Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Moderný a príjemný 3-izbový byt s pekným výhľadom, Internátna, Banská Bystrica

Spoločnosť DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s praktickou dispozíciou a výhľadom na mesto, či hory. Nehnuteľnosť sa nachádza v meste Banská Bystrica na ulici Internátna, v pokojnej mestskej časti Fončorda. Celková rozloha bytu je 65 m² a patria k nemu aj tri slnečné lodžie s orientáciou na východ.

Príjemná nehnuteľnosť sa nachádza na 7. poschodí bytového domu s novým výťahom.

V rámci rekonštrukcie nehnuteľnosti bola realizovaná prerábka jadra t.j. kúpeľne a toalety, obklady v kuchyni a výmena elektrospotrebičov v kuchynskej linke. Podlahy v byte sú laminátové a dubové parkety. V kúpeľni a pri vstupe je dlažba. Okná sú plastové. Rozvody elektriny boli v byte menené čiastočne. Nehnuteľnosť disponuje elektrickým vrátnikom a čiastočným stropným LED osvetlením. V byte je zavedená optika.

Byt disponuje troma obytnými izbami, kuchyňou, kúpeľňou spojenou s toaletou, špajzou, troma lodžiami a pivnicou v suteréne domu. Priestranná obývacia izba s jedálenským kútom sa stáva celodenným a ničím nerušeným priestorom na oddych s rodinou.
Kuchyňa je zariadená kuchynskou linkou vrátane zabudovaných elektrospotrebičov t.j. zabudovaná elektrická rúra, digestor, plynová varná doska a umývačka riadu.

Viac informácií o zariadení nehnuteľnosti, ktoré je súčasťou predaja vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií (optický kábel) kanalizáciu a elektrinu. Taktiež prešiel rekonštrukciou v rámci zateplenia, obnovou spoločných priestorov, rekonštrukciou strechy, výmenou rozvodov a výťahu.

Orientácia bytu je na východ.

K mestskej časti Fončorda patrí výborná občianska vybavenosť. Supermarket, reštaurácia, potraviny, základná škola, zdravotné stredisko, či ihrisko sú v blízkosti bytového domu. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu je veľká. Táto 3-izbová nehnuteľnosť prináša komfortné mestské bývanie pre mladú rodinu. Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 5 minút autom, v centre mesta Banská Bystrica. Parkovanie je verejné, k dispozícii je menšie parkovisko pri dome. V bezprostrednej blízkosti sa aj zastávka MHD. Okolie bytového domu je pokojné a obklopené zeleňou. Samostatný chodník a cesta k domu zabezpečuje pre obyvateľov domu súkromie a komornú atmosféru.

Výhody nehnuteľnosti:

- tri priestranné lodžie,
- nové zabudované elektrospotrebiče v kuchynskej linke,
- nepriechodné spálne,
- čiastočne zariadená nehnuteľnosť,
- praktická dispozícia,
- čiastočná rekonštrukcia bytu,
- kompletná rekonštrukcia jadra,
- pekný výhľad na mesto,
- zateplený bytový dom,
- tiché a komorné prostredie v okolí bytového domu,
- výborná občianska vybavenosť.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1764

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií