Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

3-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave na ulici Moskovská, Fončorda, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej lokalite mestskej časti Fončorda, na ulici Moskovská. Byt v pôvodnom stave sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou a výhľadom do dvora. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 63,3 m² vrátane pivnice. Byt sa nachádza na 7. poschodí a patrí k nemu zrekonštruovaná lodžia. Parkovanie pri dome je verejné.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne s toaletou, chodby, dvoch izieb, šatníka, lodžie a obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením. Rozvody v byte sú pôvodné, rovnako ako aj podlahy, jadro aj omietky.

Nehnuteľnosť sa predáva nezariadená.

Dispozícia a stav bytu má pre budúceho majiteľa potenciál na peknú rekonštrukciu. Lodžia orientovaná na západ, kuchyňa s obývačkou na východ a juh poskytujú ideálne presvetlenie nehnuteľnosti.

Panelový bytový dom je po rekonštrukcii, kedy bol zateplený a bola zrealizovaná obnova lodžie. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, optika a kanalizácia).

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. Supermarket, kaviareň, potraviny, základná škola, doktor, či ihrisko sú v bezprostrednej blízkosti bytového domu. Rozmanitosť služieb je v okolí bytového domu pestrá. Do centra mesta Banská Bystrica je to autom do štyroch minút.

Výhody nehnuteľnosti:

- kuchyňa s obývačkou orientované na juh a východ,
- lodžia orientovaná na západ,
- praktická dispozícia,
- potenciál na peknú rekonštrukciu,
- pivnica,
- príjemné a tiché prostredie,
- výhľad na zeleň do dvora,
- trávnatá plocha, detské ihrisko a stromy,
- dobrá občianska vybavenosť,
- vyhľadávaná lokalita,
- kaviareň, reštaurácia a potraviny v bezprostrednej blízkosti.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky pre predaj nehnuteľnosti.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii: dodomceka.sk/rekonstrukcie

Pôdorysy a fotografie miestností v galérii sú v tomto inzeráte ilustračné a zodpovedajú nehnuteľnosti s identickou dispozíciou, ktorú zrekonštruovala naša stavebná spoločnosť.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1742

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií