Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom so záhradou, Nováky REZERVOVANÉ

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 150 000 €
Lokalita Šimonovská, Nováky
Počet izieb3
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha135 m²
Plocha pozemku735 m²
Poschodí1
Garážáno
Prístupová cestaasfaltová
Vodovodna pozemku
Elektrinana pozemku
Plynna pozemku
Kanalizáciana pozemku
ID 1381

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v meste Nováky. Celková výmera úžitkovej plochy je 135 m², pričom výmera celého pozemku je 735 m².

Jedná sa o prízemný rodinný dom, ku ktorému bola následne bola urobená v roku 1994 prístavba. Tento rodinný dom je vhodný na nasťahovanie bez dodatočných investícií. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby, kotolne, kuchyne s jedálenským kútom, obývacej izby, detskej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Z exteriéru je prístup do komory, ktorá sa dá využiť ako skladovací priestor, príp. menšia dielňa. Za ňou sa nachádza uzavretá garáž a prístrešok na auto.

V nehnuteľnosti sú osadené plastové okná so žalúziami. Vykurovanie je zabezpečované plynovým kotlom prostredníctvom radiátorov. Kúrenie je taktiež možné doplniť krbom, resp. pieckou, na ktorú je urobená príprava v časti jedálenského kútu. Podlahy v nehnuteľnosti sú prevažne laminátové, v kúpeľni a WC je dlažba. Súčasťou je nová kuchynská linka vyrobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi a novou voľne stojacou chladničkou. Dom je zateplený 10 cm polystyrénom s dokončenou fasádou. Orientácia domu v rámci spálne a obývacej izby - severozápad, kuchyňa a hosťovská izba juhozápad.

Veľkou výhodou je upravený rovinatý pozemok, ktorý budúcim majiteľom vytvára pokojné prostredie na relax. V záhrade je vybudovaný altánok, záhradný domček a bazén s prestrešením. Pri vstupe na pozemok je plocha upravená zámkovou dlažbou s možnosťou parkovania.

Rodinný dom sa nachádza v meste Nováky s dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu mestský úrad, kultúrny dom, základná a materská škola, stredná škola, zdravotné stredisko, pošta, obchody, kaviarne a reštaurácie a tiež celoročne využívané Národné centrum vodného póla s bazénom dostupným pre verejnosť. Centrum mesta Nováky je vzdialené 10 minút pešej chôdze.

Nehnuteľnosť bude k dispozícii na nasťahovanie od 05/2020. Súčasťou predajnej ceny je vstavaný nábytok (kuchynská linka, vstavaná skriňa), ostatné zariadenie je po dohode s majiteľmi.

Výhody:

- použité kvalitné materiály,
- slnečný pozemok,
- výborná lokalita,
- vhodný na nasťahovanie bez dodatočných investícií,
- vonkajší bazén s prestrešením,
- dostatočný parkovací priestor a garážové státie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lenka Richterová
Kontakt: 0902 867 407
fingo.richterova@gmail.com

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1381

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lenka Richterová

Ing. Lenka Richterová

0902 867 407

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás