Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

PRIPRAVUJEME Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou na ulici Fatranská, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA v spolupráci so stavebnou spoločnosťou pre Vás pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite mestskej časti Sásová, na ulici Fatranská. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou a s výbornou dostupnosťou k občianskej vybavenosti. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 68,3 m² vrátane pivnice. Byt sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu lodžia a pivnica v suteréne bytového domu. Parkovanie pri dome je verejné.

Nehnuteľnosť v týchto dňoch prechádza prerábkou, v rámci ktorej sa realizuje jej kompletná rekonštrukcia, ktorá bude zahŕňať:

- rekonštrukciu jadra,
- funkčnú a estetickú zmenu prevedenia dispozície bytu,
- montáž podlahových krytín,
- nové omietky,
- výmenu elektroinštalácie vrátane stropného LED osvetlenia v celej nehnuteľnosti,
- montáž nových rozvodov vody, odpadu a médií,
- zabezpečenie zdrojov vykurovania,
- výmenu obložkových zárubní a dverí,
- novú kúpeľňu vrátane sanity.

Byt bude pozostávať zo vstupnej haly, miestnosti s odkladacím priestorom, kúpeľne, samostatnej toalety, chodby, dvoch spální, lodžie, obývacej izby, a kuchyne s jedálenským kútom, viď pôdorys v galérii inzerátu. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením.

Dispozícia a stav bytu bude mať pre budúceho majiteľa potenciál na zariadenie nehnuteľnosti podľa vlastných predstáv. Lodžia je orientovaná na juh, takisto aj spálňa a obývacia izba, a teda poskytujú ideálne presvetlenie nehnuteľnosti. Kuchyňa s kúpeľňou a menšou spálňou sú orientované na sever, do zelene za bytovým domom. Noví majitelia ocenia súkromie v bezprostrednej blízkosti bytového domu.

Panelový bytový dom je po rekonštrukcii, kedy bol zateplený a bola zrealizovaná obnova lodžie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, optika a kanalizácia).

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Supermarket, kaviareň, potraviny, či ietské ihrisko sú v bezprostrednej blízkosti bytového domu. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu pestrá. Sásová je mestskou časťou s výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, reštaurácie, zdravotné strediská, obchody a iné široké možnosti služieb. Do centra mesta Banská Bystrica je to autom do desiatich minút.

Termín dokončenia rekonštrukcie sa predpokladá na koniec septembra 2023.

Na našej stránke dodomceka.sk/rekonstrukcie si môžete prezrieť naše portfólio reailzovaných bytov po kompletnej rekonštrukcii.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

Pôdorysy v galérii sú v tomto inzeráte ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1758

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií