Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

PREDANÉ Na predaj 3 izbový byt s loggiou v Banskej Bystrici, Švermova ulica


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 101 000 €
Lokalita Švermova 17, Banská Bystrica
Počet izieb3
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha73.3 m²
Poschodie2 / 5
ID 883
Loggiaáno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj trojizbový byt s loggiou v Banskej Bystrici, na ulici Švermova, v mestskej časti Fončorda. Celková plocha bytu je 73,33 m². Byt sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží, v stredovej časti zrekonštruovaného bytového domu. K bytu patria dve pivnice, a to murovaná a latková pivnica.

Byt je vo výbornom technickom stave, po generálnej rekonštrukcii zrealizovanej v roku 2007. Byt prešiel zmenou dispozície, ktorou sa stali izby nepriechodnými, novými otvormi sa prepojila kuchyňa s obývacou izbou, v byte sú vymenené okná, interiérové dvere, nová dlažba, zrekonštruované drevené podlahy v izbách, nové stierky, rozvody médii, nová kuchynská linka vrátane spotrebičov, nová kúpeľňa a WC, vstupné dvere. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Kuchynská linka je rohová na mieru, jej súčasťou sú spotrebiče, a to elektrická rúra, plynový sporák, digestor a umývačka riadu. V kúpeľni s WC sa nachádza umývadlo a vaňa, na stenách sú keramické obklady. Interiérové dvere sú z masívneho dreva s obložkovými zárubňami. Jadro bytu je murované. Vstupné dvere sú bezpečnostné. Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne. Byt sa predáva takmer kompletne zariadený. Byt je slnečný, kuchyňa s obývacou izbou sú orientované na severovýchod a izby aj s loggiou na juhozápad.

Bytový dom má panelovú konštrukciu, vymenené okná v spoločných priestoroch, vchodové vstupné dvere, prešiel komplexným zateplením, rekonštrukciou loggií a strechy, s funkčným elektrickým vrátnikom. Minulý rok boli menené spoločné rozvody vody. Pri bytovom dome nie je problém s parkovaním, okolie bytového domu prešlo minulý rok úpravou, natiahnutím nového asfaltu. Pri bytovom dome ja natiahnutý nový optický kábel.

Fončorda patrí z hľadiska lokality k najvyhľadávanejším v meste. Občianska vybavenosť je výborná, do 5 minút dostupné široké služby, Shopping Centrum 101 000 € základná a materská škola, park, zastávka MHD, detské ihrisko.

Výhody nehnuteľnosti:
- zrekonštruovaný,
- s loggiou,
- pešia vzdialenosť do centra mesta,
- výborná občianska vybavenosť,
- slnečný byt.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 883

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Slatinská

Ing. Lucia Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: