REZERVOVANÉ VIRTUÁLNA PREHLIADKA V TEXTE - Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v Banskej Bystrici na ulici Podháj
Cena 197 000 €
ID 884
Lokalita Podháj, Banská Bystrica
Počet izieb7
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha285 m²
Plocha pozemku824 m²
Poschodie0 / 2

Informácie o nehnuteľnosti:


VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte:

virtualneprehliadky.dodomceka.sk.d.websupport.sk/884.html

(link skopírujte do príkazového okna na web adresu)

Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej časti mesta na Ulici Podháj, s veľmi dobrým napojením k hlavnej cestnej komunikácii. Úžitková plocha domu je 285 m2, s celkovou výmerou pozemku 824m2.

Na mierne svahovitom pozemku sa okrem rodinného domu nachádza sklad náradia, skleník, prístrešok a altánok.

V dome boli priebežne realizované viaceré rekonštrukčné práce, v rámci ktorých boli v roku 2013-2014 na hornom poschodí osadené vysokokvalitné okná s 8 komorovým profilom – trojsklom a plastové okná s dvojsklom na prízemí. Súčasťou interiéru sú tiež dvere, a to zasklené alebo plné dyhované. V roku 2005 bola zrekonštruovaná kúpeľňa v spodnej časti domu novými obkladmi, novou izoláciou a keramickou dlažbou s podlahovým kúrením. Podlaha v hale je zo vstupu vyložená dlažbou, a ďalej pokračuje drevenou (smrek) plávajúcou podlahou. V izbách nadzemného podlažia je položená laminátová podlaha, v obývacej izbe je koberec, na chodbe je položený drevotrieskový poklad.

Konštrukcia domu je zhotovená z tehál, pričom základy sú podložené betónovými pásmi s IPA izoláciou proti vode a vlhkosti. Steny vnútorných strán objektu sú plsťou hladené stierky. Fasádne omietky sú z brizolitu, stropnú konštrukciu tvorí železobetón. Vnútorné steny domu sú zo severnej, západnej a južnej strany zateplené fasádnym polystyrénom a minerálnou vatou. Východná strana domu je zateplená z vonkajšej strany objektu. Strešná krytina je vyhotovená z asfaltových pásov s jednoplášťovou izoláciou pričom žľaby a vonkajšie zvody sú z pozinkovaného plechu.

Objekt je vykurovaný dvoma zdrojmi. Ústredné kúrenie je zabezpečované plynovým kotlom z roku 2005 prostredníctvom panelových radiátorov. Dom ďalej disponuje vnútorným krbom na pevné palivo, na ktorý sú napojené teplovzdušné rozvody, umiestnené v každej miestnosti nadzemného podlažia. Rozvody vody sú vedené cez vodárenské rúrky, pričom ohrev vody je taktiež zabezpečovaný plynovým kotlom.

Prízemie domu tvorí vstupná hala s dreveným schodišťom, ďalej obývacia miestnosť s kuchynským kútom, samostatná izba, kúpeľňa, komora, dielňa s kotlom a dvojgaráž. V garáži sú zrealizované nové stierky, podlaha je betónová, osadené sú plastové okná.

Nadzemné podlažie je tvorené zo 4 obytných miestností, menšieho balkónu, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne a veľkej obývacej miestnosti s jedálenským kútom. Súčasťou nadzemného podlažia je aj lodžia, ktorá je situovaná na východ so vstupom do obývacej miestnosti a výhľadom do ulice. Zo západnej strany obývacej miestnosti je umiestnený prístup zo zastrešenej terasy a ďalej záhrady.

Objekt sa predáva čiastočne zariadený. Súčasťou zariadenia sú 2 x kuchynská linka s nerezovými drezmi, bez elektrospotrebičov. Zariadenie v obidvoch kúpeľniach zahŕňa 2 x smaltovaná vaňa, 2 x keramické umývadlo, 2 x WC, pričom WC na poschodí je samostatné. Sociálne zariadenia na oboch podlažiach sú obložené keramickou dlažbou. Kúpeľňa na poschodí disponuje vydláždeným sprchovým kútom. Rozvody vody sú vedené cez vodárenské rúrky, pričom ohrev vody je zabezpečovaný plynovým kotlom.

Vstupné dvere sú hliníkové s trojbodovým uzamykaním, umiestnené na bočnej strane domu. Drevené plotové vráta s oceľovými rámami tvoria čelné oplotenie pozemku. Ostatné oplotenie pozemku tvorí pletivo.

Objekt je z dispozičného hľadiska vhodný ako na rodinné bývanie tak aj na podnikateľské účely. Rodinný dom je napojený na verejné rozvody vody, kanalizáciu, elektrinu, plynovod, ktoré sú súčasťou miestnej komunikácie.

Na parkovanie je v osobnom vlastníctve, pred domom vyhradený priestor približne na 4 parkovacie miesta. Záhrada je orientovaná do tichej časti v lone prírody, čo zaručuje pre budúceho majiteľa súkromie a pokojné tiché prostredie.

Súčasťou nehnuteľnosti je tiež prenájom pozemku s rozlohou 695m2.

Táto lokalita disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sú potraviny, reštaurácia, kaviareň, divadlo, sieť obchodov a pod.

Výhody nehnuteľnosti:
- priestranný,
- tichá lokalita,
- loggia, balkón, záhrada, terasa, prístrešok, sklenník
- dobrá občianska vybavenosť,
- slnečný dom,
- čiastočne zrekonštruovaný.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 884

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Slatinská

Ing. Lucia Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: