Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou, Gerlachovská, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA v spolupráci so stavebnou spoločnosťou pre vás pripravila na predaj 3-izbový byt v príjemnej lokalite mestskej časti Sásová-Rudlová, na ulici Gerlachovská. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 66,8 m², vrátane pivnice. Byt sa nachádza na 1. poschodí a patrí k nemu lodžia a latková pivnica v suteréne bytového domu.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa:

- rekonštrukciu jadra,
- novú kuchynskú linku robenú na mieru, vybavenú elektrospotrebičmi,
- montáž podlahových krytín,
- nové omietky,
- výmenu elektroinštalácie vrátane stropného osvetlenia v celej nehnuteľnosti,
- montáž nových rozvodov vody, odpadu a médií,
- nové plastové okná,
- výmenu obložkových zárubní a dverí,
- novú kúpeľňu a samostatnú toaletu vrátane sanity.

Byt pozostáva zo vstupu, obývacej izby, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety, chodby, dvoch spální a lodžie, viď pôdorys v galérii inzerátu. Kuchynská linka robená na mieru je kompletne zariadená vstavanými elektrospotrebičmi, a to chladničkou s mrazničkou, elektrickou rúrou, sklokeramickou doskou, digestorom a granitovým umývadlom. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na zariadenie nehnuteľnosti podľa vlastných predstáv. Lodžia je orientovaná na východ do vnútrobloku so zeleňou a ihriskom, takisto aj spálňa a obývacia izba. Kuchyňa, kúpeľňa a izba sú orientované na západ. Noví majitelia ocenia súkromie v bezprostrednej blízkosti bytového domu.

Panelový bytový dom je po čiastočnej rekonštrukcii, kedy bol zateplený. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, optika a kanalizácia). Parkovanie pri dome je verejné.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Supermarket, kaviareň, potraviny, či detské ihrisko sú v bezprostrednej blízkosti bytového domu. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu pestrá. Sásová je mestskou časťou s výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, reštaurácie, zdravotné strediská, obchody a iné široké možnosti služieb. Do centra mesta Banská Bystrica je to autom do piatich minút.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre kúpu nehnuteľnosti.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1790

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií