REZERVOVANÉ 2-izbový byt s balkónom a dvoma pivnicami, Zvolen

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 58 000 €
Lokalita E. M. Šoltésovej, Zvolen
Počet izieb2
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha62.54 m²
Poschodie1 / 4
Balkónáno
ID 1423

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Zvolen, ulica E.M.Šoltésovej. Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom dome v pešej vzdialenosti do centra mesta.

Celková výmera bytu je 62,54 m². Byt sa nachádza na 1. poschodí a patria k nemu dve pivnice, spolu v rozmere 6,58 m². K bytu tiež prináleží balkón. Parkovanie je verejné v bezprostrednej blízkosti bytového domu.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne, spálne, kúpeľne s WC a špajze. Podlaha v obytných miestnostiach je plávajúca. V kúpeľni sa nachádza dlažba. Na stenách sú omietky. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná a radiátory s meračmi tepla. Vykurovanie a ohrev teplej vody je zabezpečené ústredným kúrením. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorej je súčasťou sú elektrospotrebiče t.j. digestor, mikrovlnná rúra, sporák (po dohode s majiteľmi) a jedálenská zostava. V obývacej miestnosti sa nachádza výstup na slnečný balkón orientovaný na juhovýchod do zadného dvora bytového domu.
V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, keramické umývadlo so zrkadlom, WC a prípojka na práčku.
Súčasťou vybavenia bytu je vstavané zariadenie t.j. vstavané zrkadlové skrine v spálni, obývacia stena (po dohode s majiteľmi), skriňa na chodbe.

Tehlový bytový dom prešiel zateplením, výmenou strechy, okien a dverí v spoločných priestoroch. Ďalej sa v bytovom dome nachádzajú nové poštové schránky. Na rok 2020 je plánovaná výmena stúpacích vedení v bytovom dome, ktoré sú hradené z fondu t.j. mesačné preddavky sa budúcemu majiteľovi nenavýšia. Orientácia bytu je: obývacia izba a spálňa - juhovýchod, kuchyňa a kúpeľňa – severozápad.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k pokojnej časti mesta. Občianska vybavenosť je dobrá, školy, škôlky, potraviny, obchody, Lidl, centrum voľného času, športové ihrisko, kaviarne, či reštaurácie a ďalšie široké služby v centre mesta Zvolen, ktoré je 10 min. v pešej vzdialenosti od nehnuteľnosti. Taktiež je v blízkosti MHD.

Výhody nehnuteľnosti:

- rekonštrukcia,
- slnečný,
- čiastočne zariadený,
- balkón, 2x pivnica,
- tiché prostredie,
- občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Iveta Pauerová
Kontakt: 0918 399 991
pauerova.iveta@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1423

Satelitné

Kontakt

Maklér: Iveta Pauerová

Iveta Pauerová

0918 399 991

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás