
- slnečný,
- s loggiou,
- výborná občianska vybavenosť,
- pekný výhľad,
- bytový dom kompletne zrekonštruovaný,
- tiché prostredie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 901

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: