REZERVOVANÉ - Rodinný dom v usadlosti s veľkým pozemkom a výhľadom, Krupina

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 59 000 €
Lokalita Tanistravár, Krupina
Počet izieb4
StavPôvodný stav
Úžitková plocha159 m²
Plocha pozemku4020 m²
Poschodí1
Prístupová cestaasfaltová
Studňaáno
Vodovodna pozemku
Elektrinana pozemku
Plynnie je
ID 1336

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s. r. o. Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť s rozľahlým pozemkom, súčasťou ktorého sú aj hospodárske budovy v meste Krupina.

Nehnuteľnosť vyniká svojim prostredím a veľkým potenciálom na rekonštrukciu, či vybudovanie krásnej usadlosti s veľkým pozemkom. Úžitková plocha obytnej časti domu je 159 m² a celková výmera pozemku vrátane záhrady je 4020 m².

K domu vedie asfaltová prístupová cesta. Pozemok, na ktorom sa dom nachádza je mierne svahovitý s trávnatou plochou a stromami. Poloha je ideálna v rámci pokojného rodinného života s dobrou dostupnosťou do centra mesta a s výhľadom na mesto Krupina.

Jedná sa o nehnuteľnosť v pôvodnom stave z roku 1955. Rodinný dom je vhodný na rekonštrukciu. Interiér rodinného domu sa skladá zo štyroch obytných izieb, chodieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a priestrannej verandy. Nehnuteľnosť je možné dispozične upraviť novým majiteľom.

V rodinnom dome sa nachádzajú pôvodné drevené okná, pôvodné radiátory s ústredným vykurovacím zariadením na pevné palivo. Podlahy v nehnuteľnosti sú dláždené, PVC a betónové. Na stenách interiéru sú omietky.

Základy konštrukcie nehnuteľnosti a obvodové múry sú kamenné, prístavba je z kvádrových tvárnic. Strecha na dome je sedlová, krytina je škridla.

Nehnuteľnosť je napojená na rozvody vody a elektriny (230V a 400V). Kanalizáciu je potrebné riešiť septikom alebo čističkou, plyn sa na nehnuteľnosti nenachádza.

Táto nehnuteľnosť má využitie na pokojné rodinné bývanie v málo osídlenej lokalite obklopenej lesmi a lúkami. Okolie je vyhovujúce pre klienta, ktorý po každodennom pracovnom zhone obľubuje pokoj a relax v záhrade. Taktiež pre klienta, ktorý chce využiť rozľahlý pozemok na chov, či pestovanie.

Mesto Krupina ponúka dobrú občiansku vybavenosť. Taktiež vzdialenosť od mesta Zvolen cca 30 minút motorovým vozidlom s výbornou občianskou vybavenosťou. Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je obklopená prírodou, možná turistika, cykloturistika, v zime bežky.

Nehnuteľnosť je vzdialená 2 km od centra mesta Krupina t.j. do 5 minút motorovým vozidlom po asfaltovej ceste, ktorá je udržiavaná aj v zimných dňoch.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný a rozľahlý pozemok,
- pokojné prostredie s krásnym výhľadom,
- potenciál na peknú rekonštrukciu,
- možnosť pestovania a chovu,
- asfaltová príjazdová cesta k nehnuteľnosti,
- blízkosť centra mesta Krupina.

Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:

Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1336

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás