REZERVOVANÉ - Priestranný 2-izbový byt s krbom a balkónom, Zvolen

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 79 000 €
Lokalita M. Bazovského, Zvolen
Počet izieb2
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha61.86 m²
Balkónáno
ID 1335

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v pokojnej lokalite Môťová, Zvolen. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome v blízkosti priehrady a s krásnym výhľadom na hory na ulici M. Bazovského.

Celková výmera bytu je 61,86 m². Byt sa nachádza na 2. poschodí a patrí k nemu nepriechodná pivnica v rozmere 16 m². K bytu tiež prináleží balkón a parkovanie za bytovým domom, ktoré má majiteľ bytu možnosť využívať.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne a WC. Podlaha v obytných miestnostiach je plávajúca, drevená. V kúpeľni sa nachádza dlažba. Byt má murované jadro a sú v ňom osadené plastové okná a nové interiérové dvere. Vykurovanie je zabezpečené interiérovým krbom na pevné palivo a lokálnymi elektrickými olejovými radiátormi, ktoré sú nastavovateľné aj na diaľku. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné.

V kuchyni sa nachádza kuchynská linka robená na mieru, ktorá v rámci predaja disponuje vstavanými elektrospotrebičmi, a to elektrickou a mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou, digestorom a nerezovým drezom.
Súčasťou vybavenia bytu je vstavané zariadenie t.j. vstavané skrine v spálni, posteľ, obývacia stena, zariadenie v kuchyni, skrine na chodbe, svietidlá a iné. Viac informácií u realitného makléra.

V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa, keramické umývadlo so zrkadlom. V spálni sa nachádza výstup na slnečný balkón orientovaný na juhovýchod. Veľkou výhodou sú tieniace závesy, ktoré v slnečných dňoch zabezpečia v miestnosti prítmie.

Tehlový bytový dom prešiel zateplením, výmenou strechy, novej kanalizácie a inžinierskych sietí vrátane rozvodov médií - optický kábel UPC, Orange. Ďalej sa v bytovom dome nachádzajú nové poštové schránky. Interiér bytového domu a spoločné priestory budú rekonštruované ku koncu roka 2019. Orientácia bytu je: obývacia izba a spálňa - juhovýchod, kuchyňa a kúpeľňa – severozápad.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k pokojnej časti mesta. Občianska vybavenosť je výborná, školy, škôlky, potraviny, obchody, pošta, kaviarne, Tesco, či reštaurácie a ďalšie široké služby v centre mesta. Taktiež je v blízkosti MHD. V okolí bytového domu sú rôzne možnosti rekreácie – turistika, cykloturistika, Športový areál Orlík, vodná nádrž Môťová.

K bytu tiež patrí priestranná pivnica, kde je možné skladovať drevo alebo zriadiť dielňu.

Výhody nehnuteľnosti:

- kompletná rekonštrukcia,
- interiérový krb,
- nízke mesačné náklady,
- slnečný,
- čiastočne zariadený,
- balkón, priestranná pivnica,
- tiché prostredie,
- výborná občianska vybavenosť.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Pažičanová Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1335

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás