Novostavba v štádiu holodom, Veľká Čausa

Cena 143 000 €
Lokalita Veľká Čausa
StavNovostavba
Úžitková plocha172.13 m²
Plocha pozemku320 m²
Poschodí2
Garážáno
Prístupová cestadláždená
Vodovodna pozemku
Elektrinana pozemku
Plynnie je
ID 1334

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného rodinného domu, umiestnenú v lone nádhernej prírody Trenčianskeho kraja. Pokojné prostredie obce Veľká Čausa je vzdialené od mesta Prievidza len necelých 8 kilometrov.
Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 172,13 m², zastavaná plocha je 112,5 m² pričom výmera celého pozemku je 320 m².

Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s garážou, ktorá je súčasťou domu. Skladá sa z dvoch podlaží, kde Vás okamžite očarí krásny výhľad na okolité lesy takmer z každej izby.

Prízemie pozostáva zo vstupnej haly, hosťovskej izby, samostatného WC, kúpeľne s prípravou na sprchový kút, technickej miestnosti, ktorá sa dá pokojne využiť tiež ako práčovňa, či špajza. Súčasťou prízemia je aj priestranná, nádherne presvetlená miestnosť, ktorú budúci majitelia môžu dotvoriť na pohodlnú obývaciu časť s priamym vstupom ku kuchynskému kútu.
Z miestnosti sa dá cez posuvné dvere vyjsť priamo do záhrady, kde sa môžete kochať nádherným výhľadom na okolitú prírodu.
Z prízemia vedie točité schodisko na druhé podlažie s dvoma izbami, kúpeľňou s WC, šatníkom a spálňou. Súčasťou spálne je balkón, ktorý je v budúcnosti možné zastrešiť, užívať si príjemné romantické večery a nasávať atmosféru a vôňu okolitých lesov.

Novostavba sa nachádza v obytnej časti s rodinnými domami. V blízkosti je škôlka, reštaurácia, obchody, športové ihrisko, možnosti turistiky, cykloturistiky, rybolovu, či hubárčenia.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Mgr. art. Zuzana Marošová
Kontakt: + 421 908 153 538
marosova.zuzana@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1334

Satelitné

Kontakt

Maklér: Mgr. art. Zuzana Marošová

Mgr. art. Zuzana Marošová

0908 153 538

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás