Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Svetlý 3-izbový byt s lodžiou na ulici Sadová, Fončorda, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, s potenicálom na peknú rekonštrukciu. Nehnuteľnosť sa nachádza na ulici Sadová, v mestskej časti Fončorda, Banská Bystrica. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 75,5 m². Byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu. Patrí k nemu slnečná lodžia a dve murované pivnice v suteréne domu.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, chodby, kuchyne, lodžie, kúpeľne, samostatnej toalety a troch obytných izieb. V obytných miestnostiach sú na podlahách parkety. V kúpeľni, na WC a v kuchyni je PVC podlaha. Rozvody v byte sú pôvodné ako aj jadro, podlahy, radiátory a omietky. Okná v nehnuteľnosti sú plastové. Ohrev teplej vody a kúrenie je zabezpečené ústredne.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje rúrou a plynovým sporákom. V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa a umývadlo. Toaleta je samostatná.

Viac informácií o vybavení bytu, ktoré je predmetom predaja vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Slnečné a priestranné izby vytvárajú praktickú dispozíciu bytu. Ten má pre budúceho majiteľa potenciál na veľmi príjemnú rekonštrukciu.

Bytový dom má energetický certifikát B.

Panelový bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete t.j. rozvody vody, médií, plynu, elektriny a kanalizácie. Bytový dom je vo výbornom stave. Má osadenú vlastnú výmenníkovú stanicu. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej prebehlo zateplenie, nová fasáda, strecha, okná, dvere v spoločných priestoroch, rozvody vody, plynu, kúrenia a kanalizácie, elektrický vrátnik a bezpečnostný kamerový systém. Parkovanie pri bytovom dome je verejné. Okolie domu je obklopené zeleňou a pri dome nechýba menšie detské ihrisko.

Orientácia bytu je: obývacia izba a izba je na juhovýchod, spálňa a kuchyňa na severozápad.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu škôlka, detské a športové ihrisko, hypermarket a základná škola, obchody, reštaurácie, kaviarne a iné rôzne služby v blízkom okolí. V pešej vzdialenosti sa nachádza tiež hypermarket a obchodné centrum. Cesta do centra mesta je autom do 5tich minút a v pešej vzdialenosti do 15tich minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný,
- potenciál na peknú rekonštrukciu,
- lodžia,
- dve murované pivnice,
- bytový dom vo výbornom stave,
- vonkajší kamerový systém,
- tiché prostredie a zeleň,
- hypermarket a škôlka v bezprostrednej blízkosti,
- výborná občianska vybavenosť,
- v pešej dostupnosti do centra mesta.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii: dodomceka.sk/rekonstrukcie.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1754

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií