Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

PREDANÉ - veľký jednoizbový byt v centre mesta, Banská Bystrica
Cena 59 000 €
Lokalita Banská Bystrica
Počet izieb1
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha37.6 m²
Poschodie3 / 8
ID 890
Loggiaáno
Výťaháno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj jednoizbový byt v centre mesta, na Kukučínovej ulici v Banskej Bystrici. Celková výmera bytu je 37,6 m². Byt sa nachádza na 3. poschodí, v čiastočne zrekonštruovanom bytovom dome. K bytu patrí murovaná pivnica na poschodí a spoločná loggia pre byty na poschodí.

Byt má jednu samostatnú izbu a priestrannú kuchyňu. K bytu prislúcha predsieň a kúpeľňa s WC. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciu v roku 2015. V byte sú vymenené okná, interiérové dvere, nová dlažba, plávajúca podlaha v izbe a v kuchyni, nové stierky, znížené stropy s bodovým osvetlením, rozvody médii, nová kuchynská linka vrátane spotrebičov, nová kúpeľňa a WC, vstupné dvere. Okná sú plastové. Súčasťou kuchynskej linky sú spotrebiče, a to elektrická rúra a plynový sporák. V kúpeľni s WC sa nachádza umývadlo a sprchový kút, na stenách sú keramické obklady. Interiérové dvere sú s obložkovými zárubňami. Jadro bytu je murované. Vstupné dvere sú bezpečnostné. Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Byt je orientovaný na juhovýchodnú stranu obytnými miestnosťami.

Bytový dom prešiel v roku 2005 čiastočnou rekonštrukciou. Predmetom rekonštrukcie bola výmena strešnej krytiny, zateplenie bytového domu na štítových stenách, ďalej boli zrekonštruované spoločné priestory, vymenené okná v spoločných priestoroch, vchodové vstupné dvere, s funkčným elektrickým vrátnikom. Bytový dom má vlastnú kotolňu.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým vyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, dostupné široké služby, blízko je autobus, MHD a železnica, mestský úrad, pošta, školy, poliklinika, reštaurácie, obchody. V dosahu 1000 m sa nachádza pásmo lesov a mestský park. V bezprostrednej blízkosti bytového domu je tiché prostredie.

Výhody nehnuteľnosti:
- zrekonštruovaný,
- priestranný,
- v centra mesta,
- tiché prostredie,
- výborná občianska vybavenosť.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 14599/4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 890

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: