Virtuálna prehliadka

Načítavam...

Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

3-izbový byt s balkónom v obľúbenej mestskej časti Fončorda, Banská Bystrica

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej časti mesta Banská Bystrica, na ulici Družby. Byt je situovaný v zateplenom panelovom bytovom dome obklopenom zeleňou. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 61,3 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu pivnica. Parkovanie priamo pod domom je verejné.

Byt pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby z výstupom na balkón, spálne, izby, kúpeľne a samostatnej toalety. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované ústredným kúrením.

Nehnuteľnosť sa predáva v pôvodnom stave, čo vytvára príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Rozvody v byte sú pôvodné. Okná v nehnuteľnosti sú plastové.

Nehnuteľnosť sa predáva vyprataná a nezariadená, viď galéria inzerátu.

Obývacia izba, kuchyňa a lodžia sú orientované na východ a obe izby na sever. Bytový dom má energetický certifikát B. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bolo realizované zateplenie, renovácia spoločných priestorov, nové poštové schránky, výmena spoločných rozvodov v bytovom dome, vchodové dvere na čip.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, rozvody médií a kanalizácia). V bezprostrednej blízkosti domu je park s detským ihriskom.

Fončorda je obľúbenou mestskou časťou Banskej Bystrice. Patrí k nej dobrá občianska vybavenosť a pokojná atmosféra. Nachádza sa tu široká škála služieb, obchodov, zdravotné stredisko, potraviny a pošta, toto všetko v pešej dostupnosti do 10tich minút na Kyjevskom námestí. V blízkosti je taktiež MHD, ktorou sa dostanete do centra mesta a k plnej občianskej vybavenosti mesta.

Výhody nehnuteľnosti:

- balkón,
- dobrá dispozícia,
- príjemné a tiché prostredie,
- trávnatá plocha a stromy,
- ihneď k dispozícii,
- parkovanie priamo pred domom,
- potenciál na peknú rekonštrukciu,
- dobrá občianska vybavenosť.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii: dodomceka.sk/rekonstrukcie.

Ak nás nezastihnete na našom telefóne okamžite, zavoláme Vám hneď ako to bude z našej strany možné.

Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné.

V prípade záujmu Vám vieme zrealizovať kompletnú rekonštrukciu nehnuteľnosti. Možnosti rekonštrukcie a cenovú ponuku Vám poskytneme v realitnej kancelárii.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1699

Kontakt

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Viac informácií
Viac informácií

Napísali sme pre vás

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií