Rodinný dom, Horná Radvaň, Banská Bystrica

Cena 250 000 €
Lokalita Horná Radvaň, Banská Bystrica
Stav Pôvodný stav
Úžitková plocha 120 m²
ID 859

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj v Banskej Bystrici, časť Horná Radvaň, veľký dvojpodlažný podpivničený rodinný dom s 5 obytnými miestnosťami, 2 kúpeľňami s WC, podkrovie rovnako priestranné, ale momentálne nevyužívané, je ľahko prístupné vnútorným schodiskom. Pivnica je zo 4 miestností (sklad zeleniny, ovocia, technologická časť, letná kuchyňa) je prístupná schodiskom z domu a na druhej strane priamo vchodom z dvora. Celý dom je v pôvodnom stave, obývateľný aj keď rekonštrukcie by nehnuteľnosť určite zhodnotili. K domu prislúcha garáž na streche, ktorej je veľká terasa prístupná z jednej z izieb. Na rovnakom podlaží je na inú stranu otočný balkón prístupný z chodby. Pozemok je rovinatý, so skleníkom, ovocnými stromami a kríkmi, samostatne stojaca kôlňa a pod. Dom je napojený na rozvod elektriky 220/400V, na obecný vodovod, ale má na pozemku aj vlastnú studňu, odpad je riešený septikom /nie chemickým/, ústredné kúrenie po celom dome plynovým kotlom /samostatný komín/ v pivnici. Dolu je ešte klasická pec na pevné palivo /sporák/, ktorý ústi do druhého komína. Strecha je tesaný krov a ako krytina je pozinkovaný plech.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Kontakt: 0948171800
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
thomka.lukas@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 859

Satelitné

Kontakt

Maklér: DO DOMČEKA

DO DOMČEKA

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmúNapísali sme pre vás