Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

REZERVOVANÉ Atraktívna novostavba v pokojnej časti mesta na ulici Chabenecká, Sásová, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj slnečný rodinný dom z roku 2022 v pokojnej lokalite mesta Banská Bystrica, mestská časť Sásová. Nízkoenergetický rodinný dom je určený na komfortné mestské bývanie pre tých, ktorí hľadajú bývanie v súkromí a zároveň s ľahkou dostupnosťou k občianskej vybavenosti. Podlahová plocha nehnuteľnosti je 134,68 m², s celkovou výmerou pozemku 319 m².

Rodinný dom má dve podlažia. Skladá sa zo štyroch obytných izieb, obývacej izby s kuchyňou, špajze, samostatnej toalety, dvoch kúpeľní, schodiska, priestranného šatníka a skladu so samostatným vstupom. Súčasťou nehnuteľnosti je slnečná terasa a z bočnej strany domu je prístrešok.

Kuchyňa je kompletne vybavená jedálenským kútom, úložným priestorom so zabudovanými elektrospotrebičmi, a to umývačkou riadu, elektrickou rúrou, ďalej je tu chladnička s mrazničkou a indukčná doska so zabudovaným odsávaním. Vedľa kuchyne sa nachádza špajza, ktorá poslúži ako odkladací priestor.
Kúpeľne sú vybavené sprchovým kútom, vaňou a umývadlami s odkladacím priestorom. Toaleta v dome je samostatná. V nehnuteľnosti sú osadené nové interiérové dvere, položené plávajúce podlahy a dlažba. Okná na nehnuteľnosti sú plastové.

Dom je vykurovaný podlahovým kúrením na tepelné čerpadlo a interiérovým krbom. Teplá voda je riešená v elektrickom zásobníku TÚV. Konštrukcia dvojpodlažnej nehnuteľnosti je z pórobetónových tvárnic Ytong a strešná krytina je škridlplech. Strecha je sedlová.

Zámková dlažba na pozemku zabezpečí komfortné parkovanie vo dvore. Výhodou je elektrická brána na diaľkové ovládanie.

Nehnuteľnosť je pripojená na rozvody vody, elektriny, rozvody médií a kanalizácie. Pozemok nehnuteľnosti je rovinatý. K nehnuteľnosti vedie asfaltová príjazdová cesta. Orientácia je v obývacej izbe, v kuchyni, pracovni a v izbe na juhovýchod; spálne na oboch podlažiach sú orientované na severozápad.

Sásová je mestskou časťou s výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu škôlky, školy, reštaurácie, zdravotné strediská, obchody a iné široké možnosti služieb. V bezprostrednej v okolí tejto mestskej časti sú lúky s trasami na turistiku, cykloturistiku, či zimné bežkovanie. Sú ideálnym miestom na prechádzky s rodinou alebo vychádzky so psíkom. Kompletnú občiansku vybavenosť a ďalšie široké služby nájdete do 10 minút autom, v centre mesta Banská Bystrica.

Výhody nehnuteľnosti:

- novostavba z roku 2022,
- slnečná terasa,
- praktická dispozícia,
- interiérový krb,
- dve kúpeľne,
- nepriechodné izby a spálne,
- kompletne vybavená kuchyňa,
- brána na elektrické ovládanie,
- prístrešok,
- nízke mesačné náklady,
- výborná dostupnosť do mesta,
- súkromie v pokojnej lokalite.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1753

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií