Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | Slnečný 4-izbový byt s lodžiou v obľúbenej mestskej časti Fončorda, Banská Bystrica

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný 4-izbový byt s praktickou dispozíciou a presklenou lodžiou. Nehnuteľnosť sa nachádza v meste Banská Bystrica na ulici Tulská, v ničím nerušenej lokalite mestskej časti Fončorda. Celková rozloha bytu je 83,02 m² a patria k nemu tiež dve pivnice v suteréne bytového domu.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 4/4 poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu.

Byt prešiel v roku 2014 čiastočnou rekonštrukciou vybavenia a rozvodov. Podlahy v kuchyni sú laminátové a v kúpeľni a pri vstupe je dlažba. Okná sú plastové. Nehnuteľnosť disponuje elektrickým vrátnikom. Pri vstupe a v izbách sa nachádzajú vstavané skrine. Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené ústredným kúrením.

Byt disponuje štyrmi obytnými izbami, kuchyňou, vstupom, menšou chodbou, šatníkom, kúpeľňou, samostatnou toaletou, lodžiou a dvoma pivnicami. Priestranná obývacia izba orientovaná na juhozápad sa stáva celodenným priestorom na oddych s rodinou.

Kuchyňa je zariadená kuchynskou linkou so sporákom, chladničkou a umývačkou riadu. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, práčka a umývadlo s odkladacím priestorom. Toaleta v byte je samostatná. Nehnuteľnosť sa ponúka čiastočne zariadená.

Viac informácií o rekonštrukciách, ktoré sa realizovali v nehnuteľnosti a o zariadení, ktoré je súčasťou predaja vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický internet), kanalizáciu a elektrinu. Taktiež prešiel rekonštrukciou v rámci zateplenia, obnovou spoločných priestorov.

Atmosféru okolia domu dopĺňa zeleň a terén upravený pre trávenie voľného času s deťmi v blízkosti bytového domu. V bezprostrednej blízkosti bytového domu je MHD.

Orientácia bytu je na juhozápad a na severovýchod.

Energetický certifikát nehnuteľnosť nemá.

K mestskej časti Fončorda patrí výborná občianska vybavenosť. Supermarket, reštaurácia, potraviny, základná škola, materská škola, či gymnázium. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu je veľká. Táto 4-izbová nehnuteľnosť prináša komfortné mestské bývanie pre mladú rodinu. Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 7 minút pešou chôdzou na Kyjevskom námestí a do 10 minút v centre mesta Banská Bystrica.

Výhody nehnuteľnosti:

- výborná dispozícia bytu,
- šatník,
- priestranné izby,
- samostatná kuchyňa,
- veľká a slnečná obývacia izba,
- samostatná toaleta,
- nepriechodné spálne,
- čiastočná rekonštrukcia,
- dve pivnice,
- tichá a pokojná lokalita,
- slnečný byt,
- zateplený bytový dom,
- tiché a komorné prostredie v okolí bytového domu,
- ihriská v bezprostrednej blízkosti bytového domu,
- MHD,
- výborná občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1805

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií