REZERVOVANÉ - Dvojpodlažná rekreačná chata, obec Sihla

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 45 900 €
Lokalita Sihla
Počet izieb4
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha211 m²
Plocha pozemku1252 m²
Poschodí2
Prístupová cestakamenitá
Vodovodna pozemku
Elektrinana pozemku
Plynnie je
ID 837

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú chatu v tichom prostredí obce Sihla, využiteľnú na rekreačné účely a oddych od každodenného mestského života. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 228 m², s celkovou výmerou pozemku 1252m² a skladom náradia.

Rekreačná chata sa nachádza v príjemnom prostredí malebnej obce s celkovým počtom 200 obyvateľov. V centre obce sa nachádzajú malé potraviny a miestna pekáreň. Dostupnosť verejnou dopravou SAD, či osobná doprava po cestnej komunikácii (Brezno 22km). V blízkosti okolia je skanzen, vodopády, čiernohorská železnica či chránená krajinná oblasť Poľana.

Jedná sa o dvojpodlažnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z prízemia, suterénu a podkrovnej miestnosti v rekonštrukcii. (vid pôdorys vo fotkách)

Rekreačná chata má niekoľko možností využitia, a to na rekreáciu, prípadne na prenajímanie na rekreačné účely.

Chata prešla čiastočnou rekonštrukciou v roku 2007, vrátane ktorej bolo zrealizované zateplenie nehnuteľnosti, nová strecha, vchodové dvere, čiastočne vymenené euro okná.
Využiteľné na obývanie sú momentálne 3 izby a podkrovie a ďalšie miestnosti zatiaľ nezrekonštruované, kuchyňa a kúpeľňa sú kompletne pripravené na užívanie.
V prípade dokončenia rekonštrukčných prác na nehnuteľnosti je kapacita približne 10 ľudí.
V dome je zavedená voda a elektrika, ústredné kúrenie na pevné palivo. Možné čiastočné vykurovanie izieb krbom. Odpadové vody sú riešené odpadovou nádržou. Plyn nie je zavedený.

Táto nehnuteľnosť ma multifunkčné využitie, a to z hľadiska obývania viacčlennej rodiny, rekreačné využitie, či prenájom za účelom rekreácie. Veľmi pokojná lokalita v lone prírody s pekným výhľadom, okolie je vyhovujúce pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, rybolovu.

Obec Sihla sa nachádza na Sihlianskej planine vo Veporských vrchoch, na rozhraní Horehronia, Podpoľania a Gemera. V blízkosti pramení Kamenistý potok, ktorý pokračuje západným smerom a vytvára 25 km dlhú Kamenistú dolinu. Každoročne sa tu konajú "Preteky volských záprahov", medzi ďalšie významné atrakcie patrí Horehronský expres, Čiernohorská železnica, Lesnícky skanzen. Na svoje si tiež prídu hubári, keďže v okolí sa vyskytuje nespočetné množstvo rôznych druhov húb.
Turistické trasy a cyklotrasy v lone prírody krásnej Poľany sú vhodné najmä v lete a na jeseň Novohradská cyklomagistrála, či Vrchárska cyklomagistrála. V blízkosti sa nachádzajú Havranie Skaly, Vodopád Spády, Vodopád Bystré, či tajch Hrončok a vodná nádrž Hriňová, vhodné na kúpanie. V zime je tiež možné využiť bežkárske trate v okolí, lyžiarske vleky SKI Čierny Balog, SKI Centrum Košútka.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 837

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás