Zväčšiť obrazovku
Zmenšiť obrazovku

PREDANÉ

2-izbový byt na ulici Horná, centrum mesta Banská Bystrica

So spoločnosťou "Do Domčeka" máme s manželkou vynikajúce skúsenosti. Predávali sme cez túto spoločnosť byt už druhýkrát a bol to rýchly a kvalitný proces. Boli sme veľmi spokojní s komunikáciou a priateľským prístupom. So spoločnosťou "Do Domčeka" spolupracujeme aj na iných záležitostiach, ako sú úvery, poistenia a iné finančné záležitosti. Spolupracujeme už dlhodobo a sme veľmi spokojní. Odporúčam na 100%. 🙂
Profesionálny a ústretový prístup s dobrou komunikáciou, ďakujeme a odporúčame.
Profesionalita, serióznosť, ochota, rýchlosť. Odporúčam.
Maximálna spokojnosť, všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Veľmi oceňujem dobrú komunikáciu a promptnosť s akou pristupujú ku klientovi.
Silvia Šovčíková
Juraj Kováčik
Ďakujem za spoluprácu pri predaji bytu, oceňujem profesionálny prístup a ústretovú komunikáciu celého kolektívu. Realitnú kanceláriu Do Domčeka odporúčam všetkým záujemcom o predaj nehnuteľností.
Silvia Šovčíková
Branislav Mesiarik
Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup. Vrelo odporúčam realitnú kanceláriu Do Domčeka.
Do Domčeka môžem len odporúčať. Profesionálny a veľmi milý prístup. Super fotky, výborná komunikácia. Nemám jedinú výhradu. Stretnutia prešli veľmi hladko a k našej spokojnosti. Ďakujem celému tímu Do Domčeka.
Ing. Janette Repiská
Katarína Polášeková
Ďakujem veľmi pekne za profesionálne služby.
Profesionálny a ľudský prístup vo všetkých smeroch od začiatku až do úspešného konca celého procesu kúpy bytu, čo sa na začiatku zdalo nemožné sa vďaka RK Do Domčeka stalo skutočnosťou. Ďakujeme za všetko.
Čo očakávate, keď predávate svoju nehnuteľnosť? Profesionálny prístup, rýchle a efektívne jednanie, informácie a bezproblémové vybavenie dokumentácie. Pri predaji mojej nehnuteľnosti som sa s týmto stretla vďaka ústretovosti, ochote a priateľskom prístupe p. maklérky Ing. Lucie Pazicanovej RSc. Všetkým zamestnancom patrí moje veľké ďakujem a obdiv. Odporúčam všetkým využívať ich služby 🤗
Moje veľké ĎAKUJEM patrí všetkým pracovníkom relitnej kancelárie DoDomčeka pod vedením p. Lucie Pažičanovej. Predaj domu môže byť aj ťažkou životnou udalosťou a ja som od prvého kontaktu s týmito profesionálmi cítila obrovskú úľavu, že sa mám na koho spoľahnúť.
Vaša práca bola dôsledná, nechýbali informácie, všetko prebehlo včas. Oceňujem spôsob, akým vykonávate fotenie objektu a obhliadky nehnuteľnosti so záujemcami. Cítila som sa odbremenená a mohla som vám všetkým absolútne dôverovať. Na začiatku som vás oslovila ako realitnú kanceláriu, ale okrem kvalitných služieb som dostala aj veľa ľudskosti a porozumenia. Svoju skúsenosť s relaitnou kanceláriou DoDomčeka smelo nazvem partnerstvom.
Úvodom sa chcem poďakovať celému kolektívu tejto realitnej kancelárie za vynikajúcu spoluprácu a profesionálny výkon. Navyše ústretovosť, ochota a priateľský prístup vytvára veľmi dobrú a pohodovú atmosféru. Všetko prebehlo bez problémov a načas. Využiť služby tejto realitnej kancelárie vrelo doporučujem.
Chcela by som sa srdečne poďakovať celému tímu Do Domčeka. Robíte naozaj skvelú prácu a v BB nemáte konkurenciu. Určite Vás budeme radi odporúčať ďalej.
Oceňujem profesionálny prístup realitnej maklérky Ing. Lucie Pažičanovej Slatinskej, RSc. za veľmi rýchle a efektívne jednanie pri sprostredkovaní prenájmu bytu.
Ďakujem za spoluprácu a určite Vaše služby využijem aj v budúcnosti. Vrelo odporúčam aj ostatným klientom.
Výborná spolupráca, rýchla reakcia, ochota poskytnúť pomoc aj telefonicky a aj osobne. Skvelé poradenstvo.

ODPORÚČAM
Ďakujem za vašu prácu! Všetko prebehlo veľmi rýchlo a kvalitne. Konzultantka pani Bc. Jana Veberová bola vždy k dispozícii, zodpovedala všetky otázky a bola veľmi milá. Určite budem odporúčať vašu agentúru známym. Som veľmi rada za našu spoluprácu.
Ďakujem RK DO DOMČEKA za vybavenie mojej žiadosti. Oceňujem rýchlosť, ochotu, komplexnosť, odbornosť a profesionalitu s akou vybavili moju žiadosť. Doporučujem využívať služby tejto RK.
Ďakujem za pomoc a vyriešenie neľahkej situácie. Určite aj finančné záležitosti budem riešiť v budúcnosti už len tu. Pani konateľka je úžasný človek, ma úžasný kolektív ľudí okolo seba. TOP realitka, TOP finančné poradenstvo. Odporúčam 🙂
Mimoriadna spokojnosť. Mali sme dosť špecifický prípad a všetko dopadlo na jednotku. Realitnú kanceláriu som pred tým nepoznal, vyberali sme náhodne, ale dobre sme spravili. Ak by som v budúcnosti potreboval realitné služby, viem kam sa obrátiť. Velké ďakujem celému kolektívu .
S.G.
Spoluprácu určite doporučujeme každému. Profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup všetkých zamestnancov. Všetko prebehlo bez akéhokoľvek problému, odporúčam na 100%
Super prístup a veľmi profesionálny. Vždy našli spôsob ako veci riešiť a vždy ten najlepší. A taký bol aj konečný výsledok - všetko zvládnuté s prehľadom a na úrovni. DO DOMČEKA každému vrele odporúčam.
Spolu s bratom sa, Vám i celej firme "Do Domčeka", chceme poďakovať za realizáciu celého procesu týkajúceho sa predaja nehnuteľnosti. Vysoko pozitívne hodnotíme Vašu profesionalitu - od komunikácie, cez spracovanie inzercie na web až po všetky ostatné papierové náležitosti a pod. Ďakujeme za ústretový prístup Vášho celého tímu, rýchle konanie a 100% nasadenie.

Prajeme Vám veľa úspechov aj v ďalších Vašich projektoch
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Dominika Turčinová a Martin Coch
Dobrý deň,

ďakujem za perfektnú spoluprácu a želám pohodu v pracovnom a osobnom živote.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za spoluprácu. Želám Vám úspech v práci, šťastie v osobnom živote a mnoho ďalších spokojných klientov.
Spoluprácu s celým tímom DO DOMČEKA, s. r. o. nemôžeme hodnotiť inak ako na jednotku. Proklientsky prístup, ľudské jednanie a nápomocnosť v každom aspekte. Obzvlášť Pani Šovčíková, ktorá bola aj v sviatočnom období v plnom nasadení a odhodlaná pomôcť vyriešiť problémy k našej spokojnosti.
Silvia Šovčíková
Dávid Tišťan
Ústretoví, rýchli, korektní, profesionálni. Určite odporúčam.
Absolútna profesionalita spojená s ľudskosťou!
Poskytnuté služby boli na vynikajúcej úrovni. Nehnuteľnosť nám predali rýchlo, aj vďaka výbornej prezentácii. Komunikácia prebiehala bez problémov od začiatku až do konca. Určite odporúčam!
Mimoriadne profesionálny prístup, úplná spokojnosť s ponúkanými službami, ktoré prekračujú ponuku "bežných" realitných kancelárií. Veľká spokojnosť. Ďakujeme.
Súhlasím s nižšie uvedenými recenziami a rada odporúčam.
Thank you for the service, quick responsiveness and care for the client!
Profesionálny prístup s plným nasadením, ochotný pomôcť, poradiť, vybaviť a viac. Môžem len a len odporúčať.
Vysoká spokojnosť, ďakujem veľmi pekne za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti.
Profesionálny, dôsledný prístup. Výber tejto realitnej kancelárie nám výrazne uľahčil predaj nehnuteľnosti
Profesionálny prístup, milí a ochotní personál. O všetkom Vás informujú, poradia. Odporúčam, ľudský prístup.
Agentúru Do Domčeka som si vybrala kvôli tomu ako krásne dokázali prezentovať nehnuteľnosti na portáloch. Ich fotky vždy vyčnievali z radu a boli nastylovane aby oslovili náročnejšiu klientelu. Ich prístup, jednanie a skúsenosti boli nad moje očakávania a určite ich služby opäť v budúcnosti využijem. Každému nerozhodnému majiteľovi bytu vrelo odporúčam Do Domčeka.
Mgr. Katarína Paukejeová
Denisa Gašparová
S realitnou kanceláriou máme veľmi dobrú skúsenosť. Vysoko profesionálny a zároveň ľudský prístup je v dnešnej dobe vzácnou komoditou. Naozaj sme vďační, že zastrešili všetky komplikovaná a zložité úkony. Určite odporúčam.
Realitnú kanceláriu sme predtým nepoznali, vyberali sme ju pocitovo z dojmu rodinnej atmosféry. Potvrdilo sa. Individuálny prístup, vecná a transparentná komunikácia, vždy dostupní členovia tímu ochotní pomôcť.
Sprevádzali nás celým procesom predaja bytu, zabezpečili všetko potrebné aj napriek nasej neprítomnosti v meste predaja. Rozhodne odporúčam. :)
Naozaj veľmi flexibilný, ústretový a profesionálny team dievčat. Predával som nehnuteľnosť na diaľku, dievčatá ma maximálne odbremenili a všetko zabezpečili k mojej absolútnej spokojnosti. Takto ma pracovať a fungovať realitná kancelária👍
Profesionálny prístup.
So službami realitnej kancelárie DO DOMČEKA sme boli maximálne spokojní. Vysoko hodnotíme predovšetkým profesionálny, ústretový a ľudský prístup všetkých zamestnancov počas celej doby našej spolupráce. Ešte raz úprimne ďakujeme.
Спасибо за качественную работу! Рекомендую! Ďakujeme za kvalitnú prácu! Odporúčam to!
Mgr. Martina Hanáková
Borys Buzyrevskyi
Profesionalita, odbornosť, priateľská atmosféra...tieto tri vlastnosti dnes ťažko nájdete v ktorejkoľvek realitke. Mám predchádzajúcu skúsenosť už aj s inou realitnou kanceláriou v BB, kde som nebol veľmi spokojný. Do Domčeka nepatrí medzi tie klasické nudné realitné kancelárie. Odporúčam vyskúšať ich služby, verím, že neoľutujete :)
V realitnej spoločnosti Do Domčeka sme objavili profesionálny prístup, našli sme tím, ktorý má viacerých členov, pričom každý z nich sa špecializuje na svoju oblasť. Títo členovia ale medzi sebou navzájom komunikujú a sú komplementárni a zastupiteľní. Za krátky čas nám zamestnanci firmy sprostredkovali služby súvisiace s prenájmom jednej našej nehnuteľnosti a kúpy druhej, kde nám ponúkli kompletný servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Pri firme Do Domčeka naozaj platí: „všetko vybavíte na jednom mieste a v úplnej spokojnosti“. Ďakujeme im, že nás v tejto hektickej dobe odbremenili od množstva úkonov, ktoré by sme inak museli vykonať sami.
Mgr. Katarína Paukejeová
Mária Rošteková
Pri predaji našej nehnuteľnosti som ocenila profesionálny pristup zamestnancov a najmä konateľky spoločnosti. Vynikajúca spolupráca, žiadne obštrukcie, všetko platilo podľa dohody. Odporúčam využit služby tejto realitnej spoločnosti.
Oceňujem seriózny a profesionálny prístup, vynikajúca spolupráca, ústretovosť, veľmi ochotná komunikácia - maximálna spokojnosť, môžem 100 % odporúčať.
Silvia Šovčíková
Lucia Kapustová Gazdová
Profesionálna firma s ochotnými a príjemnými zamestnancami.
Dobrý deň, predávala som byt cez reality DO DOMČEKA. Som so službami p. Lucky Pažičanovej Slatinskej viac ako nad mieru spokojná. Nakoľko mi pomohla aj v minulosti s vybavením úveru. Je to nesmierne spoľahlivá, skúsená, v ústrety vychádzajúca osoba. Čo vezme do rúk ona, to aj vybaví a dodrží. A taktiež som nesmierne vďačná jej personálu p. Katke a p. Janke. Pani Paukejeová je skutočný génius vo fotení aj v zadaní inzerátu na všetkých stránkach a sociálnych sieťach. Dobre komunikuje a informuje ihneď ak je niečo nové, čo sa mi v inej realitke nestalo. Pani Veberová je taktiež ústretová a nadmieru ochotná vysvetliť všetky náležitosti aj viackrát, ak tomu nerozumiem. Som nesmierne vďačná za ich obetavú a skutočne flexibilnú prácu. Chvalabohu. Nakoľko mi predali byt vo veľmi krátkej dobe, a to 3 týždne. Čo v iných realitkách trvalo cca 2 roky. Všetko je to od ochoty maklériek, ako spolupracujú a od prístupu či človeku chcú pomôsť. Všetká česť. kolektívu p. Lucky a vrelá vďaka za predaj bytu. Vrelo odporúčam mám s nimi iba dobré skúsenosti.
Dobrý deň ďakujem veľmi pekne za spoluprácu. Boli ste všetci perfektní. Ešte raz prajem pekný deň
Maximálna spokojnosť s danou spoločnosťou, nájdete tu profesionálny prístup, rýchle a spoľahlivé jednanie, nemám čo vytknúť. Vďaka tejto spoločnosti som si bez najmenších problémov zaobstaral prvú hypotéku i napriek mojim laickým znalostiam. Ďakujem!
Silvia Šovčíková
Matúš Škorník
Po zlej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou som si veľmi vyberala, s kým sa pustím do predaja našej nehnuteľnosti. Som rada, že som si vybrala Domček, nakoľko už od prvého stretnutia som mala dobrý pocit, že tentoraz to bude iné. Nemýlila som sa. Predaj prebehol naozaj bleskovo predovšetkým kvôli ich profesionálnej prezentácii na internete a sociálnych sieťach, a tiež vďaka parádnym virtuálnym prehliadkam. Oceňujem aj to, že na prehliadky zoberú len ľudí so serióznym záujmom a budúcich kupujúcich si dobre preveria. S Domčekom sme nehnuteľnosť nielen predali, ale aj kúpili, a celá naša spolupráca bola ukážková. V nasledujúcich dňoch štartujeme rekonštrukciu kúpenej nehnuteľnosti, ktorú bude tiež realizovať stavebná firma realitnej kancelárie. Veríme, že aj s priebehom rekonštrukcie budeme spokojní rovnako, ako s predajom a kúpou. Ďakujeme pekne.. ;)
Mgr. Katarína Paukejeová
Martina Ivaničová
Vynikajúca spolupráca, maximálna spokojnosť v porovnaní s inou realitnou kanceláriou vedia, že ponúkajú za vaše peniaze službu a robia ju profesionálne. V prípade ďalšieho predaja, či kúpy nehnuteľnosti by som určite znova oslovil tuto spoločnosť. Určite doporučujem.
Profesionálny, korektný a rýchly prístup. Široké portfólio činností.
Vďaka pani Slatinskej, pani Veberovej a Šovčíkovej sa nám opäť splnil náš sen o novom bývaní. Sú to úžasné a profesionálne ženy s dobrým srdiečkom vrelo odporúčam a zase raz keď budem potrebovať pomôcť určite sa obrátim na firmu DO DOMČEKA ...je to skvelý tím ľudí 😊
Silvia Šovčíková
Lucia Javorová
Sme veľmi spokojní s kúpou bytu od prvého stretnutia až po realizáciu kúpy. Veľmi ochotný personál 10/10. Odporúčam
Dobrý deň,
s prístupom rýchlosťou a celkovým priebehom
prevodu nehnuteľnosti som spokojný, taktiež s finančným vyrovnaním medzi kupujúcim a predávajúcim.
Veľmi dobrý prístup k zákazníkovi, ústretovosť, ochotní zamestnanci, pohotové reakcie na požiadavky klienta so snahou vyhovieť jeho potrebám a záujmom.
Byt sme aj kupovali aj predávali cez Domček. Profi prístup, ustretový personál, rýchle jednanie. Pani Repiská a pani Veberová ste jednotky. Ďakujeme
Vynikajúce služby!
Veľmi milý a odborný personál pod vedením pani konateľky, ktorá to má všetko pod palcom. Som maximálne spokojná a budem len odporúčať. Bez ohľadu na to, či kupujete dom za 100 tisíc alebo garsónku za 30 000, servis dostanete rovnako skvelý. ĎAKUJEM!
Výborná spolupráca, rýchla reakcia, ochota poskytnúť pomoc aj telefonicky a aj osobne. Skvelé...
Touto cestou by som pár vetami chcel vyjadriť vďaku a uznanie realitnej kancelárii Do Domčeka za pomoc pri hľadaní môjho nového domova.
Menovite všetkým dámam, pani Pažičanovej Slatinskej, pani Veberovej aj pani Šovčíkovej 🙏za prejavenú ochotu, spoluprácu, profesionálny prístup a neposlednom rade milý a prívetivý prístup za každej situácie, v ktorúkoľvek dennú hodinu.
Veľká vďaka patrí aj za pomoc pri zorientovaní sa v realitných ponukách a následnom financovaní nehnuteľnosti. Pokiaľ budem v budúcnosti znova kupovať alebo predávať nehnuteľnosť, realitná kancelária Do Domčeka bude moja prvá a tá najlepšia voľba ! ❤️Ďakujem !
Od prvého momentu som nadobudol presvedčenie, že sa bavím s ľuďmi, ktorí vedia čo robia. Profesionálny a proaktívny prístup mi ušetril čas a peniaze. Ak hľadáte profesionálnu realitnú kanceláriu na predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti, určite odporúčam využiť služby spoločnosti Do Domčeka s.r.o.
Perfektný prístup od začiatku až po koniec. Som veľmi spokojný. Odporúčam !
Mgr. Katarína Paukejeová
Ing. Richard Horník
Výborný prístup ku klientovi, rýchle a precízne vybavenie našich požiadaviek. Skvelá práca, môžem len odporučiť!
Ďakujeme za RÝCHLO odvedenú prácu. Odporúčam!
Kvalita, Odozva, Profesionalita
Silvia Šovčíková
Erika Kekeláková
So službami realitnej kancelárie DO DOMČEKA konkrétne s p. Repiskou som bol nadmieru spokojný. Kúpa prebehla veľmi profesionálne, oceňujem taktiež spracovanie inzerátu a hlavne zábery z drona, ktoré podali prvotnú informáciu o predávanej nehnuteľnosti v nezvyčajnej a modernej forme. Odporúčam!
S Vašou prácou som bol spokojný, vo všetkom ste mi vyšli v ústrety. Vizualizácia bola oveľa krajšia ako skutočnosť.
Spokojnosť so všetkým - od prvého kontaktu, cez obhliadku až po všetky dokumenty a úradné záležitosti.
So službami firmy DO DOMČEKA sme boli nadmieru spokojní. Vysoko hodnotíme ich profesionálny prístup a promptné vybavenie administratívnych záležitostí spojených s kúpou bytu. Vrele odporúčame.
S firmou Do Domčeka som spolupracovala pri príprave propagačných materiálov našej firmy – záberov z drona, konkrétne fotografií, videí a panorám. Oceňujem ich profesionálnu komunikáciu, fantastický account management, ako aj kvalitu vytvorených materiálov. Firmu odporúčam pre spoluprácu každému marketérovi, pre ktorého je profesionalita a kvalita samozrejmosťou.
S realitnou kanceláriou Do Domčeka som bola veľmi spokojná! Bezproblémovú a ochotnú komunikáciu p. Pažičanovej, Veberovej a Paukejeovej si veľmi cením. Ešte som sa nestretla s podobným prístupom v realitnej kancelárii. Odporúčam!
Všetko vybavené k mojej spokojnosti. Veľmi príjemná komunikácia.
Mgr. Katarína Paukejeová
Lukáš Chlebničan
Príjemné posedenie nad dôležitými záležitosťami. Rýchlo, odborne na výške spracovanie podkladov výstupov z nich.
Realitná kancelária Do Domčeka je zárukou profesionálnej a úspešnej spolupráce. Opakovane sme boli nadmieru spokojni s poskytnutými službami v súvislosti s prenájmom nášho bytu. Kvalitné spracovanie ponuky, fotenie a virtuálna prehliadka, tím ľudi na najvyššej úrovni, promptná, profesionálna a vecná komunikácia. V spolupráci s Do Domčeka nikdy nechýba nadhľad, zdravý sedliacky rozum a srdce, ktoré alfou a omegou všetkého, na čom dlhodobo pracujú. Niet divu, že poskytovaná nadštandardná kvalita sa im vracia v podobe pozitívnej a neutíchajúcej energie. Túto následne využívajú na objavovanie a rozvíjanie nových oblasti služieb pre ich klientelu v podobe virtuálnych prehliadok, snímania nehnuteľností dronom a ich následnej prezentácii, rekonštrukcie nehnuteľnosti na kľúč či komplexného servisu od nájdenia vhodnej nehnuteľnosti, rekonštrukcie až po nasťahovanie klientov do vytúženého bytu/domu.
Do Domčeka je omnoho viac ako len realitná kancelária, je to spoľahlivý partner, na ktorého sa s istotou opakovane obraciame.
Ďakujeme veľmi pekne, p. Paukejeová, p. Veberová a p. Slatinská Pažičanová.
Ste skvelé ❤️
Mgr. Katarína Paukejeová
Veronika Sedliaková
Ochotný personál, ústretová komunikácia, ľudský prístup.
Firma DO DOMČEKA s.r.o. mi riešila predaj mojej nehnuteľnosti, finančné prostriedky - hypotekárny úver a dokonca aj stavbu domu na kľúč. Z tejto mojej skúsenosti môžem napísať, že je to vysoko profesionálna firma, s kvalitnými a flexibilnými službami, na ktorú by som sa mohol opäť kedykoľvek obrátiť. Zároveň by som sa chcel touto cestou poďakovať celej spoločnosti a tiež všetkým zamestnancom (p. Pažičanová a p. Pažičan , p. Repiská, p. Paukejeová a p. Veberová) za profesionálny a ústretový prístup počas celej doby spolupráce.
Spoločnosť DO DOMČEKA s.r.o vrelo odporúčam!
Veľká spokojnosť pri predaji chalupy, profesionálny a milý prístup, predaj na kľúč. Peter
Dobrý deň všetkým, ktorí ste sa rozhodli pre kúpu nehnuteľnosti, ale aj celému tímu Do Domčeka s.r.o. Môžem odporučiť, že práca realitnej spoločnosti je na profesionálnej úrovni a obetavosť pre klienta. Rozhodol som sa pre kúpu nehnuteľnosti v marci 2020 cez realitnú kanceláriu Do Domčeka s.r.o. Celý tím realitnej spoločnosti ponúkajú komplet servis od ponuky, získania finančných prostriedkov cez finančné spoločnosti až do finálneho konca celej realizácie predaja nehnuteľností. Môžem odporučiť každému čo osloví realitnú spoločnosť, že majú naozaj komplet servis a vedia poradiť, pomôcť aby bol klient spokojný, tak ako som aj ja. Ďakujem celému tímu za zrealizované a profesionálneho prístupu pri predaji nehnuteľnosti. S pozdravom Marek.
Ďakujem realitnej kancelárii DO DOMČEKA za profesionalitu a rýchle jednanie v každej oblasti spojenej s kúpou nehnuteľnosti.
Profesionálny prístup, odborne poradia nemal som žiadny problém ,páčilo sa mi pravidelné informovanie o predaji štatistiky zobrazení, sprostredkovanie reakcií klientov, zohratý a veľmi milý dámsky kolektív.
Skvelé jednanie, profesionálny prístup, rýchle vybavenie hypotéky (dokonca aj v čase koronakrízy). So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Určite odporúčame a ďakujeme :)
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
MSc. Mgr. Martina Ďuračková
Ďakujem tejto realitnej kancelárii všetko na jednom mieste, veľká ochota pani Šovčíkovej, a tak isto aj pani Slatinskej. Určite odporučím ďalej, tak ako bolo aj mne odporučené. Spokojnosť.
Silvia Šovčíková
Janka Potančoková
Boli sme spokojní so všetkým.
So službami pani Bereczovej staršej a pani Bereczovej mladšej sme nadmieru spokojní už niekoľko rokov. Sú to dve veľmi milé dámy, s profesionálnym prístupom. Vždy keď potrebujeme ochotne a rady nám pomôžu, poradia a poskytnú nám informácie aj nad rámec finančného poradenstva. Vždy pre nás našli najvýhodnejšie riešenie, a snažili sa nám vyhovieť, všetko pohodlne vybavili za nás, čím sme ušetrili veľa času, ktorý je v dnešnej dobe vzácny :) Sme veľmi spokojní a radi sa budeme vracať znova a znova :)
Určite odporúčame spoluprácu s nimi všetkými desiatimi prstami a veľmi pekne ďakujeme za všetko :)
Ing. Iveta Bereczová
Klaudia Kováčová
RK Do Domčeka je na 100% profesionálnej úrovni, určite odporúčam služby, servis, prístup zamestnancov, krásne web stránky!! Prehľadné v prípade potreby do budúcna určite využijem znovu služby tejto realitky, niet čo vytknúť.... ĎAKUJEM!
Profesionálny prístup a rýchle jednanie. Odporúčam každému 😊
S realitnou kanceláriou, ako predávajúci, som bol spokojný. RK ma informovala o každej jednej udalosti, zmene. Prístup zamestnancov bol bez najmenšieho problému. Mnoho krát konali proaktívne. Celkovo môžem hodnotiť RK len pozitívne.
Veľmi príjemný a profesionálny prístup, racionálne nápady a odporúčania a nič neutajované! Môžem iba odporučiť, či už v prípade kupovania/predávania alebo prenájmov.
Služby realitnej spoločnosti Do Domčeka sme už v minulosti využili pri predaji nehnuteľnosti a vzhľadom na vysokú profesionalitu sme aktuálne oslovili spoločnosť o finančné služby pri kúpe nehnuteľnosti a následný kompletný servis. Plánujeme aj ďalej využiť služby spoločnosti DD pri stavbe RD. Pochvala p. Slatinskej-Pažičanovej za ľudský a vysoko profesionálny prístup, vybudovala skvelo fungujúci tím so širokým spektrom kvalitne ponúkaných služieb. Za nás všetky palce hore.
Spokojný s prístupom a odpovedaním na otázky. Vysvetlenie všetkého potrebného. Odporúčam.
Veľmi seriózne a rýchle jednanie. Úplný právny servis. Kvalitná komunikácia. Vrelo odporúčam
Obhliadka s realitnou agentúrou bola príjemná. Všetko, čo sme potrebovali sme sa dozvedeli.
Spolupráca s firmou DoDomčeka bola výborná. Komunikácia bola promptná, priateľská na profesionálnej úrovni pod vedením Ing. Lucii Pažičanovej Slatinskej, RSc. Chcem poďakovať za skvelú prácu, milý a ústretový prístup všetkým spolupracovníkom. Prajem veľa klientov a budem ďalej vrelo odporúčať.
Vážená realitná kancelária DoDomčeka,
dovoľte nám zdôveriť sa Vám:
chceli sme predať starý byt a potom kúpiť nový alebo zrekonštruovaný, v centre mesta, s balkónom, v dome s výťahom. Dlho sme váhali, ale nakoniec sme do toho predsa len išli. Oslovila nás atraktívna a pôsobivá webová prezentácia a ponuka realitnej kancelárie DoDomčeka. Jej makléri pripravili príťažlivý inzerát a virtuálnu prehliadku nášho predávaného bytu. Vďaka dynamickej a svojej práci oddanej maklérke sme byt veľmi rýchlo predali a po krátkom čase aj kúpili nový, hoci v pôvodnom stave, ale realitná kancelária nám zabezpečila jeho kompletnú rekonštrukciu. Prebehla podľa vopred pripravenej a dohodnutej kalkulácie, s ktorou sme súhlasili, a ktorá bola dodržaná, ako aj všetky naše návrhy, či pripomienky akceptované. Priebeh rekonštrukcie s premyslenou a funkčnou logistikou sme mohli sústavne sledovať a v prípade potreby aktualizovať. S kvalitou vykonaných prác sme veľmi spokojní, tešíme z krásneho a podľa našich predstáv zrekonštruovaného bytu, v ktorom šťastní začíname novú životnú etapu. Bez pracovitých a zodpovedných ľudí z realitnej kancelárie DoDomčeka a ich profesionality a korektnosti by sa nám to tak jednoducho a bez problémov určite nepodarilo...
S priebehom predaja, službami, rýchlosťou ako aj profesionalitou sme boli maximálne spokojní. Virtuálne prehliadky a zábery z dronu sú na profesionálnej úrovni. Maximálna spokojnosť a vysoko profesionálny prístup aj v rámci finančných služieb.
Slatinský Adam
Viera Hiadlovská
Vyzdvihujem jednanie každého jedného člena tímu. Od samotnej rezervácie až po kúpu nehnuteľnosti sa nám všetci venovali na 100% a boli ochotní pomôcť s čímkoľvek. Vrelo odporúčam! ❤
Týmto chcem vyjadriť Vašej RK veľkú vďaku za prístup Vašich spolupracovníkov ku klientovi, ochotu pri hľadaní záujemcov o kúpu predávanej nehnuteľnosti a informovanosti o postupe pri riešení predaja. Veľmi krásne bola moja nehnuteľnosť/byt/ spropagovaná na internetových stránkach Vašej RK vďaka vašej šikovnej fotografke. Ponúkaný byt bol v relatívne krátkom čase predaný. RK spolupracuje s právničkou, ktorá vybavila všetky doklady k prepisu nehnuteľnosti na novú majiteľku včetne Katastrálneho úradu. Za Vašu skvelú prácu Vám zo srdca ďakujeme a želáme veľa nových klientov a úspechov v práci.
Ďakujem RK Do Domčeka za profesionálne služby celého tímu, ktorý s ochotou, ústretovosťou a milým prístupom mi pomáhali riešiť záležitosti spojené s predajom a kúpou bytu. Odporúčam túto RK Do Domčeka za kvalitný a priateľský prístup.
So službami finančnej poradkyne p. Ing. Bereczovej som bola veľmi spokojná za profesionálny a milý prístup.
Ing. Iveta Bereczová
Libuša Mazúchová
Realitná kancelária Do Domčeka má veľmi príjemných a flexibilnych zamestnancov. Celý proces od nafotenia , ponuky a predaja bytu som cítil pohodu. Ďakujem veľmi pekne :-)
DO DOMČEKA
Martin Ištván
Spokojnosť so všetkým - od prvého kontaktu, cez obhliadku až po všetky dokumenty a úradné záležitosti.
Ďakujeme teamu vašej kancelárie za úžasný ľudský a zároveň veľmi profesionálny prístup. Osobný záujem o klienta ,kde cítiť, že nie ste len ďalší v poradí ,ale záleží vám na človeku ako takom. Tento názor o vašej realitnej kancelárii sme si utvorili vďaka pani Janke Veberovej ,ktorej chceme veľmi pekne poďakovať aj takouto cestou. Jednoznačne najlepšia realitná kancelária . 👍👍🥇
Veľmi dobrá spolupráca. Odporúčam.
Skvelý team ľudí, ktorí vedia čo robia a absolútne profesionálne a s ľudským prístupom Vás prevedú celým procesom. Naša druhá kúpa nehnuteľnosti ale neporovnateľne lepšia skúsenosť. Neviem si predstaviť ako by sa mohli ešte zlepšiť.
Prístup všetkých zamestnancov bol skvelý, všetci boli veľmi ochotní pomôcť s celým procesom kúpy bytu. V prípade akýchkoľvek otázok boli ochotní telefonovať aj pol hodiny a všetko nám podrobne vysvetliť. Komunikácia cez telefón alebo maily nie je problém, odpoveď sme mali vždy hneď. Ďakujeme vám! :)
Pri predaji pozemku, sme boli veľmi spokojní s profesionálnym a ústretovým prístupom realitnej maklérky pani Mgr. Liptákovej.Zábery z dronu sú skvelá vec. Služby tejto spoločnosti môžem vrelo doporučiť.
DO DOMČEKA
Martin Kyjovský
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. Slatinskej za promptné vybavenie mojich požiadaviek a za splnenie sna, a to mať vlastný domov. Vyžadovalo si to veľa úsilia a húževnatosti, čiže bez pani Slatinskej a jej tímu by sa to nepodarilo. Jednoznačne odporúčam služby RK Do Domčeka kde máte všetko vybavené pod jednou strechou.
Perfektný prístup, rýchlosť vybavenia na 1ku. Maximálna spokojnosť, určite odporúčame každému.
Bol som veľmi spokojný. Príjemný a ochotný personál. Kvalitné služby, vrelo odporúčam.
V RK Do Domčeka pracuje super tím profesionálov, ktorý ochotne, ústretovo, ale najmä s empatickým prístupom rieši všetky záležitosti spojené s predajom/kúpou nehnuteľnosti. Našim najlepším rozhodnutím od chvíle, keď sme sa rozhodli kúpiť dom bolo zveriť všetky vybavovačky do ich rúk, bez ich pomoci by sme pravdepodobne celý proces nezvládli. My už zopár mesiacov bývame v našom vysnívanom dome, za čo celému týmu patrí jedno veľké ĎAKUJEM. Budeme aj ďalej vrelo odporúčať všetkým známym.
P.S. Ako jedna z mála realitiek ponúkajú aj zábery z dronu a virtuálne prehliadky nehnuteľností, čo je nie len cool, ale umožňuje vám to prejsť si celú nehnuteľnosť ešte pred tým, než sa vyberiete na obhliadku. Nám to v rozhodovaní veľmi pomohlo.
Slatinský Adam
MUDr. Marcel Árvai
So službami som bol veľmi spokojný.
Dobrý deň, chceme sa veľmi veľmi veľmi poďakovať, za váš čas, ochotu a perfektnú spoluprácu pri kúpe bytu 🙂 veľmi si to vážime, tak isto aj prácu vašich kolegov a s radosťou budeme o vás a firme šíriť len to najlepšie slovo 🙂 a ostávame s pozdravom do budúcna k ďalšej spolupráci.
DO DOMČEKA
Andrej Majan
Veľmi dobré
Slatinský Adam
R. Krompaský
Ďakujeme celému tímu spoločnosti Do Domčeka od začiatku prehliadky bytu k riešeniu zmlúv boli celý čas ochotní, komunikovali, ochotne vysvetlili.. ponukajú kompletné služby na kúpu nehnuteľnosti (kataster, zápis, riešenie zmlúv, stavebné družstvo) aj s prerábkou bytu. Čo sa týka prerábky boli sme nadmieru spokojní máme veľmi pozitívnu skúsenosť dopredu dohodnuté veci boli dodržané, ochotne nám poradili vysvetlili, odviedli kvalitnú prácu a najväčším bonusom bol krátky čas prerábky a veľmi dobrá komunikácia a ochota od majiteľa firmy. Určite odporúčam ! A verím, že aj v budúcnosti bude spoločnosť Do Domčeka naša prvá voľba.
Spokojnosť. Inzerát na predaj s virtuálnou prehliadkou je pútavejší. Zábery z dronu dodajú inzerátu skutočný obraz okolia.
Slatinský Adam
Peter Petrán
Ďakujem pani Bc. Veberovej za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu. Odporúčam. Na základe virtuálnej prehliadky je každopádne rozhodovanie ľahšie. Zábery z dronu sú tiež super vec.
Mali sme z vás dobrý dojem, vážime si váš prístup a ak budeme ešte niekedy potrebovať vaše služby, určite vás oslovíme.
Pani Veberová, pán Michalec, pani Paukejeová, pani Karkošiaková a všetci čo sa na tom podieľali odviedli prácu na 1A. Celková komunikácia, prístup a promptné riešenie. Som veľmi príjemne prekvapená, nad moje očakávania. Taktiež tým, že žijem v zahraničí som bola úplne odbremenená a mohla sa na 100% spoľahnúť. Ďakujem
So službami spoločnosti som bola nadmieru spokojná, pre ich profesionálny prístup, ochotu a promptnosť vo vybavovaní dokumentov spojených s kúpou nehnuteľnosti.
Som veľmi spokojná po všetkých stránkach, oceňujem empatiu a profesionálny prístup. S virtuálnou prehliadkou som bola veľmi spokojná a zábery z dronu boli na odbornej úrovni.
Slatinský Adam
Ing. Marta Ondková
Som veľmi spokojný s celým priebehom predaja. Virtuálna prehliadka bola super. Zábery z dronu sme nestihli lebo pozemok sa rýchlo predal.
Slatinský Adam
Vladimír Daniš
Maximálna spokojnosť.
Úplná spokojnosť s celým tímom aj s poskytnutými komplexnými službami. Supiš.
Virtuálna prehliadka je veľmi zaujímavým typom obhliadky. Bol som veľmi spokojný s prístupom maklérky Ing. Ivety Bereczovej a aj komunikáciou.
Ďakujeme firme Do Domčeka za veľmi pozitívny priateľský a profesionálny prístup. Zrealizovať kúpu a vybavenie úveru pri podmienkach aké na trhu sú, bolo z Vašej strany naozaj vyčarované ako mávnutím čarovného prútika. Klobúk dole pred Vami. Odporúčame všetkými 10-timi.
So službami realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní, realitný maklér je odborník na svojom mieste, s príjemným vystupovaním, dobrými znalosťami o nehnuteľnosti. Aj s ostatnými službami realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní, či to bola inzercia, rýchlosť priebehu obchodu, právne služby. Jednou vetou, realitná spoločnosť a jej pracovníci ako majú byť.
Virtuálna prehliadka nášho bytu prispela k rýchlejšiemu predaju bytu. Kupujúci sa už na základe virtuálnej prehliadky bytu rozhodol pre jeho kúpu.
Slatinský Adam
Jana Matejčíková
Boli sme veľmi spokojní s jednaním, promptnosťou a ochotou s akou ste nám pomohli všetko vybaviť. Zvlášť oceňujeme vrúcny a profesionálny prístup pani Repiskej, ktorá na nás mala vždy čas, dokonca aj mimo pracovnej doby. Veľmi si vážime aj pomoc a prístup pani Slatinskej, Veberovej a Paukejeovej. Vďaka vám všetkým sa už teraz tešíme z nového bývania. Ďakujeme!
Virtuálna prehliadka nám strašne uľahčila výber nehnuteľnosti, ktorú sme tým pádom nemuseli opakovane navštevovať, ale mohli si ju takto prezerať takmer dennodenne. Zábery z dronu boli krásne. Boli sme maximálne spokojní aj s financovaním nehnuteľností.
Ing. Janette Repiská
Michal Šprlák
So službami som bol spokojný, všetko prebehlo rýchlo a s profesionálnym prístupom či už pri prehliadke nehnuteľnosti a pri podpise zmluvy.
Doteraz sme komunikovali len s pánom Michalcom, s jeho prístupom sme veľmi spokojní. O ponúkanej nehnuteľnosti vedel poskytnúť všetky pre nás potrebné informácie, pri následnej komunikácii o kúpe sa správal korektne. Oceňujeme ponuku finančného poradenstva pri kúpe nehnuteľnosti. Virtuálna prehliadka nám umožnila niekoľko raz prejsť dom ešte predtým, než sme išli s maklérom na obhliadku. Bola kľúčová pre náš záujem o dom ako taký, nakoľko nám ešte v teple domova vedela poskytnúť oveľa viac informácii ako bežné fotky. Ešte pred kontaktovaním RK sme mohli o ponuke diskutovať a zvažovať všetky pre a proti, čo nám výrazne ušetrilo čas.
S prístupom RK Do Domčeka som bola veľmi spokojná. Pani Luciu Slatinskú a celý tím spolupracovníkov môžem len odporučiť, sú to skvelí ľudia, bola s nimi výborná komunikácia, vypočuli moje požiadavky, presne vedeli čo očakávam, zariadili za mňa všetko, čo sa týka predaja nehnuteľnosti a pomohli mi aj pri finančnom poradenstve. Oceňujem ich profesionalitu a ich ľudský prístup. Ďakujem im, že pre mňa a moju rodinu spravili to najlepšie :-)
Virtuálne prehliadky sú skvelá vec, máte pocit, že sa nachádzate v danej nehnuteľnosti a v kľude prechádzate miestnosť za miestnosťou. :-)
Veľmi oceňujem profesionálny prístup pani Repiskej, bola maximálne ústretová, komunikatívna, presne vedela čo bude pre mňa najlepšie.
Boli sme veľmi spokojní. Byty sa nám podarilo predať veľmi rýchlo a nemali sme s tým žiadnu starosť. Všetko nám zabezpečila realitná kancelária. Cez túto realitnú kanceláriu sme predali 3 byty, môžeme ju ďalej len odporúčať. Virtuálnu prehliadku sme využili pri všetkých predajoch a boli sme spokojní. Pani Slatinskú ďalej len odporúčame. Má veľa skúseností v tejto oblasti.
Páči sa mi ochota pri vypočutí toho, čo konkrétne hľadáme, žiadne nanucovanie nehnuteľnosti. Ponúknutie viacerých možností, vzhľadom na našu konkrétnu finančnú situáciu. Prekvapila ma pozitívne aj evidencia obhliadok nehnuteľností z vašej strany, človek v tom vidí určitú korektnosť, záujem tak o kupujúceho i predávajúceho.
Virtuálnu prehliadku som nesledovala, keďže som bola nehnuteľnosť reálne pozrieť. Určite však priblíži záujemcovi spraviť si obraz o danej nehnuteľnosti a tým aj priláka viac záujemcov, naláka na obhliadku a urýchli samotný predaj.
Konateľka spoločnosti Ing. Slatinská je komunikatívna, ochotná, ústretová, spoľahlivá a profesionálna. Virtuálnu prehliadku považujem za skvelú možnosť prezrieť si nehnuteľnosť, zábery z dronu sú taktiež vynikajúce.
Veľmi milý personál, ochotný a ústretový. Výborná komunikácia. Profesionálne služby. Vďaka virtuálnej prehliadke sme predali byt pomerne rýchlo - do týždňa. Ďakujeme.
Predaj rodinného domu sme sa rozhodli realizovať prostredníctvom realitnej spoločnosti DO DOMČEKA z dôvodu, že sme mali veľmi dobré skúsenosti s p. Ing Slatinskou, konateľkou tejto spoločnosti, s ktorou sme už riešili v minulosti finančné poradenstvo. Chcel by som vyzdvihnúť najmä veľkú profesionalitu a odbornosť p. Ing. Slatinskej v danej oblasti. Predaj domčeka nám spoločnosť zrealizovala v rekordne rýchlom čase, nevznikli žiadne prekážky, počas celého predaja bola komunikácia na výbornej úrovni ako s konateľkou, tak aj s tímom spoločnosti DO DOMČEKA, hlavne Bc. Veberovou a Mgr. Paukejeovou.
Podľa môjho názoru má spoločnosť momentálne bezkonkurenčné inzerovanie, virtuálne prehliadky, zábery z dronu, široký záber internetových portálov.
Akýkoľvek ďaľší predaj, kúpa či financovanie, jednoznačne cez Ing. Slatinskú.
Komunikácia, rýchlosť a ústretovosť boli na vysokej úrovni. Na základe virtuálnej prehliadky sme sa rozhodli, že máme o byt vážny záujem. Využívanie moderných technológii na trhu s nehnuteľnosťami je veľmi inovatívne, praktické pre kupujúcich a uľahčenie pre predávajúcich.
Dojmy z obhliadky boli fajn slušné. Milé jednanie, fajn prístup, dostatok informácii. Virtuálna prehliadka - dobrý pomocník.
Ešte som sa nestretol s tak priateľským až rodinným prístupom. Som veľmi spokojný. Virtuálna prehliadka na špičkovej úrovni, taktiež vysoká úroveň pri poskytovaní finančného poradenstva.
Po zadaní mojej požiadavky na predaj bytu, som sa stretla s maximálnou ústretovosťou a profesionálnym prístupom. Na akúkoľvek otázku týkajúcu sa predaja bytu som dostala odpoveď aj s vysvetlením. Zariadili za mňa všetky služby, čo sa týka predaja, katastra aj komunikácie so záujemcami. Byt nafotil profesionálny fotograf, ktorý naše požiadavky zladil so svojimi radami. Finančný poradca, ktorou bola Ing. Slatinská - komunikácia bola presne taká, ako sme si predstavovali. Keďže sme sa v tomto až tak nevyznali naozaj ochotne si s nami prešla všetko čo to obnáša, vysvetlila nám pre aj proti pri všetkých záležitostiach. Dokonca sme nevýhodné finančné produkty s jej pomocou upravili. Celkovo sme nemuseli zažívať „nervy“ ani zbytočný stres. Veľmi profesionálny, absolútne transparentný prístup. Boli a stále sme spokojné.
Celá naša spolupráca s realitnou kanceláriou Do Domčeka sa začala na základe našich predchádzajúcich skúseností so službami pani Slatinskej. Už dlhšie sme spolu s mojou manželkou využívali finančné poradenstvo a optimalizáciu úverov od pani Slatinskej.
Boli sme tak veľmi spokojní s komunikáciou a rýchlosťou služieb, že sme sa rozhodli využiť jej schopnosti aj pri predaji našej chaty. Komunikácia a prístup k nám, ako klientom bol veľmi ústretový. Bolo vidieť a cítiť, že realitnej kancelárii nejde iba o províziu z predaja. Záleží im na klientoch a to si veľmi vážime.
Veľmi sme ocenili právny servis a poradenstvo, ako aj rýchlosť celého priebehu služieb. Chata bola naozaj rýchlo predaná. Tri mesiace od podania inzerátu. Pani Lucia Slatinská si na nás vždy našla čas, na naše otázky a požiadavky. A keď sa stalo, že nemala čas ona sama, tak nám bola k dispozícii jej asistentka. To hovorí o profesionalite a starostlivosti o klienta, akú si cením a za akú si rád zaplatím.
K rýchlemu predaju, podľa mňa, napomohla aj virtuálna prehliadka. Sám som videl, že sa viem po našej chate, akoby poprechádzať a teda si viem presne predstaviť celú nehnuteľnosť.
Veľmi pekne ďakujem realitnej kancelárii Do Domčeka a pani Slatinskej zvlášť, za starostlivosť o nás, či už pri finančnom poradenstve alebo predaji nehnuteľnosti.
Služby realitnej spoločnosti som využil už po tretíkrát. Zakaždým som bol spokojný s prístupom realitného makléra, ktorý bol erudovaný, proklientský a flexibilne sa prispôsobil môjmu pracovnému vyťaženiu. Komunikácia bola od začiatku na profesionálnej úrovni, transparentná a do bodky dotiahnutá nielen po technickej ale aj právnej stránke. Takto si predstavujem prístup realitnej spoločnosti ku klientovi.
Realitná spoločnosť vyhotovuje virtuálne prehliadky, ktoré hodnotím veľmi pozitívne, nakoľko poskytnú potencionálnym kupujúcim / nájomníkom komplexný pohľad na ponúkanú nehnuteľnosť.
Taktiež som využil druhýkrát služby finančného sprostredkovania a som maximálne spokojný s riešeniami pripravenými priamo na mieru, ktoré korešpondujú s mojimi finančnými možnosťami. Rýchlosť celého procesu s poukazom na mieru môjho zainteresovania bola rýchla a zbytočne som nebol zaťažovaný dodávaním nepotrebných podkladov.
Ústretoví, komunikácia veľmi dobrá.
Slatinský Adam
Peter Nemsila
So službami som bol som spokojný. Virtuálna prehliadka bola veľmi dobrá.
Realitná maklérka pani Slatinská Lucia bola milá a profesionálna, komunikácia v poriadku, spokojnosť so službami. Virtuálna prehliadka sa mi páčila. Finančná poradkyňa pani Repiská Janette bola milá, komunikatívna, promptne riešila úver, poistky aj komplikácie kt. sa vyskytli.Bola som maximálne spokojná, môžem ju len odporučiť a veľmi pekne ďakujem :-)
Pozitívne hodnotím profesionalitu, ľudský prístup, ochotu pomôcť. Ohľadom finančného poradenstva od Ing. Repiskej som spokojná s jej profesionalitou a rýchlosťou vybavenia.
Chcela by som sa srdečne poďakovať celému tímu Do Domčeka. Robíte naozaj skvelú prácu a v BB nemáte konkurenciu. Určite Vás budeme radi odporúčať ďalej.

Ako predávame

11 krokov k úspešnému predaju vašej nehnuteľnosti

1. HODNOTA

HODNOTA
Zistiť v čom je nehnuteľnosť výnimočná je pri predaji odrazovým mostíkom. Vidieť ju osobne pred určením reálnej trhovej hodnoty je nevyhnutné. V praxi sa málokedy podarí presne nastaviť cenu, za ktorú sa nehnuteľnosť v konečnom dôsledku predá, možno však určiť si cenovú škálu. Na odhadnutie zdravej predajnej ceny je potrebná skúsenosť a posúdenie všetkých aspektov. Taktiež analýza trhu, predností a nástrah.

2. STRATÉGIA

STRATÉGIA
Stratégia predaja sa zvyčajne nastavuje podľa toho, za aký čas je potrebné nehnuteľnosť predať. Dĺžka predaja závisí od preferencií a potrieb predávajúceho. Následne sa nabaľujú ďalšie faktory. V dnešnom svete silnej reklamy sa nesmie zabúdať na autenticitu, originalitu prezentácie, marketingový plán a predovšetkým transparentnú komunikáciu. Informovanosť o trhu, marketingové nástroje a štatistiky sú podkladom na vytvorenie účinnej stratégie.

3. PRÍPRAVA

PRÍPRAVA
Ďalším kľúčom je pustiť sa do práce a pripraviť na predaj samotnú nehnuteľnosť. Úprava nehnuteľnosti je postavená na čistom a vzdušnom prevedení priestoru bez osobných vecí, na príjemných doplnkoch a neutrálnych farbách. Ak je nehnuteľnosť v pôvodnom stave a zariadená prostredkujeme aj vypratanie nehnuteľnosti. Prvý dojem je to, na čom najviac záleží. Ak sa podarí nechať vyniknúť život a čistotu, opadnú pochybnosti a cena sa môže pohnúť už len vyššie. Jednoducho povedané: „Potrebujete si vedieť predstaviť seba samého na danom mieste, v roli kupujúceho.“

4. MARKETING

MARKETING
Zaujať fotkou sa nepodarí každému. Dôležité je mať k dispozícii fotografa s citom pre priestor, farby, tvary a celú škálu estetických prvkov. Tie vytvárajú dokonalú geometriu pre oko, ktoré následne odovzdáva pozitívnu informáciu. Všetko sa ale začína kvalitnou technikou a praxou. Ďalej nasleduje spracovanie a inzercia prostredníctvom množstva zákulisných technológií. Vizualizácie, tvorba kampaní, interná databáza a marketingových nástroje sú tajomstvom dobrého predaja.

5. HĽADANIE

HĽADANIE
Pri hľadaní kupujúceho sa stáva realitný agent zástupcom, detektívom a mediátorom v jednom. Zabezpečuje, aby si obe strany rozumeli a dohodli sa. Záleží na transparentnej komunikácii a perfektnej informovanosti o nehnuteľnosti. Promptnú a dôslednú komunikáciu je potrebné vyvinúť v rámci kontaktov z internej databázy, na sociálnych sieťach a vo vzťahoch s inými partnerskými spoločnosťami.

6. KOMUNIKÁCIA

KOMUNIKÁCIA
V otvorenej komunikácii platí, že otázky a odpovede vedú ku konštruktívnemu výsledku, kedy sa vytvorí prirodzený balans a nikto neprehrá. Je dôležité nastaviť podmienky predaja tak, aby vyhovovali obom stranám. Mať nad predajom nadhľad a brať ho ako cestu win-win, kedy vy zarobíte a nový majiteľ investuje. V týchto chvíľach potrebujete mať istotu, že je všetko v tých najlepších rukách a komunikácia prebieha bez emócií.

7. VÝBER

VÝBER
Nájsť kupujúceho, ktorý vyhovuje nielen v rámci sympatií, ale aj z hľadiska serióznosti a financovania je ďalším dôležitým kľúčom. Realitné kancelárie sú vzájomnými partnermi a nie konkurenciou. Možnosť výberu kupujúceho cez iného realitného makléra je teda prirodzená. Finančný špecialista overí, či kupujúci z hľadiska bonity vyhovuje a akým spôsobom bude kúpu financovať.

8. FINANCOVANIE

FINANCOVANIE
Riešenie hypotéky je z časového a formálneho hľadiska náročnejší proces. Úlohou hypotekárneho špecialistu je zabezpečiť všetky činnosti, ktoré s týmto procesom súvisia. Garantom je, že v prípade, ak sa financovanie vyriešiť nepodarí, vráti sa rezervačný poplatok v plnej výške. Služby, ucelené pod jednou strechou prinášajú korektnejší prístup a čistejší spôsob komunikácie. Mnohokrát sa tak urýchli celkový priebeh obchodu.

9. PREDAJ

PREDAJ
Prevod nehnuteľnosti je vážnym krokom, preto je veľmi dôležité mať vypracovanú kvalitnú zmluvu. Na splnenie náležitostí kúpnej zmluvy a celý proces prevodu dohliada realitný maklér a zároveň nezávislá advokátska kancelária, ktorá dozrie aj na prepis vlastníckeho práva. Ak je na predávanej nehnuteľnosti stále úver, je potrebné myslieť na jeho vyplatenie z kúpnej ceny, prípadne zrealizovať prekládku záložného práva na inú nehnuteľnosť.

10. ODOVZDANIE

ODOVZDANIE
Pred odovzdaním nehnuteľnosti sa pripravuje protokol a všetky podklady potrebné k preberaniu nehnuteľnosti novým majiteľom. Po predaji nehnuteľnosti vás čaká odhlásenie z daní, odberu elektriny, či plynu, prípadne komunálneho odpadu. V prípade, že ste boli majiteľmi menej než 5 rokov, vzniká vám povinnosť zaplatiť daň z predaja nehnuteľnosti.

11. OKAMŽTÝ PREDAJ

OKAMŽTÝ PREDAJ
V situácii, kedy nie je priestor na prípravu nehnuteľnosti a potrebujete predať v krátkom čase, je predaj bez nutnosti inzercie a obhliadok pravdepodobne pre vás tá pravá voľba. Služba nazývaná iBuyer sa stala zaužívaným a overeným spôsobom ako predať nehnuteľnosť v momentálnom stave, a bez nutnosti opráv alebo homestagingu. Ak chcete chrániť svoje súkromie a vyhnúť sa obhliadkam, rýchla a bezpečná transakcia vám umožní predať bez väčších starostí s peniazmi „na ruku“.

Mám záujem o predaj nehnuteľnosti

Viac informácií
Viac informácií

Úspešne predané s DO DOMČEKA

Začali sme v roku 2015 a po súčasnosť sa naše portfólio rozrástlo o značný počet predaných nehnuteľností aj VĎAKA VÁM

Buďte medzi prvými

Spoznajte nové nehnuteľnosti hneď ako budú dostupné. Zašleme ich na váš mail a vy nezmeškáte tú vašu!

Viac informácií