REZERVOVANÉ - Zrekonštruovaná garsónka s dvoma miestnosťami na prízemí, Poniky

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 27 500 €
Lokalita Družstevná, Poniky
Počet izieb 1
Stav Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha 48.97 m²
Poschodie 2 / 2
ID 1455

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku v pokojnej a tichej lokalite v obci Poniky.
Celková výmera bytu je 48,97 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí. K bytu patria dve plnohodnotné miestnosti na prízemí, ktoré sú navzájom priechodné a disponujú oknami. Majiteľ bytu má možnosť využívať verejný parkovací priestor a možnosť mať vlastnú záhradku v bezprostrednej blízkosti bytového domu.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a kúpeľne s WC. Podlaha v obytných miestnostiach je plávajúca, v kúpeľni je dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná so žalúziami a nové interiérové dvere. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi, v kuchyni a v kúpeľni pod dlažbou sú samostatné podlahové kúrenia. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorá v rámci predaja disponuje mikrovlnnou rúrou, chladničkou, digestorom a nerezovým drezom.
Súčasťou vybavenia bytu je šatníková polička, posteľ, svietidlo, TV, stôl a stoličky resp. ako je vidieť vo virtuálnej prehliadke inzerátu. Byt disponuje novými rozvodmi vody aj elektriny, LED stropné osvetlenie.
V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, keramické umývadlo so zrkadlom, odkladací priestor a WC.

Tehlový bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, výmenou strechy, vchodových dverí, výmenou elektrických rozvodov. Kanalizácia je zabezpečovaná spoločnou žumpou. Byt je orientovaný na západ.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska obce k veľmi pokojnej a prírodou obklopenej lokalite. V obci sa nachádzajú obchody, potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko, športové stredisko, reštaurácia a pohostinstvo. Ďalšie široké služby v centre mesta Banská Bystrica vzdialenej 15 min. motorovým vozidlom. V okolí bytového domu sú rôzne možnosti rekreácie – turistika, cykloturistika, hubárčenie.

Veľkou výhodou bytu sú tiež dve miestnosti, ktoré boli pôvodne postavené, skolaudované a využívané ako obytné miestnosti, preto sú zabezpečené prívodom elektrickej energie, vody a odvodom odpadu. Tieto priestory sú tiež využiteľné na dielňu, ateliér alebo iný doplnkový priestor k bytu, napríklad na podnikateľské účely.

Výhody nehnuteľnosti:

- kompletná rekonštrukcia,
- čiastočne zariadený,
- 2 x plnohodnotné miestnosti so spoločným priechodom,
- tiché prostredie,
- obec obklopená prírodou.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0905 680 221
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1338

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmúNapísali sme pre vás