CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ +421 915 870 556

Rodinné domy, obec Hronsek, okres Banská Bystrica
Cena 145 000 €
Lokalita Hronsek
Počet izieb6
StavNovostavba
Úžitková plocha200 m²
ID 797

Informácie o nehnuteľnosti:


Ponúkame Vám na predaj v Hronseku (medzi Banskou Bystricou a Zvolenom) dva kvalitné rodinné domy. Každý z nich je ako samostatná stavba so všetkým, čo k tomu patrí. Momentálne sú vo vlastníctve spolu a k nim prináleží väčší úplne rovný udržiavaný pozemok s rozlohou 1.600 m2, v prípade záujmu je možné kúpiť dva domy, prístrešok, dvojgaráž k jednému a jednogaráž k druhému, altánok (k pravému domu), pozemok... ako celok, ale v prípade potreby pripravíme predelenie pozemku na jednotlivé časti. V prípade predelenia bude prístup na každý pozemok samostatný. Na konci je uvedená cena v prípade kúpy spolu, alebo jednotlivo, so zariadením, alebo bez zariadenia. Na fotografiách je rozlíšený ľavý a pravý dom pre ľahšiu orientáciu.

Pravý tehlový dom s úžitkovou plochou cca 200 m2 je ako stavba starší, avšak kompletnou rozsiahlou rekonštrukciou prešiel v roku 2005 vrátane elektroinštalácie. S domom susedí dvojgaráž pokračujúca do prístrešku pre auto. Pod garážou je jedna pivnica (cca 16 m2) prístupná schodmi zo vstupnej chodby domu. Za vstupom je chodba, z ktorej je prístupná technologická miestnosť s kotlom, riadením pre solár, výmenníkom a zásobníkom na vodu. Tento dom má 2 solárne panely na streche. Prízemie: chodba, technologická miestnosť, kuchyňa, obývačka s krbom, kúpeľňa s rohovou vaňou + wc a dve ďaľšie izby (spálňa a jedáleň). Prvé poschodie prístupné točitým schodiskom je sadrokartónovými priečkami predelené na tri izby, tieto priečky sa však dajú ľahko odstrániť a tak poschodie "otvoriť", ďalej je tu kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, veľký krytý balkón prístupný z jednej izby. Medzi sadrokartónovými priečkami je schodisko do dvoch ďalších podkrovných miestností. Tie sa však momentálne nevyužívajú. K tomuto domu patrí terasa, altánok a pozemok so stromami.

Ľavý tehlový dom s úžitkovou plochou cca 150 m2 je situovaný ako prízemie + jedno podlažie. Prízemie je riešené ako otvorený priestor, kuchyňa s rohovou linkou, sklokeramickou varnou doskou, teplovzdušnou rúrou, umývačkou, mraziakom a jedáleň a jeden priestor ako obývačka. Ďalej tu je kúpeľňa s hydromasážnym sprchovým kútom v ktorej je aj riadiaca jednotka na podlahové kúrenie na prízemí tohto domu. Poschodie je riešené tiež ako čiastočne otvorený podkrovný priestor s dvomi izbami a ďalšou kúpeľňou spojenou s wc, v tejto je však rohová vaňa. Na poschodí je v jednej izbe veľký krytý balkón s výhľadom na príjazd k domu.

V oboch domoch je kompletne zariadená kuchyňa, t.j. linka so spotrebičmi, oba sú vykurované kotlom na plyn aj na tuhé palivo a pre oba je odpad riešený septikom. Mesačné náklady na každý dom sú cca 120 €ur. Financovanie je možné Hypotékou, SSP, Hotovosťou, prípadne kombináciou.

A teraz k cene:
Každý dom samostatne so zariadením a časťou pozemku je za 165.000.-€,
---

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Mgr. Lukáš Thomka

Mgr. Lukáš Thomka

0948171800

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: