CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ +421 915 870 556

TOP CENA! Rodinný dom, obec Čerín, okres Banská Bystrica, Znížená cena!
Cena 127 500 €
Lokalita čerín, Čerín
Počet izieb4
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha120 m²
Poschodí2
ID 833

Informácie o nehnuteľnosti:


Ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom, ktorý leží v tichej uličke zástavby rodinných domov v obci Čerín, okres Banská Bystrica. Je vzdialený od okresného mesta Banská Bystrica len 14 km a od okresného mesta Zvolen 16 km. Dom sa nachádza priamo v centre obce ČERÍN so slnečným a rovinatým pozemkom. Kolaudácia domu prebehla v roku 1998. Strešná krytina - BRAMAC. Tepelná izolácia strechy STYRODUR 120 ml.Obvodové múry a priečky YPOR. Čistiereň odpadových vôd. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží:

- prvé nadzemné podlažie (prízemie) - vstup do domu z priamo z dvora. Kde sa nachádzajú predsieň, chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou a kuchynským barovým pultom, kúpeľňa spojená s wc, komora, šatník a terasa (vstup z kuchyne a obývacej izby). Z terasy sa dá ísť priamo do záhrady. Dispozícia poschodia (viď pôdorys).

- druhé nadzemné podlažie (prvé poschodie) - vstup po schodoch z prvého nadzemného podlažia. Kde sa nachádzajú priestranná chodba, samostatná kúpeľňa, priestranné wc a tri samostatné izby. Z dvoch izieb je priamo vstup na balkón. Dispozícia poschodia (viď pôdorys). Rodinný dom sa nachádza na rovinatom a slnečnom pozemku a je napojený na inžinierskej siete (ČOV, obecná voda a elektrina).

Pozemok je obdĺžnikovitého tvaru približne o rozmeroch 48m x 15m. Rodinný dom je v tvare štvorca a rozmeroch cca 9,5m x 10,5 m. Záhrada je rovinatá, slnečná, nachádza sa tu aj altánok na grilovanie za rodinným domom. Rekonštrukcia - okná, strecha, nové rozvody, kúrenie, podlahy. Kúrenie - je zabezpečené prostredníctvom elektrických radiátorov alebo kachlovej pece, ktorá sa nachádza v obývacej miestnosti. Výmera pozemku predstavuje 721 m2. Dohoda možná.
Maklér odporúča dom vidieť!

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Kontakt: 0948171800
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
thomka.lukas@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 833

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Mgr. Lukáš Thomka

Mgr. Lukáš Thomka

0948171800

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: