Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

Na predaj úžastný rodinný dom vo vidieckom talianskom štýle s kombináciou dreva v obci Sebedín pri Banskej Bystrici, už len sa doňho nasťahovať!
Cena 105 000 €
Lokalita Sebedín-Bečov
Počet izieb4
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha284 m²
Poschodí2
ID 35
Balkónáno

Informácie o nehnuteľnosti:


VIRTUÁLNA PREHLIADKA:
odkaz
(link skopírujte do príkazového okna na www adresu)

REALITNÁ KANCELÁRIA DODOMČEKA(lubica.trnavska@dodomčeka.sk alebo 0940 966 993)ponúka na predaj rodinný dom vo vidieckom štýle v obci Sebedín pri Banskej Bystrici. Zastavané plochy tvoria 134 m² a pozemok tvorí 150m². Dom pozostáva z prízemia a poschodia.

Prízemie tvorí obývačka, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, spáleň, vstupná chodba so schodiskom a chodbička.
Poschodie pozostáva z obývačky s jedálňou a balkónom, kúpeľne a spálne.
Rekonštrukcia prízemia pozostáva z výmeny okien- drevené euro-okná, nové stierky, elektroinštalácia, vodoinštalácia, nové vstupné dvere, podlahy-izba: palubovka, chodba-dlažba.kuchyňa a izba- aj dlažba aj plávajúca podlaha. Dom je zateplený polystyrénom s novou fasádou, základy domu sú od izolované. Kúrenie v dome je riešené na pevné palivo- zrekonštruovaný šporák v kuchyni a kachľovou pecou v izbe, okrem toho sú v dome el. konvektory a teplovzdušný krb na poschodí v jedálni. Ohrev vody je riešený el.bojlerom. Dom je nízko nákladový platby za elektriku predstavujú 120eur.
Dom je rekonštruovaný a nadstavovaný vo vidieckom štýle a preto tam nechýbajú drevené stropy s novými drevenými trámami, strešné vikiere a schodisko s drevenými stupňami a dreveným zábradlím.
Odpad je zabezpečený vlastnou čističkou, dvor je upravený známkovou dlažbou. komíny sú zn. Schiedel, strecha plechová Rova, odkvapové žľaby medené. V dome je chránený zabezpečovacím systémom.

Výhodou tejto nehnuteľnosti je bývanie v prírode, v tichom prostredí, nie blízko cesty, 13km do Zvolena a do Bystrica Bystrice 14km dostupnosť po udržiavaných cestách.
Najväčšou výhodou je, že dom je v takom stave, že je možné sa do neho ihneď nasťahovať! Je zrekonštruovaný aj dostavaný z kvalitných materiálov, teda nový majiteľ nepotrebuje investíciu na ďalšie dlhé roky.


BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.
Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Kontakt: Ľubica Trnavská
0904458084
DODOMCEKA1@DODOMCEKA.SK
www.dodomceka.sk

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Jakub Lupták

Ing. Jakub Lupták

0903 644 706

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: